Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, most írtam vissza. Üdv
Szia! Olasz Honda MTX 125ösből való a blokk. http://www.sportmotor.hu/motor... Üdv; Zoli
Hali 10.000ft ha kell.
Helló mindenkinek!
Egy kis segítséget kérnék tőletek.
Kaptam egy épített mocit és egy honda 125 ös blokk van benne.
Dugattyú, tűgörgő és csapszeg kell hozzá-mondta a jótevőm.
Jobban megnéztem :csapágyazás, szimeringek, alsó tűgörgő csere is ajánlatos. A gondom az, hogy nem tudom pontosan milyen tipushoz keressek alkatrészt. Én mtx 125-re tippelek, de ahogy hallottam ennek is van többféle változata. A furata :58 mm és nem(vagy már nem) nicasilos. Lehet ,hogy meg lett hüvelyezve.
Fel rakok róla pár képet , segítsetek beazonosítani, esetleg tanácsot, ötletet kérnék, a továbbiakhoz.
Előre is köszi:zekutya
mennyi lenne a komplett váltórész?
üdv az mtx hez megvan még a véltorész fogaskerekek stb?
köszi
üdv mindenkinek! idepofátlankodnék egy hirdetéssel...
van egy eladó Honda MT50-es kismocim. ide is bemásolom a hirdetést, hátha valaki ilyet keres.
Műszakilag jó állapotú; itt-ott kopások láthatóak rajta; egyszer estem vele, akkor elgörbült a lábtartó és eltört a kézifék-kar (kar cserélve); motor vagy a blokk része szétszedve sohasem volt, egyedül karburátor tisztításon esett át; pöcc-röff a gép, berugókaros, nem önindítós; 6V-os akksija kb 1 éve volt cserélve; van hozzá aszfaltgumi (rajta) és terepgumi is; biztosítás jelenleg nincs rajta; erős kis motor, kb 75 km/h a vége, de 70-nél nem tud többet mutatni az óra. megbízható szerkezet, nekem műszakilag semmi gondom nem volt vele az elmúlt 8-9 év alatt. Szegeden megtekinthető/kipróbálható. irányára 85 ezres. itt online vagyok mindig: 30/456 5868

hello zoli!
dobtam neked egy emailt az egyik nap, csak nemtom megkaptad e?
Szia! Rendben, írtam a blokkról az MBX fórumban.... Üdv; Zoli
Sziasztok!
Egy használható,nem szétzavart MB,MBX 80-as vizes blokkot,esetleg 125-öst keresek,Pesthez nem túl messze,ha van valakinek,ne kiméljen.
Üdv
Köszi de én inkább olyat keresek amin az MTX is rajta van.A piros az nem lenne baj.Te a komlppet blokkot menyiért adod hengerrel együtt?Köszi.
Üdv.Köszi.Komplett blokkot menyiért adod.A hengerért és a henger fejért mennyit kérsz?Köszi.
Hali ami nincs gyujtásrész,hátsókerék,ülés,elektronika.Ami van :váz lengéscsillapitók,hütő,blokk,elsökerék(dobfék)sárvédők stb.
Az én ülésem nem jött be a 125ösre?! Asszem te kérdezted, és adtam képet... Ha érdekel, az árban meg tudunk egyezni, baja nincs, esetleg ha a piros nem tetszik, akkor annyi.... Üdv; Zoli
Üdv.Ülés megvan.Képet tudsz felrakni róla?Mennyi lenne az ára?Köszi.
Szia a váltórész megvan még? és mennyiért adnád?
Mehet a biznisz és megkapod mind a kettőt. Üdv; Zoli (A többit mailben, ha írsz egyet válaszolok, ha nem, akkor holnap írok én, de most megyek elteszem magamat holnapra...)
2500ft postával?
500Ft. (a posta)
Szia Zoli!
Mennyi lenne a postaköltség(ha előre utalok)?
Tényleg elég rossz állapotban van.
Üdv.:
H.Laci
Ezt találtam, akinek tűszelep problémálya van, nekem is csak ennyi gondja van a karbimnak, és ezért nem akarok venni újat, de talán megvan a megoldás. Holnap felhívom őket.
http://www.roadside.hu/index.p...
Itt vannak a képek. Nem lettek a legjobbak, mert merült az aksi és sietni kellett... Mond melyik mit ér neked, ha kell, de nem a legjobbak.... Üdv
Oké.
Köszi.
Neked is jó éjt.
Üdv.:
Laci
Te a koptatóra gondolsz, lekapom mind2 öt. Jó éjt! Zoli
Na erre nagyon kíváncsi vagyok.
Küldj róla képet hogy néz ki.
Egyébként az a műanyag érdekel ami a lengővilla tetején van hogy a lánc ne dörgölje a tetejét.De ha látom ezt amit írtál lehet,hogy az is érdekel.
Várom válaszod.
Üdv.:
Laci