Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia...zala megye..Nagykanizsa
Szia!
Merre található?
Üdv.:
Laci
Hali!
Van egy eladó Honda MTX 125 Japan-om..potom pénzért 75000 ft-os irányáron elvihetö...frankon müködik a mocija is,világitás,féklámpa,visszajelzök,km ora is és a fordulat szám mérö is.......frankon megy,erös is van benne nem is kevés,nem csörög nem zörög...300 km-ert mentem vele összesen 1 év alatt amiota megvan...gyakorlatilag nem is használom,és csak foglalja a helyet a garázsban....köszi
Hoppá...ma jobban átnéztem a blokkomat és GE3 van ráírva....ha jól következtetek ez NSR80-as blokk
Be lehet valahogy lőni a váltót ezeken?mintha nem lenne 2esem vagy hamar átugorja
Amugy meg eladó a blokk ha valakit érdekelne
köszi szépen a válaszodat!:)
úgy értem ami van nekem a motoron elektronika/gyújtás azzal :D mert csak felraknám ezt a 125ös blokkot a 80as helyett
szerinted az mtx 80 gyújtással ez elmenne?
Komplett blokk,ahogy a képen látod.Keihin karbival meg gyújtás alaplappal és lendkerékkel.A hengernél kell egy kicsit mókolni kell.
Engem érdekelne első tárcsafék szett mert nekem R1 esem van és az dobfékes elől...
sziasztok.
lenne egy olan kérdésem h a honda mtx 125 be jó e a hoda mtx 80 nak a hátsó kereke?válaszokat elöre is köszi
Engem érdekelne a blokk, mi van hozzá pontosan?
Lemaradt az elérhetőség
pudleiner@freemail.hu
Hellósztok
Keresnék Honda MTX 125 blokkot...nekem eltünt a 2esem :O mert jelenleg 80as van benne vízhűtéses, már csak 5 sebességes
Valakit érdekelne akkor ez eladó
Szia!
Nekem ablakos volt benne ami eltört és rendeltem hozzá wössnert ami nem ablakos(ilyet küldtek) ,akkor ez azért nem ablakos mert már volt hüvelyezve a henger és nem a nicasilos van benne hanem sima vaspersely?Mert vasperselyeshez is rendeltem,de itt az oldalon meg leddurrogtak,hogy milyen hülye vagyok mert ez hengermembrános és ablakos kell bele.
Üdv!
sziasztok! kérnék egy kis segitséget-kellene nekem egy honda mtx 125 öshöz egy küllözött hátsó kerék gumi lánckerékkel ha tud valaki segiteni akkor megköszönöm illetve a hütö boritás elöre mind a két oldl hiányzik az is kéne!elöre is köszi a segitséget!
üdv
Két féle MTX 125-ös blokk létezik, az egyikbe ablakos a másikba nem ablakos való.
Fontos, hogy az ablakos nicasilos hengerrel van szerelve, a másik meg hüvelyes.
itt találsz hozzá dugattyúkat:
http://motoroswebaruhaz.hu/sho...
Szia!
Elvileg ablakos kell bele,de nekem nem ablakos van benne max felsliccelt(nem emlékszem)wössner dugó van benne és rendesen működik könnyen indul.
Én MTX-hez rendeltem és ilyet küldtek dobozán is MTX van tehát elvileg jó neki és működik is vele.
Szia!
Hengermembránosba ablakos kell,de kartermembránosba (forgattyúsházra megy a membrán+karbi általában robogóknál)
sima kell vagy azt hiszem felsliccelt is jó de nem akarok hülyeséget mondani.Üdv!
Sziasztok ! Van egy gyári MTX 80R II-re való komplett kipufogom nem sérült és nem horpadt... és bal meg jobb oldali tank alatti idomom .. ami kicsit kopott de remek állapotu törésmentes ... egyben 25000FT... ha érdekelne valakit... nemrég vettem magamnak, de sajnos a motor amihez vettem (KERESKEDÉSBE) lopott volt és lefoglalták a rendőrök... most nincs mire rakni és feleslegessé vált.... várom az emailokat...
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van nekem egy mtx80-am és amikor vettem bele dugattyút akkor ablakos dugattyút adtak. És az lenne a kérdésem h ilyen kell bele vagy sima, mert a neten csak nem ablakosat láttam
Üdv.: Balu
sziasztok segitség kellene.nekem van egy honda mtx 125.összetört a dugóm ami ablakos volt benne.nem tudom ha nem ablakosat raknék belle akkor az is jó lenne? segitsetek
Heló
Érdekelne megvételre Honda MTX/MBX 80ccm-es motorblokk. Karbi gyújtás kipuff is érdekelne hozzá!
Igen. Hirdetnek is egyet 220.000- egy 125ccm
Mtx
eladó!

30-435-1769

orozoli2002@yahoo.com
sziasztok!
Találkoztatok olyan mtx-el ami le volt papíroztatva vagyis rendszámos?