Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! A pontos címem: Mezőberény, Kereki utca 64. Készítsek mást is? 3MTXe-m van bontva, az 1ik még "teljes" A telefon számom, ha van vmi; 0670-6076818. Üdv:Zoli (Mielőtt jössz, kérlek szólj! Posta is megoldható.)
Üdv!
Ne add el megyek érte!
De előtte megoldom a fuvart.
oks?
Jövő héten ott leszek
A pontos címed, kellene a gps-hez.
Üdv jocki
Ha látnám okosabb lennék... :D Úgy szokták, hogy balmenettel vágnak bele... Tekernek bele egy csavart, és amikor megütközik, onnastól jön ki a csavar... Csak nem könnyű. Mi ma egy olajkeverőt mentettünk ki, melynek a csavarfeje teljesen le volt sarkalva. TELJESEN! Lefúrtuk a tetejét, már nem feszült meg, és közben levettük a keverőt, majd 1fogóval tekertük ki a csavart... További sok sikeres operációt! :D Üdv
hát holnap megpróbálom kiszedni a darabot hátha ugytört le hogy kitudom tekerni ha nem akk megy egy szerelöhöz köszi azért sziasztok
Szóval valakinél léptetővilla 125-öshöz?Ilyen kellene.
Az ígért képek! Na jó lesz?
Sziasztok!
Keresek mtx 80 ra karbit esetleg úszót nagyon fontos lenne!
Ja és Mezőberényben lakok.
Még ma feltolom a képeket! Itt van a szobában! :D Nem fogsz csalódni! Érdekelne még valami?
Hát elég nagy baj, valahogy műtsd ki! Én most épp csavarokat operáltam...
Szia
Szerintem ne aggódj.
Csak azért mert az enyém is így járt és 3 csavarral használom
:D
Szia
Sziasztok beletört a blokba egy csavar amivel a karbit fogatom fel a hengerre 3 csavar tartsa ez nagy baj lehet ?:S irjatok légyszi köszi sziasztok
Üdv!
képet tudsz róla feltenni?
ha megfelel nekem akkor kell
hol laksz?
Üdv! jocki
Szia! Komplett gyújtásom van. (Tehát az alaplap az összes tekercsel, és a lendkerék + a vezetékek, melyek rajta vannak) Így 6000Ft, de eladhatom külön is, de max. 2részre bontom szét, és úgy kicsit több, mint a fele. Tehát; - Lendkerék: 3500Ft - Alaplap tekercsekkel: 3500Ft. Remélem érthető minden. Jobban nem osztom le, ha kell a tekercs, kell az alaplap is.... Na?
Üdv engem érdekelne gyujtásalkatrész:
jeladó és gyujtótekercs

Ha van irj kösszi
Üdv jocki
Értem, ha kell még valami mondd! Van kormány, ami jó lehet...behúzók, blokk alkatrészek... Üdv
akkor sajnos nem jó, nekem levegős 80-as kellene de köszi szépen
Vagyis furcsa, mert HM166-os karbival jött még anno, szóval lehet, hogy csak fel lett fúrva, tolómérővel mérve 49,7körül van az
átmérője... Csinálok képet, és okosabb leszel...
Igen, érdekel? Ma le akarom fényképezni...
A másik hengerszett is vizes 80-as?
Már készül a honlapom, hogy ott áruljam az eladó alkatrészeket, meg még lesz majd fent moci is, de addig is egy kis ízelítő. :D Feltoltam pár képet picasára. http://picasaweb.google.com/BZ...

Van még egy eladó 80as hengerszettem. (dugó, henger, hengerfej) Kompletten 10eFt, nem az van lefényképezve, de le lesz!

Email: bzoltan94@indamail.hu

Szinte minden MTX-es cuccom van!
Szerintem is más, de majd azért megnézem.
mennyiért adod a karbit ? képet tudsz küldeni ?
norbi99992@freemail.hu
vagy msn norbi19930623@hotmail.com
Nos, ellátogattam xhektor oldalára http://hondamtx80.lapunk.hu/
és arra a következtetésre jutottam hogy szerintem teljesen más, de döntsük el együtt.
Hozzászólások?
Csináltam képeket, milyen is kellene a én 125-önbe. Sajna ez meggörbült.
Nekem van 2db szétbontott 80as MTX blokkom, abból szerinted jó? Mert eladnám...