Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én használtan vettem a hengert 10ért legnagyobb túl méretes dugó ment bele aztán újra perselyeztem és tökéletesen működik szóval ha van ilyen lehetőséged akkor meg éri 250es kdx nem lóg meg előle, se a 125ős yz nyomatékba sokkal többet számit de felső tartományba se kutya
köszönöm a segítséget, de ha tényleg ennyire sokba van akkor lehet hogy inkább veszek egy 250 crm et, lehet hogy el is kezdem árulni de viszont nem tudom, egy hete lettem kész vele teljes felujítás volt nagyon jól megy, mégegyszer kösz az infót
Szerintem abba vékonyabb megy,de már nincs meg a teló.
Horror ára van Jobban jársz ha keresel a neten egy nicasil hibásat és újra nicasiloztatod vagy vas persely igaz a nicasil jobb de a persely se rossz ha ügyesen meg csinálják Nekem 160 polini van de a főtengely bírja, nem kell hozzá nagyobb karbi csak fúvóka, de ha teszel rá nagyobbat csak jobb lesz nekem 28as után lett 34es és sokall másabb ha húzom is neki max 1 literrel eszik többet és azt is terepen, úton biztos nem enne ennyit. Meg egy tuning kipu illik hozzá, és akkor van egy komoly géped
125-ősbe jó lehet az első villa?
Honda crm 250 alkatrészek!
Sajnos már elvitték egyben az összeset
Honda crm 125 höz
üdv mindenkinek
volna egy kérdésem
van egy crm 125 és arra szeretnék 150,160,180-as hengert lehetséges e hol tudom beszerezni és mennyibe kerülne ha valaki csinált ilyet akkor ha tud segíthetne kell rá másik karbi vagy nem vagy ki e bírja a főtengely
köszönettel Attila
4,7dl olaj száranként (asszem 7,5w-s a bevált)
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Honda cr 125 vázba belemegy a crm 125 blokkja?

Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv
tankidomok mennyibe kerülnek?
Nekem is ez kellene szerintem, egy erősebb lenyomástol egyhelyben koppanik a végén, lehet ettől ez ?
Honda CRM 125 Power szelep vezérlő gyujtás ráadáskor egyből bezárja a szelepet és továbbra is erölködik, ez normális? még nem sikerült beindítanom..... :(
Sziasztok!
CRM 125-be első teleszkop olaj mennyiségére lenne szükségem. Tud valaki segíteni?
Mihez kéne idom?
üdv
Üdv az idomokmegvannak még?
125-öshöz keresek eladó himbát,ha eladnád szólj!
ITT biztosan találsz mindent
Eladó maradék CRM 125 alkatrészek.

honda4022@gmail.com
0630/725-5588

Összesen 15.000Ft. ami tartalmazza az utánvétes postát is!

Berúgó tengely és racsni
Berúgókar
Biztosíték tartó
Elsõ féknyereg és fékcsõ
Fejidom
Féklámpa kapcsoló (elsõ)
Gázszektor
Gyújtáskapcsoló és tanksapka
Olajtartály
Sztender kapcsoló
Tankidomok
Villahíd
Eladó maradék CRM 125 alkatrészek.

honda4022@gmail.com
0630/725-5588

Összesen 15.000Ft. ami tartalmazza az utánvétes postát is!

Berúgó tengely és racsni
Berúgókar
Biztosíték tartó
Elsõ féknyereg és fékcsõ
Fejidom
Féklámpa kapcsoló (elsõ)
Gázszektor
Gyújtáskapcsoló és tanksapka
Olajtartály
Sztender kapcsoló
Tankidomok
Villahíd
Eladó maradék CRM 125 alkatrészek.

Összesen 15.000Ft. ami tartalmazza az utánvétes postát is!

Berúgó tengely és racsni
Berúgókar
Biztosíték tartó
Elsõ féknyereg és fékcsõ
Fejidom
Féklámpa kapcsoló (elsõ)
Gázszektor
Gyújtáskapcsoló és tanksapka
Olajtartály
Sztender kapcsoló
Tankidomok
Villahíd
Üdv mindenkinek. Tudtok adni tippet hogy honnan tudnék hajtókart és dugattyút rendelni 50-es hez? Nektek fórumosok van valami eladó, akár henger+dugó? email: zsombor.flas7er@gmail.com
Bocsi hogy csak most írok. Igen jobb lett magas fordulaton kegyetlen, hamarabb lepörög, és jobban reagál a gázra, egyből ugrik, a fel rakás egy picit kőrűlményes, a blokk felőli részre esztergálni kell egy alu szűkitött, (enyémet menetesre csináltam szóval leszedhető), de a szívó felőli résznél teljesen át kell, azt szeretném én is kicserélni egy régebbi cr-ére, mert nem éppen esztétikus megoldást csináltam Hogy sima 125-ős hengerel mit csinál azt nem tudom mert az enyém 160 polini de biztos jobb lesz