Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honda CR 125 SPES DOMA kpl sport rendszer eladó első szériás aluvázasra /98-99/.Teljes mértékben rendbe rakva,csak felrakod a motorra és berosálsz olyan hangja van mint az újnak! :D Horpadásmentes,rezó kiégetve,csak úgy csilingel a lemez,új furulyával,frissen tömve,még 2T füst nem érintette a belsejét! :D Régebbi HPP blokkosokra is felrakható,de akkor a rezó felfogatása és hátulja némi alakításra szorul,csak saját felelősségedre vállald be. Az ára két db Deák Ferenc nevével fémjelzett papírfecni,vagy ezzel egyenértékű más címletű bankjegy.Ha van igény rá a régi rendszert,dobot,rezót kisebb összegért beszámolom,ha épkézláb állapotban van,más csere,beszámítás nem érdekel,elérhetőség az adatlapomon,helyileg Soltvadkerten,posta,pesti átvétel megoldható..
Ezt a cikkszámot a gugli sem nagyon ismeri...és az általad linkelt képen a teleszkópszimeringet nem tartalmazza a szett...
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB-063 teleszkóppersely klt. CR125 1997-07, CR250 1996, CR500 1996-01-re. (2 persely 46.5X20X1.5 mm, 2 persely 50X12X2 mm, 2 telószimering 46X58X9.5/11.5 mm, 2 bizt. gyürü. Ára: 11 990 Ft + posta.

Info: lucifer0820@freemail.hu
A crf 150 az teljesen gyerek motor(mentem ilyennel nagy csalódás volt) . Mtx 80 levegős ,kimondottan terepre alakítva nem érdekel ? Ez alacsony , könnyen indul ,megbízható.
sziasztok.keresek megvetelre honda oninditos terepmocit alacsony ember szamara. pl crf 150-230,ha vAn valakinek : vrabel@ cia.hu
Üdv. Eladó egy polisport fehér bodykit crf-hez . (e-h dárvédő,3db startszámidom,hűtőterelő,légszűrőtakaró)teljesen új,felszerelve nem volt.A doboza viseltes már régóta kallódik polcról-polcra.,...Ésszerű ajánlatért vihelő!
Helo!
Eladás után maradt egy gyári '05 CRF-450 dobom, ha valakit érdekel csinálok képet!
Egyre használhatatlanabb a sportmotor felülete, most pl. nem enged belépni a saját nevemmel. Keme
0,4-0,6 mm
Minél kisebb, annál könnyebben húz át indításkor, viszont annál érzékenyebb a koszra, (gyertyaslussz, beköpés). Ha szép, stabil a szikra, jó a gyújtás, akkor inkább legyen 0,6.
Üdv
Nincs valakinek 125 cr 93-hoz váltó alkatrészei?
A hátsó rajtszámtábla pár szinte új,a hátsó fehér normál használt,az egyik első lepkén látszik a képen a sérülés a képen az miatt fel is van fordítva hogy látni lehessen,a hátsó sárvédő szép állapotú. Helyileg Bács-Kiskun megye,telszámom hetvenes 510 tizenegy 03.
Gondolom nincsenek sérülések/törés rajtuk....
Vagy ha posta nélkül megoldható az mégjobb, de azt majd telón...
Ok, ez így kellene amit bekarikáztam, ha jól számolom akkor 23 + posta. Majd felhívlak, csak a számod nem találom az adatlapodon, lécci add meg. Köszi.
Szia!
Idomok darabja 3e,hátsó sárvédő 5e,posta a szokásos díjszabás szerint,vagy lakhelytől függően akár ingyenes. :D
206653648
Csorges még legyszi vissza hivlak!
Ha ott folyik valami,akkor szerintem vízpumpa KO...
Hali engem azok az idomok érdekelnének amit bekarikáztam. Az mennyi lenne postával?
Üdv sos 1996 os Honda CR125 van és az lenne a kérdésem hogy mennyi a hivatalos gyertya hézag ???
2012-es 450-hez tudtok ajánlani vázvédőt?
Acerbis x gripet néztem,de nem találok csak fiatalabbakhoz.Vagy ki mit használ,ajánl?
köszi
Honda CR 125/250 00-01 évjáratra való idomok,ülés,üléshuzat eladóak,csak ami a képeken láthatóak.Adatlapomon az elérhetőségem.
Cairoli megy 222 vel...
Helló!Valaki ért a supermoto versenyzőkhöz? van egy dedikálás a motor ülésén 222 vagy 777 rajtszámmal.Ki lehet az aki aláírta?
Supermoto+ versenyző.
Köszi a választ!
Akkor a hűtővízhez van köze.