Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Természetesen szükségem van rá. Elő kell keresnem csak épp költözés alatt vagyunk és szét van minden. 7végén rá nézek. Egyébként én ugy fúrattam a hengert, hogy elvittem a műhelybe ott megmérték,hogy mi következő méret amit fúrni tud és ahhoz rendeltem dugattyút. Az én esetemben 49~mm volt a hengerem és 50-es dugattyút kellett hozzá rendelnem. És már az új dugattyúval vittem hengert fúratni.
Mismanc! az nagyon jó lenne :) az oldalidomot visszatudom adni ha szükséged van rá, kb 2 hét alatt kész a sablon róla. nem sérül meg ez biztos, annyi, hogy matrica ha van rajta, azt le kell szednem ;(
Előre is köszönöm!
Oldal idomot megnézem,hogy van-e. Dugattyúm tuti van.
Köszi Uzsi a tippet, megpróbálkozom majd vele.
MINI KOVY nálam hamarosan, kb 2 hét és lesz vágatlan első sárvédő, most készül a sablonja. Ha valakitől tudnék kölcsön kérni oldalidomot, fejidomot és hátsó sárvédőt, akkor utána azt is tudnám reprodukálni üvegszálból és gyantából, mert én ezzel foglalatoskodom itthon. (https://www.facebook.com/motivaplastic/)
MB fejidomom az most lett kész az első, hamarosan lesz hozzá "plexi" is.
Első féktárcsát tudtok segíteni honnan szerezhetek, az MTX-é jó rá?
ÉS egy fontos még, hogy valakinek volna kallódóban egy használ dugattyúja? (sajnos azt se kaptam a vashoz és aki fúrja a hengert kérte hogy vigyek egy dugattyút mintának)
Köszi Szép napot!
Akit érdekel küldök több képet. :)
Sziasztok!
Eladó Honda mb 80-as (125ccm hengerrel eladó), 18-as karbival, 80-as kipufogóval. Egy hibája van, hogy a henger megégett de így is használható , 90-et viszi. Sportkormány és kisplolski fényszóró, akkumulátor nincs benne. Korához képest jó állapotban. 3-4 litert eszik 100 km-en. Jól gyorsul semmi komoly hibája nincs a hengeren kívül. Külön olajozás kikötve. Az ülés széle két helyen megindult de egy huzat és semmi baja .
Anyagi okok miatt eladó 70.000 forint alkuképes.
Sziasztok.
Felső tűgörgőt honnan érdemes beszerezni?
Egyáltalán mik a méretei?
Le kell szdned hozzá a deknit, ami előtt le kell engedni az olajat és a vizet.

berugó szerkezetre vigyázz, mert a dekni fogja a helyére. kb. Műanyag fogaskerék hajtja a pumpát. Ott már megfogod látni mi a helyzet.
Bovdent csináld úgy hogy : Simsoné vagy bármilyen motorét vedd meg, illetve vegyél hozzá csavarozható véget, így letudod gyártani magadnak méretre egyszerűen.Ez a legolcsóbb legegyszerűbb megoldás. Spirált találsz esetleg neten vagy motoros boltban úgy nagyságrendileg 3 ezer ft környéke, de általában a meghajtó is rossz szokott lenni a keréknél.

Ha kérdésed van írj nyugodtan.
Sziasztok.! :)
Keresek első vágatlan sárvédőt.
Faridomba zárat kulccsal.
Gyári tükröket is keresek ha van valakinek.
Törésmentes fejidomot,ha repedés van rajta az nem számít,meg az se hogy milyen színű.
Ha lenne valami valakinek akkor írjon már köszönöm szépen előre is.!
Helló. A jófogáson keress alkatrészeket. Hátsó sárvédőt én is keresek kb. 1éve :(
Sziasztok. most sikerült hozzájutnom egy MBX 80-hoz. Némi hiányosságokkal bír a vas. valaki tud nekem segíteni bontott alkatrészekkel? (bovdenek, spirálok, műszerfal, idomok, első féktárcsa és még pár apróság :) ) Ha valakinek van fölöleges cucca vagy tud bontót kérem írjon. Köszönöm!
Hamarosan tudok szolgálni utángyártott első, hátsó sárvédővel!
Sziasztok.
Az olajszivattyút szerelném le a 80-as gépemről. A karbi alatt kivettem a két csavart, de nem enged. A másik oldalról is tartja még csavar?
Köszi de ha veszek akkor már inkább újat veszek. :)
Visszakötöttem a különolajzást és megégtek a gyűrűk ezért megkaparta a hengerfalat mert ugye megragadt. A gyűrűket kicseréltem de nem az igazi + 125-ös és inkább 80-ast szeretnék. :)
Mi történt a hengereddel ?
Az Airsal nem rossz szerintem.
A magyar motorboltokba nem is volt 80-as és nem is rendelnek , ezért ebayen néztem a hengerszettet .
Sziasztok .
A véleményeteket szeretném kérni, mert a hengerem kuka ( mb 80-ról van szó) és nézegettem az eredeti hengert aminek húzós az ára.
Aztán találtam ezt http://motoroswebaruhaz.hu/spd... .
Valaki használta már , vagy inkább vegyek eredeti újat ?
Mi kell?
Heló. Aki tud oldalt ahonal lehet rendelni alkatrèszeket honda mbx re az linkeljen már nekem be. Elöre is köszönöm.
Keresek Hátsó lengővillát 80-as vagy 125ös mbx-hez.
Sziasztok.
Hátsó sárvédője van valakinek?
Helló.
Személyesen hol lehet megnézni vagy átvenni a kipufogót?