Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg szép a gép,akárcsak az ára....
Azt el mered árulni hogy miért költöttél rá saccra olyan 200e-t eladás előtt?
Eladó Honda cr 250 1998 motorom!Motor esztétikailak és motorilikusan is nagyon rendbe van!Új lánc lánckerekek,kormánycsapágy,kerékcsapágy,most lett hüvelyezve alapméretes dugó,új hajtókar,fmf sportrendszer stb.stb. 600.000Ft.Ezen az email cimen vagyok elérhető:kelemenzola@citromail.hu
Nem lenne sokkal egyszerűbb feldobni egy képet pár infóval és árral? Ha tényleg el szeretnéd adni,nem titokban árulgatni...
Eladó egy Honda CR 250 1998 évjáratu!Email-be küldök képet!
Nem hiszem, hogy az olyan nagy baj lenne, ha egy idő után jobban megy a motor. Feljavítás után be lett állítva egy bizonyos értékre, állandóan folyamatosan változik minden. A te motorodon most jött el az az idő, mikor a legoptimálisabb a beállítás értéke. Sokan nem is gondolják, hogy a használattal párhuzamosan után kell állítani, használják míg megy. Lehet , hogy a motorod most tisztult ki rendesen,de ne csüggedj menni fog a motorod még rosszabbul is.
HELLO skacok! A 2 ütem szakértöitöl szeretném kérdezni, hogy az lehetségese, hogy a motor mikor átesik egy nagyobb szintu GO-n akkor megy rendesen utánna és kb 30 motoróra után elkezd nagyon menni azaz már emelgetni is sokszor mikor nemszámítok rá. Mi okozhatja ezt? Mert nemhinném, hogy csak 30 motoróra körül járatódana be!
Ez szinte minden 450-esről elmondható.
De ha megtanulod a technikát elsőre ritkán másodikra tuti indulni fog, ha pedig megszívatod arra is van megfelelő eljárás. ... szellőztető, melegindító.
Elado
Elado honda cr 125 alkatrészek tel: 06202753459
Sziasztok!
Tud valaki segíteni 99 es cr 125 höz keresek fehér hátsósárvédőt
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék elsősorban CRF 450 tulajdonosoktól az indítással kapcsolatban. Azt mondják nehezen indulnak és ha az első 1-2 rugasra nem roffen utána szórakozhat vele az ember. Ezt tapasztaljátok?
Sziasztok!
Érdeklődnék nincs-e valakinek elfekvőben cs 250 (2002-2007) fehér hátsó sárvédő?
És 2010 crf-hez első sárvédő és első rajtszám tábla?
Üdv

Alapjaiban egyforma az R és az X
Az R a krossz az X versenyenduró .... nem feltétlen utcára tervezve....
Az X alapja a kroszmotor, endurós igényeknek megfelelően áthangolva.
Másabb rugózás, másabb teljesítményleadás ... más szelepek, vez. tengely, szélesebb hajtókar, + egy-két apróság.. világítás stb..
Versenymotork, üzemórásak, szervizigényesek.
Megfelelő karbantartással megbízhatóak, kérdés hogy mennyire kókányolt előéletű példányt fogsz ki.

UI:
az oldal szar lett nem enged bejelentkezni......
Sziasztok!

Gondolkodom a VFR mellé télre / terepre egy enduroban. Árban első körben 7-800k környékét lőttem be. Ekkor került képbe az XR 400, de a levegős, viszonylag gyengébb blokk nem túl szimpatikus. Ezt követően ugrottam át a CRF-ekre. Google-ban olvasgatva láttam, h van belőle R és X verzió is. Ha jól informálódtam, utóbbi adatok alapján picivel gyengébb is. Jól sejtem h az X inkább utcára szánt (világítással, önindítóval ellátott) endurot takar?
Mit kell tudni ezekről, mennyire üzemórás, mennyire karbantartásigényes (olaj, szűrők, lánc - lánckeréken kívül) konstrukció?
Mivel picit gyengébb, mint az R, talán tartósabb, kevésbé üzemórás?
Első körben rendszámos, vagy rendszámozhatót keresnék, az X-ből többet is találok rendszámmal, mint az R-ből.

Kösz!
Sziasztok!Keresek crf 450 2008 hoz Hajtókart,vezérműláncot és komplett tömítés készletet.Új érdekelne csak.
Szia!Megvan még?Milyen évjárat és mennyi lenne az ára?
Hali Jason_#15 érdekelne a cr jobbos és balospiros fehér fekete Arc design-os hűtőidom meg a piros cr farokidom ha megvan még.....
Ha jól emlékszem nekem van a padláson 2006-os 450crf-é (240mm-es gyári tárcsához való) ,Csütörtökön tudom megnézni, Szerintem jó a 2003-ra is , ugyanazzal a 47mm-es Showa telóval készültek.
Minden jó valamire...ez például elrettentő példának.
Sziasztok! Kis segítséget kérnék! Crf 450 2003ra keresnék gyári cross kerékhez és tárcsához féknyereg tató adaptert! Supermoto volt eddig rajta, de ez az alkatrész hiányzik. Esetleg tippek ötletek hogy honnan lehetne beszerezni, nem csillagászati áron? Szerintetek a 2005ös évjáraté esetleg jó lehet e az enyémhez? Köszi
Köszi
MInt mondottam 168 alá ne menj...
Helló
Tudna nekem valaki segíteni h 97 -es cr 125 be mekkora a gyári főfúvoka keihin karbis