Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyben adnam el az osszeset inkabb mer mindig atszaladgalni magyarba az tobbe jonne ki mind az egesz ott magyarban.Ha erdekelne vkit akk az lenne a legjobb ha megvenne az egeszet es ott magyarban ha szetadna meg lehet h jobban jonne ki az egesszel ha kulon-kulon adna el! Gondoljatok csak bele!
Helló! A hullamos tarcsan a lyuk távolságot megmerned nekem? Valamint átmérő is kellene. 270-re lenne szuksegeme! Azért kérdezem, mert nem cr-re kellene!
Látom te meg magyarul nem tudsz!
Azt láttam mennyit kérsz az egészért egyben, de az nem derült ki számomra, hogy ami engem érdekelne, azaz a kézvédő (esetleg a hullámos első féktárcsa) mennyibe kerülne..
nemjol sejted segitek hogy a sejtelmedben ne bizz mer kurvalathato!
oda van irva h 70euro mindene komplett azaz 22 000 forintért minden e tied lehet! de mondjad h ennyie megfelelnee neked
Az a baj, hogy én meg nem tudok szlovákul!
De, ha tudnék sem derülne ki a hirdetésből, hogy mennyit kérsz érte, ha jól sejtem..
az a baj, hogy én szlovákiából vagyok. Belinkelem itt az egyik oldalt ahol vannak és ott vannak minden eladóról képek!
http://motocykle.bazos.sk/inze...
Ozdtól nemmessze lakok a határon túl (kb 30km).
Kézvédőkre milyen árat gondoltál?
Egy képet tudnál feltenni róluk?
Az rm-hez képest gondoltam, de a 250 2t már alapból olyan kategória, aminek az erejét nem "unod" meg.
Telefonban nehéz lesz megmutatni hogy milyen állapotban is vannak azok a féktárcsák,így az adatlapomon található eladó holmiknál van egy "üzenet küldése a feladónak"ott írj rám légy szíves...
elérhetoségem azért nincs mert szlovákiábol vagyok es nemakartam tenni. de ha gondolod akk +421918217831
Engem érdekelnének a féktárcsák,az adatlapomon találsz elérhetőségemet írj v. csörögj ha aktuális még....megtenném én is,de semmilyen elérhetőséged nincsen.
nemcsak tevagy ugy krisz hidd el! én ugyanugy vagyok mer neha ugy megemelget meg 5osben is hogy csak no
Akinek egy 250-eshez hozzá kell nyulni az igencsak tud valamit! Én 5éve motorozgatok 250-el, de a mai napig meglep néha!
találtam itthon a garázsomban pár dolgot ami lehet, hogy érdekelne valakit! 2db hátsó fogaskereket, 2db elso es 2 hatso fektarcsat is egy gumis O-ringes lanc+hengerfej tomitest fentre es két vedot a kormanyra. Ezek a dolgok már használtak az igaz de a fogaskerekek is pl nincsenek abban a szetnyult és agyonhasznált szar allapotban, meg a fektarcsak se abban a lekopottban! ugyhogy a legrosszabb esetben is 70% os allapotban! Akit erdekelne az irjon, megegyezunk es viheti is!
Amit sokszor extrém enduronak mondanak, az inkább már triál szerintem, ott tényleg csak összebaszod a rezót meg a vázaz a kövek között...
Jól tudom, úgy van ahogy mondod, de ha hozzányúlsz a cr-hez akkor már az is döfi lesz....
Van aki pályán szenved,van aki enduróban van aki mindkettőben van aki sehol sem..a mostani extrém endurózás amikor többet tolod,húzod a motort mint amikor rajta ülsz és összevissza vered a motort mert olyan pályán vagy no az meg nekem nem nyújt semmi élvezetet.
Amikor meg kinn nyelezed tőgázod a határban az a parasztenduró! :D
ja kosz a valaszt! kb enis igy tippeltem csak nemvoltam benne biztos de enis aze csak endurozok! a palyat utalom mer ott csak szenvedsz es a motorkat veret szet
A lènyeg crossozni crosspàlyàn kell endùròzni Meg össze vissza dombos erdös sík terpen bolyongva felfedezni ùj területeket èn az utòbbit dijjazom
figyeljetek már nekem most segítség kéne! értetlen leszek egy picit nagyon de nemtudom hogy most a krosszozas meg az endurozast kozott mi a kulombseg? irjatok ma le legyszi mind a kettot pontosan hogy mi!
Ha van vele pozitív tapasztalat akkor nem értem a kérdést....dobjátok fel aztán nézzétek meg hogy működik.
igen ez valóban így van jóval erősebb mint a cr (volt már mind 98-as 01-es 04-es) csak valahogy jobban tetszik de persze nem bánkódom ha megmarad :) ez még 5-be is emeli az elejét
Bár nekem cr-em, van de volt ilyen rm-em is, gyári állapotában az rm sokkal erősebb fent szerintem mint a gyári cr, krosszozni szerintem az rm jobb...
Nem érdemes elcserélni cr-re szerintem, csak akkor ha endurózgatsz is....
üdv keresek megvételre aluvázas cr 250-et vagy cserélném egy 2004-es rm 250-re jó állapotban 2003-tól érdekel
Azért, mert az egyik havernak van egy 96os cr-je es elment rajta neki a karbesz. o keresett masik KEIHIN markat, mert a cr-eke is keihin es csak egy regi kawasakisat talalt es az van neki benne. de o aztmondja hogy a fogyasztas nagyon sokkal jobb (meg a 4utemek is megirigyelnek mert meg azokto is kevesebbet eszik sokkal ami nagyon erdekes es a teljesitmenye is jobb) es most elakarja adni a motorkajat ugyhogy en gondolkoztam az o karburatorjan