Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Az érdekelne, ami elöl van a lengővilla alatt, és egy rugó nyomja felfelé? Mert az van. Üdv; Zoli
Szia Zoli!
A lengőkarnál lévő láncvédő műanyagod nincs véletlenűl?
Üdv.:
Laci
Itt vannak a képek, most csináltam... A többit megírom mailre. Üdv

UI: Nézd meg ezt is, hátha ez sincs meg... http://auto-motor.vatera.hu/al...
Oké köszi természetesen megfelel az ár.Sajnos én se tudom miért csinálja ezt.Addig is köszi.Várom a képeket.A számlaszámod küld el légyszíves majd nekem. drotosvectra@gmail.com
Ákos
Ha megvan, akkor 1500Ft postával, ha neked megér annyit. Holnap teszek róla képet, vagy megírom, hogy nincs meg, de 99% hogy láttam a dobozban, amivel jött a motor. :D Üdv (nem tudom, mi lehet a vizeddel)
Igen előre utalok.Az óra és a hűtő is szuperál.De a vizem még mindig melegszik sajnos.esetleg vízpumpád is van.Arra gondoltam hátha az van megkopva egy kicsit és nem tudja a vizet már eléggé forgatni.A henger fej az jó.Erő jó benne.A vízbe nem dolgozik bele a rendszer.A termostat ki lett szedve belőle.de a víz még mindig melegszik. A lánc meg elkezdett le esni,még sima úton is,eddig tök jó volt.Most vettem észre hogy a láncnál valamely agyon iskolázott levágta a lánc vezető alját,biztos kellet neki alátétnek a szekrény alá.
Oké.Azért is írtam neked,gondoltam hátha van neked.A vaterán meg írd meg hogy már sajnos már nincs meg.Akkor abból se lessz semmi gáz.Köszönöm előre is.Ákos
Így van, akkor ha neked jó, Vaterán kívül is lerendezhetnénk, a díjak miatt... Ha eladok valamit, a feltöltési árat visszafizetik, de levonják az eladott áru árának 6%-át. Most nem nagy összegről lenne szó, de amikor eladtam egy blokkot 26-ért, na az már jó pénz volt nekik... Majd jelentkezem.

Egyébként, nekem egyből leesett, hogy ki vagy te... Üzleteltünk már, nézd csak meg: http://www.vatera.hu/honda_mtx...



Jól szuperál a cucc? Ja és most előre utalsz? Mert, akkor majd postával mondanám az árat. Üdv; Zoli
Üdv.Szerintem veled beszéltem a Vaterán.Nekem kellene a Honda Mtx lánc feszítő.Ákos
Én vettem most onnan AMBIKA márkájú 4100 ft-os dugattyút, megfúrattam az MTX80-amat, szépen megy vele, de még be kell járatni, remélem kicsit erősebb lesz ha összekopik. Na a lényeg, hogy a dugattyú tetején van 1 nyíl, amiről úgy tudom, hogy mindig a kipuff irányt jelzi. Na ez a nyíl rosszul volt beütve, mert ha úgy tettem be hogy a kipuff felé néz akkor a gyűrűk végei a kipuff nyílásban futottak, ezért megfordítottam és így szépen pont úgy áll mint az előző dugó ami benne volt, és a stiftek is jó helyen vannak, figyeljetek rá!
Üdv.Van egy 125 ös MTX em.Van valakinek hozzá hátsó lánc fesztő?Érdekelne.Még egy olyan kérdés van benne valami gyári folytás.Köszi.
Kira! Itt nézz szét, hátha van manuál. www.manualedereparatie.info
Üdv
na, bocsi csak vendégem volt azért nem tudtam msn írni, vasárnap este leszek, majd úgy is látni fogsz írj rám, mennyi stb...
zsírkirály!Közbe nem az Mtx-lett belőle hanem vmi egészmás....KAWASAKI KDX 125!:O 1994
Na ezen van egy meleg történet..."kipst" rendszer;van kamrája is, meg szelep is!Jameg röpsully is!
Nem a kipu ablak keresztmetszetét változtatja hanem a hengerfalon lévő kipu ablak mellé megnyit még 4 kissebb(kb bab méretü) kipu ablakokat ilyen forgó szelepekkel,amit egy vízszintesen elhejesztekőd tengely mozgat,oldalirányu mozgással(hengeren)
Ezt eggyik oldalról a röpsully toszigálja a másik vége meg a kamrába van,és egy dugattyúként tolja meg akamra nyomása, szóval nekem úgy tünik mintha akipufogógáz nyomása tolná meg a kamrán keresztül,de akkor minek a röppsully? nyilván annak is szerepe van, baszott bonyolult!de kurva jókat lépett...
Üzemképtelenül vettem,rezgőnyelvet beálíttottam,ésment csak nagyon kelepelt;-dugyattyú zsírujj,kb 2 üzemróa,és a henger hónolt a hajtókar meg full kuka a főtengely csapágyakkal egyetemben:)
Úgyérzem jóljártam(adtam érte egy pegaso 125-öt feujitott főtengellyel)
ugynézki 30ból taplra ál a japán csodaló...itt egy kép a kicsikéről!brutális lépcsőjáró telók elölhátul...
SEGÍTSÉG: AKi tud robbantott ábrát ezeknek a blokkjárol vagy eggyeltalán ilyen ábrás honlapotkérem jelezze, és köszönök mindent csákó!
Üdv.Van egy 125 ös MTX em.Van valakinek hozzá hátsó láncfesztő?Érdekelne.Még egy olyan kérdés van benne valami gyári folytás.Köszi.
3500Ft, ha előre utalsz, 4000Ft az utánvétellel. Kép kell? Üdv; Zoli
Szia! Érdekel még az úszó ha eladod akkor mondj egy árat, mert nekem nagyon kéne az úszó mert nem tudok közlekedni a motorral.

Üdv: Tasi Balázs
hétvégén jelzek ha kell.
Igen de előbb szétkell huznom.
kompletten lenne ennyi ? már gondolok a fogaskerekekre meg a tengely mert nekem a másodikat kidobja elkopott a fogaskerék
10000.- forintért elvihető a váltórész.
Mennyiért adnád a váltórészt?
Egy kis érdekesség: http://www.2-takt.net/000angol...

PJF, de szégyellem magam, azt hittem van 80-as olasz. Sok fekete-sárga olasz van, amin mindegyiken ott az ATAC, de én sokra azt hittem még vmikor régen hogy 80-as és ez így belém rögződött... Üdv; Zoli
Szia Gyujja
Megvan még a váltórész,de a blokkot még nem húztam szét.
Ami már nincs az a gyújtásrész,lámpák,elektronika.
Ha érdekel hívj! 06-70/330-5663
Szia