Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Honda MTX80-hoz keresek km-órát, akinek van szóljon

üdv. ervinke2
Meglesz.
csinálj fotót a spirál 2 végéről légyszi, meg mérd le a hosszúságát.
Remélem azt is elolvastad, amit előtte írtam ide a fórumra....!
Sajnálom, nem tudtam. Ne bántsuk 1mást, igazából nincs miért.
Mert nem otthon vagyok, valszeg a bátyám van a gépnél... automatán bejelentkezik
Én bontok MTX-eket, meg nemsokára fogok venni 2db 125öset bontásra, de hogy olasz vagy japán lesz azt még nem tudom. Eddig csak japánokat bontottam. Ha tudsz rakj pár képet a gépről, meg írd le mi érdekelne... Üdv; Zoli
Ha jól tudom, már ezeken a gépeken is volt üresjárásjelző. Ha jól gondolom azzal lesz a baj, mert az megadja a testet a visszajelző izzónak, így az világít. Gondolom valahogy letesteli a lámpa vmelyik (+) vezetékét. Egy szakadásmérő csodákra képes. Üdv; Zoli
Ha fent vagy MSN-en miért nem írsz vissza? Most is állandóan neked írok, de semmi. Letiltottál, vagy mi van már?!
Szia! ,,Köszönöm a bizalmat!" Ennél jobban ismerhetnél már. Sajnálom, hogy nem tudtam feladni a csomagot pénteken, MSN-en írtam is, hogy miért... Ja és azóta többször is kerestelek MSN-en, de nem írtál vissza. Hogy mit akartam én mondani?! Hát azt hogy; megbontottam az MBX-et is, így volna spirálom is, ami ha jól tudom, téged érdekelne, de már mind1, mert ma feladtam a csomagot. Más nem ha kell, utalsz még, és feladom ismét... Feltöltöttem a bizonylatot is, szerintem holnapra ott lesz, kérlek jelezz vissza, itt a fórumon! Üdv és kösz; Zoli
Érdeklődnék mi van az alkatrésszel? Mivel nem küldet el pedig előre utaltam, kérném vissza a lóvét...
Helló mindenki! Van egy Honda MT 50-es em ,most megint előjött egy igen érdekes hiba a motoron. Mégpedig ,ha járó motornál a motort üresbe rakom akkor nincs világitásom, ha pedig sebességbe akkor pedig van!( nem aksis a motor) Ez még annyira nem nagy baj csak nem akarom ,hogy egyszer csak egyáltalán ne legyen! Ha valaki tud segiteni ebben az esetben előre is köszönöm.........
Helló én segítséget szeretnék kérni tőletek vettem egy Honda mtx-r 125-ös típusú motort de netem csak sima mtx-hez találtam alkatrészeket és hogy azok is jók hozzá? meg képet is szeretnék kérni mert ezen valami össze barmolt szívócsonk van és nem tudom hogy néz ki az eredeti ehhez is kéne segítség valamint a karbin van két csonk amin semmilyen cső nincs és hogy oda mit kéne rákötni ehhez kellenéneke képek és egy kis leírás is amit az e-mailomra várok:adi.ladavfts@freemail.hu és hogy honnan tudok alkatrészek rendelni olcsón neten előre is kösszi Helló
A tű felső átmérője: 2,45mm. Üdv
Szia Zoli!
Megtudnád mérni a tű vastagságát?
A felső része érdekelne.A kúpos része nem.
Előre is kösz.
Üdv.:
Laci
Van HM183-asból való súberem, tűvel és a tartójával. 1000Ft, ha érdekel, de van egy érdeklődő itt is: http://hondamtx80.lapunk.hu/?m... ha csak nem te vagy az is... Üdv
azért nem teljesen azonos a két dugattyú, mert az egyiknek a fejmagasága 22mm, a másiknak meg 23mm és nem teljesen oda van stiftelve. Tehát nem jó hozzá
Helló!

Menyiért adod el a karbúrátorbol a subert alkatrészeit.
írj léci mert nagyon fontos!
e-mail címem:ricsyke18@citromail.hu
ha tuc írj ide kösszi elöre is!
Ja és gyárilag ablakos a dugyattyú(ami a hengerbe szív és nem a karterba,álltalában ablakos)!
AZ OLasz 125 ös mtx és a dt 125 LC2 dugattyúja 1 az 1 ben megegyezik,teljesen ugyan az! Ha 58as a furata az az utolsó túlméret...nagyobb nincs(le kell gyártatni)! Esetleg kérdezd meg a Tábori tuningnál...
Szia! Nekem van egy tökéletes, ha érdekel az ára: 3000Ft.
Üdv; Zoli

UI: Van még sok alkatrészem, ha érdekel valami...
Kössz, utána nézek ezeknek.
Üdv:Laci.
Legjobb tudásom szerint a 125ösök ablakosak. Nézd csak meg: http://www.sportmotor.hu/motor...

A 80-asok nem. Üdv; Zoli

UI: A NET-en te is annyit találnál, amennyit én, szóval keresgess csak. :D Egyébként nekem a Prox lenne szimpatikus, valakinek a Wösner..... Annyira ebben sajnos nem vagyok otthon...
Helló!
Köszi a gyors választ és a segítséget.
Még annyit kérdeznék, hogy létezik az, hogy az olasz mtx ben nem ablakos dugó van? Egy alkatrész kereskedő cég , (Et bike) azt állítja, hogy az mtx-be nem ablakos dugó kell. (elküldtem nekik a képeket, amit küldtél) azt irták az inkább DT dugó. Ilyenkor mi van?
Esetleg tudsz valami tanácsot adni alkatrész ügyben?(dugó, gyűrű, csapszeg, felső tűgörgő)
Üdv: Laci (zekutya)
sziasztok mikuni hm 183 as karbihoz keresek uszót. eltört az enyém és nemakarok venni egy uj karbit mt 50 em van ha valakinek van törött karbi de az úszó jó az irjon vagy msn en norbi19930623@hotmail.com