Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, akkor azért más a méret, mert az enyém kicsit régebbi.
Jók a képek. :-)
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget!
Alkatrészeket keresnék 1992-es 125-ös CRM -hez.
Kuplung kar, fék kar, gyertya, lánc, hátsó fogaskerék stb.
Tud valaki megoldást?
Esetleg könyvet hozzá?

Előre is köszönöm!
A sajátja gyári,fordított teló.
94-es
de profilomnál vannak képek. :)
Köszi!
Egyébként ez a CRM milyen évjáratú? Mert az enyémbe sokkal vékonyabbak az első telók. (41mm) Vagy nem a sajátja volt benne?
95cm a teló hossz
a felső befogónál 54mm,alsónál 57mm az átmérője...
többnyire igen de néha néha beindul
Köszönöm ez sokat segített :))
Petya



Amugy mindig ilyen halott ez a forum?
remélem segít a jelölés pontok egymásra nézzenek
Sziasztok! CRM 125-el bajban vagyok :( hajtókaros lett, ezért szétszedtem...de nem ez a lényeg..
Nem tudom hogyan állt a főtengely, és hozzá az a kiegyensulyozó tengely, valami jelölés vagy hogy hogyan kell visszarakni? Hogyan álljanak a dolgok? valakinek egy kép esetleg szerelés közbe nem készült?:)

A másik hogy nem találok neten sehol vízpumpa szimeringet (rugós) ez honnan lehetne beszerezni? elég fontos lenne... bármilyen választ ide vagy e-mailben elfogadok :) vatera183@freemail.hu
Köszi
Petya
1992 körüli a motor
Helo valaki tudna segíteni honda crm 125-höz kellene egy-két alkatrész láncvédő dekni, hátsó láncvezető, első féktárcsa, kuplung lamellák, hátsó fékmunkahenger (teljes) egyébb dolgok előre is köszi
Válaszokat a palykadaniel@gmail.com küldjétek köszi ha van képeket is :)
Az első villák érdekeltek volna, de időközben sikerült beszereznem, meg látom, már Neked sincsenek meg. Érdekességképpen megkérdezhetem, hogy mekkora volt a hosszuk és az átmérőjük a befogóknál?
Igen
már ami még megvan belőle.
Szia Zsoca!

Jól értelmezem, hogy a képeken látható alkatrészek eladóak?
A cr teló szerintem jó bele,a gond a gáztartállyal lehet,hogy elfér-e.
A crm-en külön van felfogatva a cr-ben meg egyben van a teleszkóppal.Ki kéne próbálni cr-ével,hogy elfér-e.
Elracsnizik a berufgókar?
Lehet el van kopva,vagy el vannak nyalva a fogak.
Végre valaki
Te tudsz valamit arról, hogy kompatibilis lenne-e a cr 125 vagy 250 központi telója a crmbe? meg hogy a berúgókar az azért szalajthat, mert elkopott a fogaskerék vagy miért?
Én fent szoktam lenni,de más nem nagyon...
elég aktívnak tűnik a csoport mit ne mondjak
Sziasztok!
Ma hoztunk el egy crm 250et, és olyan dologgal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy valakinek van-e központi teleszkópja elfekvőben mert ebben mtx 200 teló van ami rövidebb. Van-e valakinek berúgó fogaskereke, vagy hogy lehetne orvosolni azt a problémát hogy néha szalajt a berúgókar?
Nincs valakinek egy felesleges lánckerék védője blokk oldalára crm 125-ösre?
Találtam online elérhető crm 125 szervizkönyvet!

http://clef-de-12.voila.net/IM...
eladó dellorto 34 karburátor
ára 15.000 ft
posta is megoldható!
tel:06307316232
Ha az a polini henger crm/nsr henger akkor stimel minden csak rá rakod és kész, dugatyut meg itt tudsz venni hozzá Én egybe újitottam a blokkal csapágyak, szimeringek, hajtókar, és a dugó meg a henger, és kissebb aproságok, raktam bele nagyobb fuvokákat, aztán egy jó darabig így használtam később vettem rá egy gianeli rezót és egy arrow tompított, és ez után kb 2-3 hónappal került fel a 34-es dellorto, és majdnem kifelejtettem a karbon membránt. Azt nem tudom meg mondani mennyibe van (meg se merem számolni ) de most érzem azt hogy pont jó, pont nekem való, élmény vele motorozni, és büszke vagyok rá hogy én építettem
Sziasztok! Örülök hogy felhoztátok ezt a témát. Én is ilyesmibe gondolkozok ,125crm-em van, motor feluljjításra szorul. ha már csinálom, szeretnék egy komoly gépet,na persze eszerű kereteken belül. Ha estleg tudtok ilyen használt hengert engem is érdekelne. Köszi elöre is.
és ha szerzek egy pollini hengert akkor minden illeszkedik rendesen, gondolok a power szelepre a kipufogóra a karburátorra, te mit cseréltél ki rajta és mennyibe jött bele