Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy álltok vele? Mikori CRM250?
Hello. 1994 es Honda Crm 125 höz milenne az ideális fogaskerék áttètel??? Most 14 es van elöl 40 es hátul .de szerintem kicsi az a 40 es.
Hello.Honda nsr 125 JC20-as hengerje jó lehet egy CRM125R-hez?Vàlaszokat köszönöm!
Üdv! Első sárhányód erdekelne! kerlek keress tabiakos kukac gmailpontcom
Helló!
Nekem is ugyan ez volt a gond,szétszedtem a gyújtást kábelok át lettek nézve kimérve semmi szakadás....
De a lényeg nekem a fesszabájzó ment tönkre,azt kicseréltem azóta jó.Vagy még a cdi is lehet.
A 2 kis lejadó(szerintem)a powernek a jeladója.
Üdv mindenkinek! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, CRM 250, nincs szikra, úgy kezdődött hogy megállt 1-2 perc elindult és ment tovább, aztán én állítottam le, és azóta semmi. valaki tudna segíteni, vagy valaki már járt igy? a gyújtásban már mindent megnéztem, nincs szakadt kábel, valaki el tudná mondani miért van 2 jeladó vagy hogy müködik ennek a gyújtása, mert nekünk csak halvány sejtésünk van, de az sajnos kevés. Előre is köszönöm mindenkinek :) minden kis segítég nagyon jol jöhet :) :)
Neked van xl 600asod is meg crm is? Én akarok valami nagyobb motort most 125 van gondolkozom 600as regebbi gepeken vagy 250 2t azt tudom hogy a 250konnyebb....de teljesítményre melyik jobb? Kösz!
Hello. Keresek Honda crm 125-höz Hűtőt.
Heló! Egy kis segítségre lenne szükségem. Crm 250 csapágy méreteket nem tudja valaki? Az összesnek kellene a mérete,mert meg akarom rendelni őket,hogy mire bontom a blokkot addigra meg legyen minden hozzá!
Szia! Várom a hívásod! Köszi!
Szia!
Megcsörgetnél 30-4455-604 es számon amikor jó neked,és visszahívnálak! Köszönöm!
Persze☺
Sehogy sem sikerül ķépet feltölteni,felraktam profilképnek.
Tank,fejidom,első sárhányó,oldalidomok,légszűrőház,hátsó sárvédő
megosztanád velünk miről is lenne szó?
Sziasztok!
Van pár megmaradt alkatrészem,ha valakit érdekel☺
Meg kell javítani a régit
Amúgy az NSR-é ugyan az úgytudom.
Sziasztok!
CRM-125 ös motoromhoz keresek cdi-t!
Ha van valakinek esetleg, annak örülnék!
Előre is köszönöm!
Sziasztok.Néztem neten de sehol sem találok km spirál crm 125R-hez.Tudna valaki segíteni ebben hogy honnan tudnék rendelni?
Próbáltad már a gerecsemotor.hu
Sziasztok!
Egy olyan szeretnék kérdezni hogy Magyarországon Honda crm 250-hez
lehet venni hajtókar szettet? Nem találok sehol. Felhivtam pár motoros boltot de sehol nem tudnak adni hozzá. Esetleg valamelyik évjáratu cr 250-é passzol hozzá?
Ha esetleg valaki tudja hol hol kapok hozzá kérném hogy irja meg .
Köszönöm! :)
Sziasztok
Motorvasarlas elott allok ,mennyi kulonbseg van a sima es a forditott telo kozott es ugy altalaban a 2motor kozott?mk2 vs ar
Koszi elore is
Udv
Sziasztok!

Keresek hengert dugóval, gyűrűvel Honda NSR 125 F-hez,(JC20 motorkód), de úgy tudom, hogy a CRM henger is passzol, azért is írok ide :)
Ha valakinek van eladó, keressen meg.
szilard.munka@gmail.com
a sport motoron lévő hirdetésre tudtam küldeni.
Köszönöm!Időközben megoldódott.
125 !

(nem írtad melyik kell )
üdv. a hirdetésbe lehet üzenetet küldeni és van telefonszám is.