Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom volt már elegendő motorod mert szerintem te is tudod aválaszt a kérdésre:D álítsál a levegő benzin keverékén,minnél nehezebben indul annál kevesebbet eszik. ha akarod beindítod melegen beállítod és láss csodát indul könnye:D a Fórum halott de amiben tudok segítek
Sziasztok nikasilos henger van a motoromba ma érkezett meg a motor mert ma "vettem" azt mondták nem rég kapott dugó és jól is megy az kétségtelen de nem mutattak semmi számlát semmit és hidegen vagy 4-5. rúgásra indul és nem szeretném hogy széttörjön a dugó mert elég költséges lenne, ha megmérem a kompresziót és jó akkor a dugó is jó állapotban van ? leszedni a hengert nem szeretném ha nem muszáj :D
Sziasztok!
Tudja valaki HM183-as karbiba milyen méretű főfúvóka kell gyárilag?
Válaszokat ellőre is köszönöm.
Üdv.!
lacus_21@hotmail.com felvettelek msn re
bekesi001@hotmail.com. add meg te is!
oksa köszi a segitséget
tudsz vmi msn elérhetöséget ahol tudnánk beszélni mert még kicsit zavaros nekem ez :S
Helló.Itt a bekötési rajz szinesben.Hátha ez segít.
írtam nagyon összevan baszva... a világító tekercsé fehéra gyújtás vezetéke fekete ez megy a cdi-be vagy hova onnan megy a trafóra és adja a gyújtást. de ha a trafón összekevered a vezetékeket nem fog szikrát adni. a cdi-n milyen színű vezetékek vannak?
felraktam adatlapomon a képek közé!
sztem nem fogsz tudni kijönni belöle 2 biztos a tes meg az áram a többit nemtom!:S
amugy igy vettem a motor azzal a kerékkel keresek hozzá küllözöttet de nem találtam még értelmeset
elöre is köszi a segitséget
Kéne egy blokk másik ami jó a váltó, vagy ezt eladnám ha kell valakinek, aztán majd veszek másikat bele...eredeti blokk kéne valami aprilia
Nem jött meg:S Rakd fel ide a képeket
valamiért nem engedi küldeni neked avgy netom megkaptad e
várom...
köszi a rajzot!
megprobálok küldeni de sajna valaki szétbarmolta a vezetéklést és nem egyeznek a szine vannak toldások benne de lefényképezem!
de attól még a 2-est kicseréled és működik + van egy blokk alkatrészed:D
esetleg képet tudnál küldeni? bekeske@citromail.hu
a vezetékekről a csatlakozásról meg ilyesmi.
Mellékeltem egy kapcsolási rajzot remélem sikerül megcsináűlnod:D én ezalaápján vezetékeltem újra:D soksikert:D
miért nem nyitod meg a rendszert és a dobot is? :D
karbi tuning az engem is érdekelne..többet énsem tudok.
Sziasztok ma "szereztem" egy olasz mtx et már volt de azt eladtam és most megint vissza tértem hozzá érdekelne egy kis tuning hogy hol lehet beszerezni rá valami sport kipufogó rendszert meg hogy hanyas karbit ajánlottok rá vagy valami nagyobb köbcentis henger rá megy? pl polni vagy ilyesmi?
sziasztok.
kérnék egy kis segitséget!
sajnos szétszedtem a honda mty em és a kábelezés valahogy nemtom hogy volt és nincs jelenleg szikrám ha valaki tudna segiteni képekel hogy hogyan is van a kábelezése a gyujtásnak
elöre is köszi a segitséget
Üdv mtx 80-asba 18-as karbim van. lehet nagyobbat tennirá? meg a másik kérdés hogy a 18-as karbiba lehet fúvókákat kapni ami nagyobb mint a gyári? akit tud oldalt az írjon már:D köszönöm:D
helló sos mtx 80nas berugó kar komplettan kelenne mert az mbx -embe eltört kicseréltem de amit kültek az 16mm es átmérővel rendelkezik és az mbx berugó nem megy rá előre is köszi
csere ,kp , minden érdekel csak legyen minnél elöbb köszi helló
Sziasztok.Kihasználatlanság miatt megválnék a részben felújjított honda mtx 80 r2-es/vizhűtéses/ motoromtól.A motor jó állapotú.A blokkban csak a kuplunglamellák voltak cserélve.Más a blokkon nem volt bántva.Az olajtartály és az olajzó nincsen meg hozzá.Én már így vettem,és saját magam csináltam hozzá a keveréket.Az ülés alatti,és a tank két oldalán lévő idomokra ráférne majd egy festés,és az első sárvédőn van egy karcolás.Sajnos ezeket az idomokat így tudtam beszerezni.A motor teljessen szét volt szedve,és a váz is újra lett festve.Új láncot és lánckerekeket kapott.Új az irányjeltő relé,a kürt,a teleszkóp porvédők,az akksi.Elég sokat dolgoztam rajta,de kihasználatlanság miatt csak áll a garázsban.Adok hozzá két külső gumit,és egy ülés alatti idomot is.Ha megtalálom,akkor van még egy vázam is hozzá tartalékba.Minden lámpa,és elektromos dolog működik rajta.Helyileg Zamárdiban található,és elsődleges eggyeztetés utánn megtekinthető,és kipróbálható.Pár kép a kezdetekről és a mostani állapotról.A 06 30 5057705-ös számon elérhető vagyok.Irányára 100000 forint,de mérsékelten alkuképes.Nekem bőven több pénzbe van,de azt úgy sem kapom vissza érte.
Sziasztok.

Honda Nsr-em cserélném Honda Mtx 80-ra.
Értékegyeztetéssel.

itt a link: http://www.kepesmotor.hu/honda...
Szia!Én egerszegi vagyok!Ha tényleg nincs baja a motornak,és frankón működik,akkor mindenképp elhoznám!
Tudsz adni egy telefonszámot vagy egy email címet?

Köszi!
sziasztok megmaradt egy pár alaktrészem olasz ( kockavázas ) mtx125 ből pl elsővilla 12000.- , elsőkerék 9000 , fötengyely 12000.- cdi 10000.- váz 5000.- amihez van még forgalmi is de sokadik tulaj nevén van stb
0620 9 238 057