Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs egyálltalán szikra, de akkor nem foglalkozok azzal. Minek van akkor az ellenállás?
Nem tudom hol lehet venni de a gyújtáshoz nincs köze. Ha van szikra és kap anyagot is akkor nézzetek kompressziót.
Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy egyik barátom rám bízta az MBX80-asát hogy nézzem meg miért nem indul, első körben a kerámia ellenállást vettem észre a jobb oldalon hogy ketté van törve, van esetleg valami tippetek honnan lehet ilyet venni, és lehet e ez a gyújtás probléma oka(hiányának oka)?
Hívtam, csak hengere van és egy ehhez való dugattyú 12 ezer
http://redhotmotors.hu/spd/210...

sziasztok ez a karburátor jó lenne a honda mb80-ra ?
Eladó Honda karburátor 9 ezer forint 06307379276
Sziasztok :)
Honda mb 80-hoz keresek hengerszettet. ( 80 ccm vagy attól nagyobb is érdekelne, csak a lényeg, hogy léghűtéses legyen )
Akármelyik boltost felhívtam nem volt neki :/
Sürgős lenne :)
Előre is köszi!
Hali!
Van valakinek oldalidom mbxre :D ?
A 3 ezres Taiwani.
Üdv mindenkinek.szeretném megtudni hogy hol lehet főtengely csapágyat venni Honda mtx 50-es vizes,5seb-hez venni.Mivel nem tudom a méretet.Előre is köszönöm.
Nekem van keress drzxr
Sziasztok!
Léghűtéses motorba (MB), vízhűtéses dugattyú szett (MTX) ?
Mert 50,5 mm-es dugattyú kellene és az MTX-hez 3000ft az Mb-hez pedig 11000 ft. Mi a különbség ?
sziasztok ilyen úszót hol lehet kapni ?
Sziasztok.
Tud valaki olyan műhelyt aki minőségi munkát végez felújítás téren?
Főtengely csapágyat kellene cserélni de nem akarom kóklerhez vinni. Tolna megye vagy Pest megye érdekelne legfőképp.
Kösz.
elkelt
Sziasztok! Eladó a képen látható motorhibás Mbx 80, nagyobb esztétikai hibákkal. 1985ös. Én már nem foglalkozok vele, gondoltam valakinek jól jöhet kibontani belőle pár dolgot. Csak egyben adom el. Ára: 30ezer forint.
hali, köszönöm, de már sikerült megoldanom :)
Mert nekem magas... csak ezért....
Hello. Miért akarod elcserélni. Gyönyörű szép.
Karbi: 10 000 Ft Gyújtás: 12 000 Ft gyújtáshoz van CDI és trafó is!
Tel: 06306534691
Hali.
Írj egy címet ahova küldhetem: ivadek20@freemail.hu
Ha megfelel és működik megbeszéljük.