Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Trx 450 r es gépem van, Kérdésem az lenne hogy mennyi olaj kell a váltoba , blokkba ? Tdnatok segiteni ? gonoltam ugyan az a két blokk. trx450 r sportrax 2004 es
Sziasztok!Van egy eladó crf2008-as 450-es megkímélt hobbi célra volt használva, irányár 800 ezer forint.Elérhetőség tel.:06305498877 email:nothof.zsolt@gmail.com
Bármi kérdésetek van e-mailre is reagálok gyorsan.
Kellemes Ünnepeket!
Persze.! Nívó kitekerést jól csináltam,olaj Repsol.De már megvan a probléma okozója,de azért köszönöm a válaszokat!!
Amennyi köbcentiméter rá van írva a jobb oldali kuplungdeknire,vagy amennyit a szintén azon az oldalon lévő nívócsavar használatával kell hogy használj....el mered árulni hogy mennyi és milyen olajat és töltöttél bele és azt mi alapján tetted?
Mennyi olajat teszel bele???
Igen a gyari forditott meg asszem showa, nezegettem neten de nem talatam semmit.
Ez nem gyári rajta,olasznak mondja magát,de hogy kiféle miféle...
Sziasztok.
Van egy honda cr 250-em 1990-es. Ez az elso telo van benne valaki meg tudja mondani mi fele ez? Es hogy mennyi olajat kene bele raknom?
Koszi a valaszokat!
Porvédőkre vigyázz mert ha megsérül akkor az nem lesz ilyen egyszerű...
Kozbe sikerult szerezni csapagyboltba, haza jovetbe beugrottam, igazad volt par ezer forint volt. Amugy 90-es evjarat.
Pár ezres tétel csapágyboltban...mikori évjáratba kell?
Sziasztok!
Valakinek nincs 4T-CR-0627 kormany csapagya elado?
Túl van töltve olajjal ennyi!
főtengely szimeringes
Szia. En mikor megvettem a cr-t akkor csinalta,lehet sok benne az olaj tekerd ki a szintezo csavart vagy rossz olaj van benne nem tudom pontosan. Bar en inkabb le engedtem mivel kitudja milyen olaj volt benne es raktam bele uj olajat, szintnek megfeleloen azota nem csinalta!
Üdv! Cr 250 2003 blokk tetején van egy olajkivezetés kis csővel,amin nyomja ki nekem az olajat.Mitől lehet, mi lehet a megoldás???Válaszokat köszi
Hali.
Valakinek elfekvőbe esetleg lenne kuplungkar tartó konzol? 2003 crf 450 hez....
Az sem baj, ha segéd váz is akad
Üdv! 2004-es Crf 450R olyat csinál hogy hirtelen gázra megáll de csak üresben..valaki tudna segíteni hogy miért?
Tessék,viszont fontos lenne hogy pontos legyen az évjárat...
Helló tudnátok segíteni 1996 os Honda cr 125 első teleszkópba mennyi olaj kel ????
Nyugodtan hüvelyeztesd meg,ha normálisan meg van csinálva nem ugyanakkora lesz a teljesítmény.Alkatrészben (újban is) tudok segíteni,elérhetőség az adatlapomon.
Sziasztok, nemreg vettem egy honda cr 250r es szetszedtuk dugo csere,illet 91es evjarat es nicasilos, az lenne a kerdesem a kipufogo feloli reszen megkopott, szerintetek nicasiloztatas vagy huvelyezes a jobb? Huvelyel nem lesz akkora a teljesitmeny? Tippek tanacsokat szivesen elfogadok!!
Elore is koszi :)
Egyébként, a motorban nagyon kevés km van, minden alaktrésze gyári, még a gumi is. Annyi km lehet benne, hogy a hátsó gyári fékpofa lassan lesz cserés, ezt pontosan nem tudom mennyi km alatt kophat el, de ennyi van a motorban.
Másik motorról sajnos, most nincs lehetőségem átrakni. Kicsit utána olvastam, megcsináltam ezt a módosítást:
http://crfsonly.com/howto/ap-m...
Jelentősen javult a helyzet, már csak nagyon hirtelen gázra fullad. Most még a légszűrő ház módosítást csinálom meg és ha esetleg igy maradna, jobbnak látom szerelőhöz vinni.