Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van valakinek eladó crm 125 rezonátorja?
Vagy a cr 125-é jó rá?
Mennyit kérsz érte?
Szia!Szerintem biztos nem megy rá mert a rotaxnál alapbol a hengernél van a szivó rész.
CRM 125-re rámegy a honda RS125 henger?
Szia! nekem van gyári rezóm rá.
Szevasztok!aki ért hozzá ! Honda cr125 elsőkipufogò rezonátorja jo a crm125 re?
Sziasztok nincs valakinek crm125-re első kipufogó rezonátor?
Van némi különbség a 2 motor között
crm 125 az 28 lo körül van,a 250 az már 40 ló
Sziasztok!Olyan Kérdésem lenne hogy a Cr125 és crm125 közt teljesítményileg mennyi külömbség van ? Nagyon gondolkozok hogy cr mellé utcára beújítok egyet csak valami apróbb infót elsőnek gyüjtenék róla h sokkal gyengébb-e mint a cr :) Köszi várom a válaszokat :)
tuttam h szivac de kend a hajadra a cdi det
Szevasztok. Vennék egy CRM 250-et. Mire figyeljek a vételnél? Mik a típus hibái?
40E
irj emailt ide :horvathzsoca@citromail.hu
35000 ft es a postakoltcseget en fizu ha igy jo neked
megfelezzuk 10000 ft.es akkor 35000 ft es meg a postakoltcseg az ram harul ?
Én 40000ft gondoltam.
ez most kenyes kerdes,hisz te kellene ezt mondjad en ugy 30.000 ft. ra gondoltam
Menyit érne meg neked?
eladod vagy nem?
csinálj galériát oda biztos felrakja
valamiert nem jelenik meg a kep
ez a mocim
Én úgy nem vettem volna motort,hogy nem látom,nem tom kipróbálni...
pest kornyekerol vettem de mar 4 eve es en nem mentem szemelyesen oda hanem valaki megnezte es o nem ertett hozza a moci ment kiprobalta es ennyi maj amikor en mentem vele tuttam h valami nem ok masik evbe eltort a gyuru belehozott a huvelybe igy most minden ujbavan teve egyedul a cdi kellene ugy delkorul rakok kepet amugy nekem volt meg egy crm-em es az jovolt de elattam es ezt vettem szoval buktam
Az igen,akkor jól átvertek vele.
És ment úgy is a motor?
Én átnézem alaposan mielőtt megvenném,hogy minden működik rajta.
Kihúzatom,hogy jó-e a power meg ilyenek...
Honnan vetted a motort?Mert mielőtt vettem ezt néztem még 2 ilyet előtte,de elég fos állapot voltak...
a netrol vettem egy crm-et es nagyon attkurtak,robogo gujtas volt rarakva nemvolt elektomos pover nyitto es zaro,a cdi-je egy robogoe volt, en kabelzetett vettem magnest mert arrol is a kis dolgok levoltak csiszolva szoval buktam es most annyira halattam h kaptam kabelzetett mert azis kellett mas magnest es kaptam motrot ami a povert nyissa es zarja mostmar csak ez a cdi kellene.a hatter tarolomat holnap vissza kerem mert azon vannak a kepek a mocimrol.