Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget! Nézegettem én is...de nem találtam rá írva sehol sem....! Most megint kijött egy hibája....én a power bovdent okolom mert nagyon laza....viszont eddig ez a dolog nem jelentkezett....Húzom neki és mikor a powernek nyitnia kéne a motor ledadog és egyszerűen nem megy, ha a gázt vissza engedem és hirtelen rá húzom akkor nem csinálja....meg nagyobb fokozatban sem! Mintha hideg lenne a motor...viszont fél óra után?
Hhmmm. . sztem nagy hengerre nagy rezó való biztos jó az rá? sztem gondold ezt át aztán lehet még megbizniszeljük
Asszem én vittem el mert pont mondta hogy úgy emlékezett hogy arrow volt, de igen jó lett csak az enyémen 160-as pollini van
Ma láttam ezt a hirdetésüket, rá is kérdeztem de már eladták csak nem vették ki a hirdetésből. pedig muszály vmit szerezni a gyári kibelezett sz*r helyett. Rákérdeztem a zsír uj DEP rendszerre, rezo 70ezer,végdob 30. majdnem annyiért vettem a motort
Kérdezd meg őt Gerecsemotor Én tőlűk vettem az enyémet zsír új ginareli rezó meg arrow végdobb picit fura párositás de fasza lett!
Tuning rezót KERESEK ,aki megválna tőle kérem jelentkezzen ,mindegy h arrow dep vagy akármi.Köszönöm!
10w40-est pl.: Castro actevo 4t 10w40
Ja és milyen és mekkora a karburátor? Mert most derült ki hogy 24-es csak 135-ös fúvókával.
Helló! valaki meg tudná mondani mekkora a gyári fúvóka a mikuni karbiban? Köszönöm!
az nsr karburátor az jó rá
Üdv! Vki erősítse meg nekem legyenszives ,h egy NSR-ből (95) bontott karbi minden bajság nélkül felmegy-e a CRM-re?
Akku teljesen új, bovdenek jók inden úgy van ahogy kell, már csak a gyújtás és a power motorkája nincs kicserélve. szóval azok közül valamelyik.
7,5 deci de rá van írva a blokkra legalábbis az enyémen..
honda crm 125-be a váltóba milyen olajat tegyek?
Hello!
Nekem is hasonló prob. volt és egy akkucsere meg egy power beszabályozás után oldódott meg. Az is lehet, hogy kicsit szorul a szelep tengelye vagy a power bowdenjeit cserélned kell, mert szorulnak vagy ilyesmi.
Jah és mindig motorozás előtt nézem meg sajnos...szóval elképzelhető, hogy eszi az olajat? A blokk alján semmi jele olaj folyásnak vagy egyéb ilyen dolognak!
Sziasztok! Lenne egy buta kérdésem! A váltóba mennyi olaj kellhet? Mert 1 liter olajból kb 2-3 deci lehet még a dobozban! És a szint mindig lejjebb megy (mintha fogyna belőle) persze ha kellőképp meg döntjük a motort akkor van benne olaj!
sziasztok ha valakit érdekel van honda crm 125 gyujtás elektronikám 15 000ért + van egy feszabályzóm is 6000ért
valaki meg tudná mondani hogy mi a különbség a Gilardoni 1.és a Gilardoni 2. hengerek között?
a crm nem üzem órás :)
Üdv.
Segítsetek légyszíves.
Most vennék először életemben Hondát és nem vagyok benne hogy a crm az üzemórás vagy sem.
Aki tud kérem segítsen :)
A kép meg lemaradt http://kepfeltoltes.hu/view/121024/crm_matrica3_www.kepfeltoltes.hu_.pn
g
Na hát lassan itt a tél, a motor meg papiros lesz, szóval az enduro szett mellé kell egy superlotyó meg egy supermoto szett is. LaciCRM képét felhasználva csináltam egy vázlatot
Sziasztok segítségeteket kérném, az akksim gyenge, jelre állítottam a powert bovdeneit megolajoztam megjárattam mechanikáját átnéztem minden oké azzal csak ezzel a gyenge akkuval megsem mozdult üresbe mikor már kellett volna nyitnia, viszont amikor autó akkurol rábikáztam akkor már mozgatta a powert de üveg hangon sem ment el addig a jelig mikor teljesen niytva lenne Lehetséges hogy power motor vagy csak simán az akkummal van gond? mert rámértem alapjáraton és úgy megy az akkuba kb 12.5Volt Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok. szeretnék venni 1 Honda cr 125 1990-es évjárat de nem vagyok tisztába azzal hogy ez mennyire service igényes masina a korától függetlenül.... üzemórás....? http://www.motor.hu/motor_vpag...

elörre is köszönöm a segitséget