Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az előtte levő meg az olaj alap viszkozitására vonatkozik ezért is jobb hidegben a 10W60 mint a 15W60.
A 'W' utáni szám pont hogy magas hőmérsékelti viszkozitásra vonatkozik... minél nagyobb a szám, annál kevésbé hígul el az olaj üzemi hőfok környékén.
Keresek crf 450 2011-hez oldaltámaszt!
Köszönöm szépen a segítséget! Jó tudni, hogy 14 fogastól nem fér be nagyobb fogaskerék.
Nézd meg egy nagy gyártó katalógusában,de hogy lehet hogy egy ilyen egyszerű dologhoz segítség kell?

http://www.jtsprockets.com/catalogue
A motor lánc legfőképpen azért nyúlik, mert a csapok, és furatai kopnak, a hevederek nyúlása legkevésbé számít, mert az minimális, éppen ezét nem fog számítani a lánckerék csere áttételen belül.
Az jó. Nekem a szerelő mondta hogy a 450-be felesleges a 300V (ha csak nem vagy VB menő aki 8-12 ezer között használja) Ilyenkor a 10W60 jobb lenne (hidegen jobb a kenése) Inkább cseréld sűrűbben az olajat . Én azt vettem észre hogy nem koszolódik inkább "meg ég" (főleg 30 c fok felett) Én tettem a hűtőbe mocoolt ,ez növeli a hűtést segíti a hőleadást.
Sziasztok!Köszönöm szépen a segítséget.A váltóba motul transoil,a blokkba motul 300v off-road 15w60 ment.
13:48 . Nagyon kopik a láncvezető ,nem lehet előre tolni a hátsó kereket ,nagyon hosszú a lánc, nagy a súrlódás. A 13 lánckerék nagyság már eléggé fogja a láncot nem "töri" annyira . Megoldás acél hátsó lánckerék "o" vagy "X" ringes lánc. Max. 14 fér el elöl rajta ehhez 52 kell hogy maradjon a gyári áttétel.
Üdv mindenki!
KERESEK CRF első teleszkópot, sérült-hibás is érdekel, belső alkatrész miatt.
Akinek lenne, írjon nekem: pdmaniac@gmail.com
Jólenne ha megvállaszolná valaki az elozo kerdesem es a kovetkezo az hogy a 2003mas 250es CR-eknek mennyi a gyári lánckerekeken a fogak száma?
Váltóba jó az 5100-as a motorba 7100.
Váltóba 0.59L , motorba 0.58L ha olajszűrőt is cserélsz 0.62L. Ezt írja a 2011-es gépkönyve szerintem a 2009-es blokk is ilyen.
Szevasztok! Az lenne a kérdésem, hogy okos és jó megoldás lenne-e az elsö kis lánckerékböl is a legtöbb fogút és a nagy hátsóból is a legtöbb fogazatút választani??? Mert abban bízok, hogy nem nyúlna ugyanúgy mint eddig csak kevésbé ha eloszlana jobban a húzóerö. Csak a picit nagyobb súrlódás elvennee a motor erejéböl???
Sziasztok.Meg tudja nekem mondani,hogy 2009-es honda crf 450r típusú mociba mennyi olaj kell a blokkba?
Igazad van bocsi! közbe csináltam egy ktm-et és már össze kevertem gyári showa telórol van szó!
Árat szabadna tudni?
Új CR250 Piros Silicone hűtőcsövek eladók 2002-2004 eshez !
A jobb felső keresőbe írva mint a Motul,mind az 5100 keresőszavakra elég jó találatokat ad a kérdésedre,és ha ez nem lenne elég akkor:

https://www.motul.com/sg/en/pr...
Sziasztok.Van egy 2009 es crf450r mocim.És arra lennék kiváncsi,hogy a motul 5100 10w40-es olaj jó e bele?(váltóba is?)Vagy mit javasoltok?
Ezt azért talán célszerű lenne megpróbálni javítani,sérülésmentes blokkfél eléggé kihalófélben van...
Először pontosan ki kellene találni hogy milyen WP teló van benne,aztán keresni hozzá a neten manuált vagy megkérdezni KTM fórumban mert CRF eket sosem szerelték velük. Ez hogy WP teló azért elég tág fogalom,kábé annyi féle van belőle mint csapolt sörből!
Becsiszolni az új szelepekkel.
sziasztok crf 450 új szelep szelepfészekel mik a tenivalok
Hello sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy wp teleszkópos crf 450be mennyi olaj kel a teleszkópba???? Előre is köszönöm!