Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

munkagep@citromail poveres az ára 20 000
figyu ithon vagyok ha kell még a blokk akor irj adig ki veszem
Sziasztok. 80-as mtx-hez van gyujtás alaplapom, 2 tekercsel kábelekkel.

Kipufogók készítését, olcsón, jó minőségben vállalom!
sziasztok valaki megtudná nekem mondani hogy hányas főtengely csapágy való honda mtx 125 -höz
Esetleg mástipusú nem jó hozá?
Nincs sajnos!
szia ! a hátsókereked megvan még?
engem is érdekelne még a honda mtx blokk...tudnál adni egy msn címet akkor még ott pontosítanánk a megnézést.amúgy ez már poweres?
üdv.írd le milyen blokk alkatrészek érdekelnének.
Akkor maradjunk a jövő hétben. .addig még egyeztetünk ,hogy pontosan mikor. helo!
köszönöm nagyon szépen
Amennyiben megfelelően összekötöd őket működhetnek.
A képen egy cdi van. Mellékeltem a cdi lábkiosztását. (a cdi egység csatlakozóját fordítsd magad felé, s akkor helyes a lábkiosztás)
Az MT5-n ilyen van.
kösz a választ. esetleg tudnál segíteni, hogy mit hová kössek ebbe a gyújtáselektronikába?
Helo! itt vagy még? Most olvasom a válaszod.Reggel ha elmennék érte? 8 körül?
Igen amit felsoroltál azokból lehet.
Üdv
Segitségre volna szükségem. Hozzájutottam szinte ingyen egy 80as levegős MTX-hez. A gyújtáselektronikát szeretném összehozni. Szóval megvan a trafó, az alaplapon jeladó, gyújtótekercs, lendkerék is megvan és egy valami ami a képen van( nem értek hozzá csak simsonom meg etz-m van). Azt kérdezném hogy ezekből lehet e működőképes gyújtáselektronikája, ha nem akkor milyen alkatrész szükséges még hozzá? ( gyertyán kívül )
figyu megyek dolgozni pestre holnap hetente jövök haza jövöhéten pénteken jövök haza akkor esetleg jöhetel ha jó neked ...de postai uton el tudom még regell küldeni mert a 10 es vonatal megyek ...vagy várj péntekig bocsi ez van...
Elmegyek megnézem! Lehet hogy holnap délután , ha neked is jó?
na mit szolsz végülis kell vagy nem
Meg kaptam köszi.
nézdmega profilomba ha nem kaptad meg..
megkaptad?

11 re elküldöm a képeket ok leszel 11 kor
OK!Várom a képeket.helo!
amugyvan még kép az egész motorol a az adatlapomon