Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
egy kérdésem lenne, hátha ért hozzá valaki..a Honda CRf-ből származó Supermoto szett passzolhat az XR 400-ba?..tengely méret, hossz, távtartók, féknyereg konzol, féktárcsaméretek stb?..... min kell, és hogyan kell változtatni... ha kell egyáltalán, ahhoz hogy belemenjen?...
kösz
Sziasztok a crf 450x hez keresek supermoto szettet akinek van kerem jelezze ! Koszonom!
Nem én raktam össze. De ha nem lett volna jól.összes rakva akkor nem is ment volna rendesen. Rögtön rossz lett volna. De most szereztem új mozgató rudat. A 20 as pálca. Kompletten. Mivel már hegesztették a végét. Csere aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Mit értették az alatt hogy elbaszódott az egész?
Köszönöm a hasznos infókat :)
Üzemórás mint a mostani géped,csak itt kisebbek a szervízperiódusok...6-8 üzemóránként olaj+szűrőcsere,150-200 üzemóránként kpl generál,megspékelve időközi ellenőrzésekkel és az esetlegesen felmerülő + költségekkel.
Üdv fórumozók

A Crf450 X üzemórás mint az R verzió,mennyi az olajcsere periódus, mennyire szerviz igényes Honda XR 650R után jönne a kicsike :) köszönöm előre is ;)
Köszi. Én levettem a pipát és beledugtam majd vissza a gyertyakábelt. Valszeg rosszul érintkezik. Mondjuk a műszert sem nagyon tudom értelmezni.
rendesen raktad össze a powert?

http://www.ronniesmailorder.co...

19-est össze kell fordítani a 21.
19-est a vízpumpa elöt lévő hossz hornyolt csavar alatt találod.csak az a gas,hogy ha össze rakásnál nem akasztottad szét,akkor fenn áll,hogy elbaszódott az egész.
Helló!

Nemrég elkezdtem edzeni egy endurocross versenyre. Valószínűleg a királyválasztó lesz az esedékes. :D Na szóval, nekem van egy 1992-es Honda CR125-ös krosszmotorom. Nincs rossz állapotban, de azért jó lenne felkészíteni a versenyre, hogy átmenjen a gépátvételen. Megtudnátok mondani, hogy mire kell majd odafigyelni? Mit cseréljek mindenképp?

A válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok. Van egy hpp-s cr 250 nem rég volt teljes motor generál. Következő a probléma. Volt egy kis túra. Haza felé azt vettem észre hogy, nem fokozatosan kezd el húzni a szekér hanem egy bizonyos fordulat tartományban de akkor nagyon. Rögtön arra gondoltam hogy nyitva maradt a power. Gondolatom helyes volt.. Haza érve le vettem a kis deknit az egyik oldalon. És kb 80% ba van nyitva. Megnyomkodtam és a rugó rögtön vissza nyitja. Hol keressem a hibát?
már rájottem de azé kosz a valaszokat!
üdv keresek cr 250 alúvázast megvételre ha esetleg valaki megválna tőle keressen elérhetőség az adatlapomon
Sosem volt...
Szinte biztos hogy nem gyári!
segítsetek már légyszi, hogy a 2003-mas CR 250eseken már gyári-e a V-FORCE3-mas klapka
cr-eknél a pípának a kábeljára kell rácsavarni a méro kábelját kábelját
cr-eknél a pípának a kábeljára kell rácsavarni a méro kábelját kábelját
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni h tudja e valaki h ezt hogyan illetve hova kell bekötni crf 450re? http://www.tramutomoto.it/part...

Előre is köszönöm
Sziasztok,
nincs véletlenül valakinek ( aki esetleg meg is osztaná velem ) cr 125 93-as környéki szervízkönyve?

köszönöm!
Ami inkább 88-as...
Írja a hírdetesben, 90`es.

Fekete oldalidomokat keresek 99`es cr250re.
évjáratot azé odalehetne írni is nem?
Honda CR 250 R ELADÓ! 285.000Ft

Honda CR 250
Dá!
sziasztok! a kawasaki kx 250-esek közül a 2008as évjárat a leújabb kiadású-e?