Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen, az első stimmel a második nálam feleakkora csak, ezért is olyan alacsony az enyém...majd akkor cserélem
Szia !az enyémnek a két csavar közép közti távolság 80mm,és a másik 60mm ,de lehet hogy az enyém sem gyári .
Nem nem igaz a cr az üzemórás,ez enduró ez km-es.
Sziasztok
Szükségem lenne egy 125-ös hengerre ha van valakinek felesleges jelezze légyszi :)
Igaz ,hogy a 250-es crm üzemórás?
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban hogy a bejelölt részen hiányzik e valami fúvóka és ha igen mi lenne a mérete? dellorto phbh 28fs karbi köszönöm előre is a segítséget!
honda crm 125-1991-évj motor blokk alkatrészei eladók

06304053450
Hát igen.
Legtöbbször úgy vannak fent,hogy most volt felújítva meg ilyenek.
A cr-nek 60-70 a felújítása a blokk kb..
ezért jó magyarországon motort venni! mert itt nincs rossz motor. az összes fel van újitva eladás elött.
a fasz ki van már.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
ennek a motornak a felujitása kb (csak a blokk) 150 ezer forint!
szóval magyarul az eladó ingyen odaadja motorját.
ha valaki esetleg a fenti linken a saját motorjára ismer, töle elnézést kérek! csak példának hoztam fel. de egyébként jó példa!
Sziasztok!

Lemérné nekem valaki CRM 125-ösön a kutyacsont és a teleszkóp alsó részének hosszát? (az enyémen valamelyik nem gyári) Képen is bejelöltem pirossal, hogy mikre gondoltam. Nagyon szépen köszönöm!
Köszi!
Blokkból csak a berúgó szerkezet érdekelne, de előbb még az enyém szétszedném hogy mi a baja.
Teló az már nincs meg a gyújtáskapcsoló sem.
Blokkfelek vannak,meg pár blokkalkatrész.
Szia Zsoca!
Középteló érdekelne 250esbe.
Blokk alkatrészed van eladó? Gyújtáskapcsolód(kulcsos)?
Sziasztok!
Egy honda crm 80-asom van de volt vele egy kis gond és ki kell cserélnem egy 50-esre. Ha van köztetek egy olyan akinek van egy 50-es blokkja és eladná az szóljon mert érdekelne.(elérhetőségem: kismormota@gmail.com)
Előre is köszönöm!
Hátsó féktárcsám van.
sziasztok crm 125 tárcsás 18" hátsókerék jó állapotban eladó .. 20 7740724
sziasztok crm 250 hátsókereke nincs valakinek elfekvöben?
Jól tetted, lehet nekem is be kéne szereznem egy donormotort.
Esetleg a hátsó féktárcsa és első féknyereg? :-)
Hát igen
elég nehéz hozzá szerezni cuccot.
Szerencsére tudtam másik motort szerezni hozzá alkatésznek,így van sokmindenem hozzá.
Kár... :-(
Bár érthető az álláspontod, nem egy könnyen beszerezhető darabokról van szó. :-)
Persze megvan,megvan minden elektronika hozzá még tartalékba.
Bár azt nem terveztem,hogy eladom...
Szia Zsoca!

A power szelep mozgató bowdenek és a vezérlő elektronika megvan még?
Számom az előző hirdetéshez: 06 30 720 4278
Eladó motorom kategóriaváltás miatt. Mindennapi Használatra alkalmas. Frissen lett cserélve a termosztát, vízpumpa, teleszkóp szimeringek, elektronika és a berúgószerkezet.
Használatból adódó karcok, apró repedések az idomokon.
Kítűnő motorikus állapot, nagyon erős motor. 6 sebességes, powerszelepes. Brembo versenyfék. 90%-os gumikkal.
Lánc és lánckerék kiváló allapotban.
A motor külsejére lehet költeni ha szeretnél (1-2) idom. De motorikusan kiváló.
Csere érdekelne nagyobb quadra, ráfizetéssel.Vagy egyben eladó, de esetleg bontva is ha többmindent veszel.
De azért meghallgatok mindent.
Inkább telefonon hívj, de e-mail is írhatsz.
dankovic@freemail.hu e-mail címre.
125ccm.