Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek nincs vkinek 1 43 vagy 45 fogas japán mtx-hez hátsó fogaskerék? Fontos volna ha vkinek van az irjon:D
köszi, ez sok ennyiért, ha megnézed ezen kívűl amit ír srác bizony még olyan 50.000 rá lehet költeni. én meg 80ccm akarok, rendőrök elől nincs kedvem bujkálni
Értem.
kapott egy kis ütést eleje ferde
de ki lehet elvileg húzni.
nézd meg ezt teljesen fel lett újitva csak egy hengerfej tömítés kell bele és megy is

http://kepesmotor.hu/honda-end...
helló ez ellégé jó árban van csak egy tömítés kell hozzá

http://kepesmotor.hu/honda-end...
Mennyibe sikerült eladni?

Mi van a vázzal?
karburátor, hüttő, váz stb

szal lesz mit csinálni

ááá, azt már eladtam rég
Miért mi a baj vele? Én nem látok semmit...

Az MTX megvan még?
Igen tőle. Elhozta 10.000 pinzért Hát, egy kicsit fura fazon, meg nem is olyan volt mint amit mondott, de azért megérte.
Attilától? Na és mennyibe? Rendes volt? El is vitte? Szerintem fasza gép lehet, vigyázz magadra és persze rá is!
Ez mellé szeretnék egy MTX-et olcsón amit rendbe lehet tenni
khmm, a sráctól akit adtál, megvettem az apriliát

hát, ramaty de érdemes vele foglalkozni
szio

köszi a képet. A gumik jók rajta, de azon kívül szinte mindent fel kéne rajta újítanom. Ennyit nekem sajna nem ér.
Sajnos elég messze van tőlem, mondhatni messzebb nem is lehetne. Szóval most kihagynám.
gyóró. gyms megye
Köszi a képet. Helyileg merre van?
Helló! Japán, vagy olasz MTX?
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)
ez a moci
ez a moci
esetleg kép a mociról?
Ez sok mindentől függ. Olajak minősége/mennyisége, használat, melegítés, pörgetés........................ Na meg hogy milyen cuccok kerültek bele a generál során.

Ha minőségi cuccokkal lett összerakva, jó olajjal van szépen használva, mindíg rendesen bemelegítve, akkor szerintem hamarabb cseréled el egy nagyobbra, mint baja lesz... Ha érted mire gondolok... Üdv
helló egy teljes motorgenerál után hány km et bir egy honda mtx 125

előre is kössz a válaszokat ?