Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Merre laksz, esetleg képed van a motorról? Lehet, hogy érdekelne. Üdv; Zoli
üdv mindenkinek ha valakinek kell van elado honda mtx 125/50em.mult nyáron kapot uj huvejt dugot gyüruket.60 kápéért odaadom vagy 40en meg egy akár hibás moci quad ami van de babeta komár nemkell.havalakit érdekel vegeradam@citrimail.hu 06309578725
Hova valósí vagy?Lehet érdekelne pár alkatrész.Képek vannak róla?
Hátha valakinek valami innen:
http://www.vatera.hu/listings/...
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
Üdv.Szügségem lenne mtx 80-ashoz 18-as első lánckerékre!Előre is köszi.
E-mail : r.tibor88@hotmail.com
Sziasztok! 125-ös olasz karbibeállítással közdök, melegen is csak szivatóval indul, a power előtt hirtelen gáznál fullad. A keverékállító csavaron már túl vagyok, írjatok már vmi okosat, h hogyan tudok segíteni a dolgon.. Tudatlanul nem merek a karbi szétszedésének nekikezdeni. (tűszelepen kellene emelni?)
Köszönök minden gyakorlati tanácsot.
Hali mindenkinek!
Nemtudja valaki hol lehet ehez a benzin csaphoz tömitést szerezni? fontos lenne
Szia! A tárcsa vastagsága 4mm, de abból egy kicsi perem. Szerintem úgy nagyon max. 1mm lehet. Üdv; Zoli
hello
nekem van MITAS E09 120/90-17 -es hatso gumim ha erdekel.elerhetoseg adatlapon
Üdv.Keresek 17" cross gumit eladót.
Nekem van fém. Te érdeklődsz Vaterán is?! Üdv; Zoli
ok..köszi
Szia! Sajnos közbejött pár családi probléma, igyekszem a cuccal, de nagyon rossz napjaink vannak. Nem kezdem leírni, itt a fórumon... Bocs, de egy pár napot biztosan csúszni fog! Köszönöm megértésed! Zoli
Szia! Sajnos közbejött pár családi probléma, igyekszem a cuccal, de nagyon rossz napjaink vannak. Nem kezdem leírni, itt a fórumon... Bocs, de egy pár napot biztosan csúszni fog! Köszönöm megértésed! Zoli
Szia! Köszönöm a képeket, sajnos most le kell mondanom, pár hirtelen közbejött családi ügy miatt! Ha kell, majd úgyis kereslek!
Hali mindenkinek nincs valakinek eladó hátsó fogaskerék japán mtx-re?
Ha valakinek van az irjon mert fontos lenne.Elöre is köszi mindenkinek
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
Sziasztok
Eladó mitas90/90/21 enduro gumi 90%-os 6000ft
mitas 90/90/21 cross gumi 50% 3000ft
enduró gumi felnivel együtt 5000ft
Szia Brian
2000 megfelel.
Szia Soma
Már elvitték
van még egy ügyem föggőben, mennyiért adnád el? Ezzel csak az a gondom, hogy a kormány jobb oldaláról le kell bányásznom mindent.
szia!szívocsonk a karbi és a henger közé megvan?Akkor érdekelne ha nincs kiszakadva,egy képet tudsz dobni róla?köszi
Sima zármélküli
Itt akép,mondj rá valami árat és küldöm