Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, ami sosem változik
Bár ez már nem ugyanaz a műfaj
Mint régen
Kb. alig olvassák a fórumot, de tuti mindenki utálni fog minket
Ismerős...
még jó hogy van tolatóradar a BMW-n!
A másik kedvenc
Mééég!
A régi szép idők emlékére
a pereced margójára
Genyózhatsz nyugodtan,fogok tudni aludni
emailre már visszaírtam
Valóban nem
Elsőnek azt akartam beírni, hogy fúúúj, ez undorító, de aztán gondoltam nem genyózok veled. Már látom kár volt kedvesnek lennem
Küldtem e-mailt.
Neked ilyen képek már fel sem tűnnének...
Az a szép,hogy a motor össze sem tört.tankborítás tört el,egy tükör, segédváz hajlott.első keréken csapódhattam bele és velem törhette le a segédvázat a plató.2006-os 1000 RR
Privátra ott az email

Alex alexebb
Ezt már csak azzal tudnád tetézni, ha bevallanád, hogy a képet nekem készítetted
És milyen motort törtél pozdorjává?
Gondolom annyira nem érdekelné a CBR-klub nem túl népes, de azért néha ide benéző olvasóközönségét, hogy mit akarok neked privát mondani
Ez alól kivétel Alex, előtte nincs titkom
És a törölközőt el sem vettem
Szerettem volna jól aludni este, de már nem fogok Köszike
Melyik nem publikusra gondolsz?
Kijött elém egy platós Transporter,mire kikerültem volna,bekanyarodott balra.lbevettem a plató sarkát,ami rommá törte a medencémet,meg a jobb combcsontom.
Mindegyik vagy 6-8 helyen tört.a combomba velőűrszeg került, de annyi a hiány,hogy valószínű plasztikázni kell a csontot,amihez a medencémből fognak vésni csontot,hogy kitöltsék.a medencém meg így van 8-dik hete...
És mi történt? Trabantos, hétvégi sofőrök?
Bár végül ez nem változtat semmin...
Nagyobb motor? Remélem nem papucsban vezetted azt is, mert akkor nem mondok semmit...
Elmondanék most egy történetet, de nem annyira publikus...
Egy nővér,akit még így félemberként is megigéztem
köszönöm kérdésed,nagyon nagyon lassan,de javul.bár ezt lassant nehéz még érzékeltetni is.rengeteg meglepetés ért,hogy mennyire le lehet épülni milyen rövid idő alatt.küzdök minden nap,mostmár,hogy képes vagyok,így a leépülés megállt,de borzasztó nehéz fejlődni.esélyes még egy csontplasztika a combomban,de ma reggel elhalasztották.a medencefixateur viszont még egy hónapig marad.
Voltak terveim,sorban felül kell írjam őket
Ez az évem úgy tűnik rámegy erre...

kellett nekem nagyobb motor...
Hány nővér esett áldozatul ennek a lábadozának?
Hogy vagy egyébként most?
Szia, már nem aktuális a hirdetés.