Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van mtx hez szevrviz manuálom de nem tudom ide betenni
Egy elérhetöség káéne és küldöm ha kell PDF file ban van
Szia !
Már megtaláltam az oldalt,találtam hasznos infókat,de amit leírtam arra ott nem találtam.Amúgy az az oldal a legjobb mert ott legalább van mit olvasgatni a hondáról.
Csináltam egy oldalt. Nézz be!
http://hondamtx80.lapunk.hu
Hello!
Köszi a választ.Én is 1:50-re gondoltam.Sajnos nem nagyon értek még a Honda mtx-hez.Olajumpa dolgot sem értem pl.. ezek szerint az én hondám külön olajbeöntős volt valamikor és átalakították.egyébként fúrás + dugószett mennyibe szokott lenni?mert neten sehol nem találok hozzá alkatrészeket.Sőt használati útmutatót se.Szinte ehhez a tipushoz semmi info nincs.
Bocsáat, most megyek dolgozni. Rövid leszek. Tudomásom szerint 1:50 -be kell keverni. Az a kütyü meg valószínű az olaj pumpád.
Szeva mindenki! Ki mennyire ért a hézagoláshoz?Mire kell nagyon odafigyelni? 125-ös 83-as évjárat, japán. 2-ból beugrált 3-ba. Léptetővillák, fogaskerekek szinte hibátlanok. Maradt a hézagolás.HELP!
Sziasztok Ismét itt.
Lenne pár,amatőr kérdésem. 87es mtx 80 C-m van alvázból megállapítottam.A kérdés ez ugye ugy oldja meg hogy én keverem a keveréket és ugy öntöm a tankba? Milyen arányba? és milyen olajat ajánlotok? Illetve van egy ilyen kis valami ami ránézésre fogalmam nincs mi a blokkon . Közvetlen a karbi után a légszűrő alatt van.Valami kis kar szerűség.Ez nincs nekem bekötve.Az mi lenne?
elkopott?
és véletlenül valami jó blokot esetleg nem tudol
Nekem is csak az kellett. De a váltót egyik bontós sem akarta megbontani, és gyárit se tudtam már rendelni sajnos - szóval arra azért készülj fel, hogy ha lesz is, akkor csak nagyon nagyon sok utánajárás után.
sajnálom de nekem csak léptető villa kéne de azért köszi...
mtx ből csak dobfékes van.
Hali!

Kisgatyás megvan még az MT-50-eshez való első sárvédő felfogató lemezed? Meg ha vannak hozzá eladó alkatrészeid akkor légyszíves vegyél fel msn-re: kenikol@hotmail.com

Egyéb: Keresek eladó honda MT-50-eshez oldalidomokat és fejidomot. Ha esetleg valakinek van de nem eladó az segítsen nekem mintát készíteni róla a műanyagozáshoz, mindent kifizetek, a fenti msn-en megtaláltok!

Előre is köszi
Sziasztok! tudna nekem valaki mtx 125-ös hátsó kereket dobfékeset!
vettem egy komplett váltót még januárban, fasza állapotban van, végül nem lett felhasználva(olcsóért vettem mbx blokkot, és az került a gépbe.)

25k ért vettem, olcsóbban nem szeretném adni, mert már így is ráfizetek(8k volt az oda-vissza út)
japcsi vagy olasz?
ha lenne valakinek honda mtx 125 6 sebbeséges vizhütéses léptető villája vagy blokkja eladó értesicsen vagy mailba küldjőn levelet deha valamijen más blokot tud aaz is irhatna de legaláb 125 köbös legyen
Sziasztok!

Szükségem lenne egy mtx50-es karburátorra.Aki tud segítsen.
Előre is kösz!
Nagyon szépen le lett festeve szóval nangyon szép lett tecik ....
Sziasztok!

Ma készen lettem a '82-es Honda Mt-50-esem felújításával, törekedtem a gyári alkatrészek megtartására és visszaállítására. Még 1-2 apróság hiányzik róla, tankmatrica meg a hátsó teleszkópok kicserélése,de lényegében kész van a projekt.

Néhány kép a főbb állomásokról:

1. Mikor megtaláltam
2. Működő képes állapotba hozása után
3. A jelenlegi állapot

Várom a véleményeket, javaslatokat.

Üdv.: Kenikol

nem foglalkoznak vele.
Még hozzáfűznék az előző hozzá szólásomhoz annyiit.Hogy ez a motor 3 éve áll, és most 10ezerért árulja a srác.Ér annyit? Most nálam van a gép.Szétszedtem nagyjából karbi pucolást végeztem,mondani se kell mi volt benne.ígysem tökéletes.Viszont beindult nagy meglepődésemre és pörgött mint a bolondlány.Leállításnál meglepődtem , hogy nem sikerült a kulcs elfordításával se :) . Pipát lehúztam gyorsan.Alkatrészeket hol tudnék vásárolni hozzá? (pl: Karbifelújítókészlet,fúvókák). Megér egy 10est? Mennyi be kerülne szerintetek a felújítása ? (Új bowdenek , fúrás.Mert kevés a kompressziója és fura súrlódó éles hangja van berúgásakor.
Sziasztok Hondások!
Lenne egy kérdésem van egy Mtx 80 asom (84 évj)
az lenne a kérdés hogy városban használnám mint segédmotor,a rendőrök egyből leszednének vagy nem foglalkoznának velem?