Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ellenállás szerintem kevés.
Az elleállás csak az első világítás lekapcsolt állapotában jut szerephez, elfűti a felesleges energiát. Felkapcsolt első világítás esetén, gyárilag csak az izzók tartlák fenn a helyes feszültséget. Sajnos nem tudom milyen tekercs van beépítve, mivel nálam kiégnek az izzók (25-30év alatt sok átalakításon áteshetett).
Eddig egy H4 55/55W os izzót használtam elsővilágításnak, és múködött, míg le nem kapcsoltam véletlenül.
Szerettem volna végleges megoldást találni de eddig nem sikerült.
Szia! Csak nem sikerül összerakni? A fesz.szab 100%, hogy jó, gondolom nem is ezzen van a probléma. Rajzot is adtam, nem tudom, hogy ki, hogy csinálja, de az alapján meg lehet csinálni! Ha kell van egy ellenállásom, aminek annyi a baja, hogy a porcelán el van repedve, esetleg a biztonság esetére talán érdemes megragasztani, mert amúgy elvileg jó! Csak 1, vagyis 2 szimpla nagy teljesítményű ellenállás. Azon kívül minden megvan? Ha érdekel, egy 500-asért hozzádvádom. (7 motorból, csak 3ban volt benne) Üdv; Zoli
Hello nekem vannak hozzá cumóim...kompletten blokkok stb..
blokk összeszereléséhez kellene nekem valami rajz stb:)
Szia!
Milyen feszabályzót tettél a hondádba?

Vettem a hobbielektronikán általad belinkelt eladótól honda feszabályzót de nem tudom hogy kössem be.

Hero Honda Splendor és Passion feszabályzó.
Esetleg valaki tudna segíteni?
Hello nekem van 80 as hengerem és nekem pont felesleges eladom ha érdekel írj olcson adom mert nekem naon kell a pénz mert énis motort ujitok:D Hello
még mindíg érdekelne mtx 80 léghűtéses henger ha lenne valakinek...
nekem van egy hengerem irj az emailomon:juhasz.david1995@citromail.hu

és küldök képet és megbeszéljük az árat
szia.engem érdekelne egy mtx 80 henger léghűtéses.esetleg nincs?
sos...nem tudna valaki egy mtx 80 hengert amit még lehet fúrni?vagy még jót?
Kösz a segítséget.
Üdv.!
Szevasz!
Na eladtad?
Mennyiért?
Oké.Köszi de közbe megvették a motort.
16520.-Ft DID
Ha érdekel írj e-mailt
aruhaz@robogotuning.hu
Sziasztok!
Tud valaki Honda MT-re oldalidomot eladót?
Plusz 80-as léghűtéses MTX blokkra karburátort?
Aki segíteni tud az jelezze itt.
Kösz.
Üdv.!
helló nekem van egy olyan bajom hogy a víz fedélnél a tőcsavar menete kitágult és nem birom beletekerni a csavart mit lehetne vele csnálni nem lehet valahogy beleragasztani vagy valamit csinálni várom az ötleteket :D
Itt egy kis elfoglaltság télvíz idejére építs SuperMoto-t
http://www.kepesmotor.hu/felni...
ha érdekel ezen a számon elérsz:
0630/824-6949
Gondolokodj józan paraszti ésszel:
MIért nem indul csak szivatóval melegen is?
Mert kevesel.
(vélhetően menet közben is)
Mit kell tenni?
Adni neki nyálat.
Sziasztok! Melegen pár perc pihenés után sem idul szivató nélkül az MTX 15-ösöm. A haveré csak akkor kéri, ha hideg a motor. A keveréken próbáltam állítani. de nem segített. Mi lehet a baj? Köszi az ötleteket.
Üdv.Mindenkinek.Szerintetek hol lehet venni egy Honda XL 600 LM hez vezérműláncot és mennyibe kerülhet.Köszönöm a segítséget.
Sziasztok.

Eladó vagy cserélhető nagyobbra Honda MTX 125 mocim. Most lett kész a felújítása. Pöc-röff indul. Szép-erős motorral. Nagyobb, papíros(külföldi is) endrurora ráfizetek Max 120.000-ot. Esetleg 80ccm-ist beszámítók.
Mielőtt alkudozni próbálsz nézd meg milyen ramatyokat árulnak és mennyiért! A motorra garanciát merek vállalni.
Ár: 130.000- Alku nélkül, ebből nem engedek.
Csereár: 150.000-
Székesfehérváron megnézhető és kipróbálható. Üzemanyag költség ellenében szállításban tudok segíteni!
Központi rugós,6 sebességes Honda MTX 80 eladó.Motorikusan jó állapotú,könnyen indul,dinamikusan megy,nincs vele semmi gond.Teleszkójai jók,nem kotyognak.A hátulja meg lett egy kicsit emelve,így biztosan nem akad fel sehol,és jó nagyot is rugózik.Az alján blokkvédő van.Különolajzásos,kétütemű motor.Kerekei szép krómozottak,cross gumikkal szerelve.Sajnos a hátsó gumija ereszt,valamint a hátsó lámpa hiányzik.Várpalotán lehet kipróbálni,innen kell elszállítani.
Feladó adatai
név: Antal Péter
megye/város: Veszprém/Várpalota
mobil: 06-20-391-9683
Szia! Sajnos egyáltalán nincs már MTX-re... :S Üdv; Zoli
Szia Zoli!
Nem tudom,hogy kérdeztem-e már de léghűtéses blokkhoz szívócsonkod nincs véletlenül?
Üdv.:
Laci
Eladó Honda MTX 50-80-125 bontott alkatrészek. Olasz és japán is. Ha érdekel valami, keress fel bátran:

email: bzoltan94@gmail.com
tel: 0670-6076818