Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Normál állapotú Crm 250-t vennék, ha lehet akkor somogy megye környékén.
Sziasztok!

250-es CRM-hez keresek power szelep mozgató bowdeneket.
Esetleg van valakinek?
Sziasztok! CRM 125-nél végülis mire jó az a müanyag tartály baloldalt amibe a hűtőviz van? végülis az nem kiegyenlitő mert felülröl belemegy egy cső aztán szevasz.... le szeretném szedni mert a helyére megy egy másik hűtő mert mindig felforr a vizem mikor "dagonyázok". Lesz ennek valami hátránya?
Sziasztok! Tudom nem idevaló, már a lopott motorok topikba is beírtam. De ellopták a motoromat.

Kedves Ismerőseim, barátaim!
Ma reggel szembesültem , hogy a 13.kerületből éjjel ELLOPTÁK a MOTOROMat A belső udvarból, az ajtónk elől!
Honda CRM 125 rendszáma: UBD-561
Ismertető jele: arany kormány, az oldal idomok fekete karbon borítással, kék fejidom DC matricázva. Most lett felújítva, úgy néz ki mint egy zsír új, de valójában 20 éves.
Amennyiben bármit tudtok, láttok kérlek értesítsetek a 0630 477-2405-ös mobilon vagy itt facebookon. Kérlek osszátok, köszönöm.
Sziasztok! Valakinek lenne eladó crm 125 höz való hátsó sárvédő ?
Akinek lenne kérem jelezzen. :) Fontos lenne !
Sziasztok! Igen megint én vagyok
A racsnizásra még nem tudtam ránézni, de keresek gyújtáskapcsolót és a lentebb említett apróságokat. Kösziköszi!

Ákos
Már rég nincsenek meg,de 18-21"
milyen méretűek?
Üdv!
Esetleg valaki tudja, hogy hol lehet honda crm 80-as 1998-as évjáratú motoromhoz idomokat szerezni?:)
Nekem a 250-es eszik 6-ot.
Ez is megeszi az 5-6l,de az attól függ,hogy mész vele.
sziasztok!
Még mindig én vagyok, crm 250 90' kérdéssel. Berúgókar miért racsnizhat? Ha van valakinek alkatrésze hozzá ne tartsa magában!
Továbbá keresek gyújtáskapcsolót (kulcsos), esetleg középtelót. Ha valakinek van kapcsolási rajza megoszthatná velem, mert elég érdekes a kábelezésem

Természetesen szétszedem a berúgót előtte megnézni, csak hogy merre keresgéljen az ember nem árt ha tudja

Ákos
hát szerintem 5-8 liter nem akadály neki, attól függ milyen körülmények között hogy van használva. 125r es dtmmel megetettem én is 8at ha úgy volt használva de evett kevesebbet is.
Helló valaki tudja hogy menyit eszik egy honda crm 125 ha ugy néha meg is van huzatva
Hali!
Engem érdekelne a motor.
Írd már le légyszi mindent amit tudni kell róla.
Állapot, ár, évjárat, helyileg merre van. stb
Itt az email címem
czipothpeter@gmail.com
eladó egy remek motor crm 250 minden működik rajta,tavaly kapott új hengert meg mindent amit kell,új hátsó gumi,új lánckerekek lánc,olajzás még az eredeti nem kell keverni a benzint, nyugodtan lehet kérdezni
Hello valakinek van eladó power szelep kompletten fedélel mindennel
Üdv
én még próbálkoztam hogy kiszereltem a power szelepeket és felpoliroztam hogy könnyedén működjön de az se segített,aztán megfúrattam dugó gyűrű csere és azóta mint az óra probléma nélkül működik remélem segítettem
Kedves Balyo!
Bocs a zavarásért, de a tiedhez hasonló problémával küzdök éppen!
Sikerült megoldanod anno?
Mi volt a gond?

Segítségedet előre is köszönöm!
Sziasztok!
Eladó CRM 250 érdekelne.
Normál állapotban lévő!
Somogy megye és környékén ha lehet!
Hellohello!
Crm 250 90' kérdésben jöttem ide ismét. Gyújtáskapcsolója van valakinek?(kulcsos) Esetleg km spirál, ha van elfekvőben középteló(van cserébe cr 250 teló, csak hosszú lett sajna),hűtőkupak. Esetleg valakinek van kapcsolási rajza? mert eléggé gólyafészek az elektronikám.
LaciCRM előre is köszönöm a segítséget!
!
Nekem semmiféle tapasztalatom nincs a témában.
Felénk ebből a típusból és hozzáértőből is kevés van, sajnos!

Még egyszer köszönöm!

Most nekiállok olvasni, hogy valami fogalmam legyen miről is van szó!
nagymatel kuk gmail . HU

küldj emailt

régen nagy ász voltam CRM témában 2008 körüli hsz-ekben leyrtam itt rengeteg mindent.

power beállítás: link

általános: link

CRm teszt link



ezek a hsz-ek környékén olvasgass
Szia!

Köszi a segítséget! Bementem a helyi Honda kereskedésbe. A srác nagyon rendes volt, megértette, hogy nincs korlátlan bankszámlám, segített. Keresett után gyártott cuccokat stb. Lassan mindent kicseréltem amin látszott, hogy már igencsak időszerű lett volna. Megy is jól....túl vagyunk az első 50 kilométerünkön. DE a bedadogás okát még nem sikerült fellelnem. Indul szépen, fix stabil alapjárat, gyorsításnál is minden ok. Egészen addig , míg nem akarok fix (pl 4-5000-es) fordulaton motorozni. Akkor elkezd dadogni. Nem torpan, vagy hagy ki. Csak dadog. Ha tovább húzom a gázt kisimul megint. A power is kinyit szépen és szakít is a gép. Gyertya tiszta őzbarna, ma kipucoltam a karburátort, nincs kiszakadva a szívótorok, nem füstöl, nem durrog.... Holnap veszek bele egy új gyertyát. MEg megnézem a szelepet a henger és a karburátor között. De fogynak az ötleteim.
Hali! Láncot és lánckerekekett egybe cseréld, mert a külön kopott alkatrészek szétbarmolják egymást. Amúgy is kb 15000-ből megúszod a szettet, ami igencsak baráti. Amiket felsoroltál kopó fogyó eszközök. Szerintem keress a lakhelyedhez közel egy motoros boltot.
Hét igen,az még nem fordított telós.