Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Kellene egy léptetővilla, KJ1L típusú. Valakinél? Vagy honnan lehetne rendelni?
Hát ha hozzászámolom a postaköltséget nemtom mennyibe lessz :)
Kismaroson lakom,pest megyében!
Majd utánnajárok mennyi a postaköltség.
Oké köszönöm,de amugy ha lemostad volna sem lennne jó mert nem passzol...
Köszi azért!
Használd a linket ,,válasz erre" :D:D:D Este mennek a képek!
Nem veled emailezek véletlenül? :P
Nekem írtad? Mi érdekelne pontosan? Szinte minden van. 3db MTX 80-asat bontottam, amelyik még a dobfékes verzió...
NA engem érdekelne
Szia! Van komplett spirálom! 2000Ft-ot megér?! Annyiért adnám oda, hibátlan állapotú!
Sziasztok!

Érdeklődnék nincs-e valakinek eladó Mt5 vagy MT50-es motorhoz oldalsó idomok? Vagy ha valaki tudna esetleg akkor egy mintát csinálna róla(gipszből vagy műgyantából) hogy műanyagból reprodukálhassam, szívesen kifizetem a költségeit csak már nagyon szeretném ha lenne a mocimon a oldalidom. Nekem az is jó lenne ha ő nem akar vele vesződni hogy kölcsönadja nekem és megcsinálom arról a sajátomat.

Előre is köszi a segítséget

Kenikol
Hát a spirál belsejét a közeli boltban mondta a csávó... (,,ha van vezető, akkor bármilyen bowdent lehet csinálni...") Sajnálom, hogy nem kell semmi, ez van, semmi probléma, én szégyellem magam, hogy nem vettem még le és mostam meg rendesen... Üdv
jah hogy ezis ittvan!
Hát ezzel meg azabaj,hogy nem olyan mint a 125ös ön ami van.
Bocsi most eléggé szégyellem magam,hogy lefotóztad aztán nemjó semmi :(
Bocsi :/
De köszönöm szépen!Remélem 1x énis tudok valamiben segíteni neked.
Ez megvan nekemis! Nekem kormány kéne mert arrol tört le a tartó,ilyen lekerekített kis fül... és aluminium és nemtudom meg heggesztetni aztán egész kormányt akarok venni :D
Szal bocsi de ez megvan nekemis.
A spirál vezetőm is megvan csak a belesjét elhagyta az előző gazdi :D
és nekem belseje kéne.... Esetleg ha azt tudsz,vagy hogy honnan lehet venni,megköszönném.
Itt van még pár kép a kiflikről, ha esetleg erre gondoltál, ez párban, kompletten 3000Ft. Hibája nincs. Van még egy ugyan ilyen pár, de ez a jobbik. Lusta voltam kivenni, bocs a képekért, majd vmikor nekiugrok és szétkapom/letakarítom, de beszéljenek inkább a képek!
Spirálhoz csak 1db vezetőm van, ami teljesen jó, csak a belseje kell, de ha jól tudom, azt lehet szerválni. Ez 1000Ft.
Na itt vannak a képek. Ha vmi nem OK, vagy nem erre gondoltál, mondd! Ezt amit ezeken a képeken látsz, 2000Ft-ért adom, így ahogy van!
Rendben,köszönöm!
Meg olyan kellene még nekem hogy kilóméteróra bovden,spirál :D
köcce
Szia! Mennyit kérsz érte? Képet tudsz, hogy mit adsz miért? :D Kösz:Zoli
Ok, holnap lefényképezem mim van, de van több vas is arrafelé, amit mondssz.... Majd mindent, amit látok lekapok, már 2moc is szét van kapva... :D Majd holnap jelentkezek a képekkel. Üdv
eladó jó állapotú 80as henger jo állapotú dugóval és gyűrűvel!
Oké köszönöm!Nekem az 1ik kilóméteróra felfogató fül tört le a kormánykifliről és azért kellene!köszi ha csinálsz képet!
Hali
érdekelne msn cimed van estleg ? azon könnyebb lenne megbeszélni ...
A karbinak a job oldali rögzitőja letört de egy alátéttel fel lehet szerelni ha édekellne igyis.
Csak váz és idomok vannak meg a külön olajzása van meg , karbival.