Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Az e-mail címem: zack2008@citromail.hu
Üdv.
szia!
Kérhetnék egy e-mail címet?És akkor megtudunk beszélni mindent.
üdv!
Jani
Üdv!
Persze, bekötöd, és indítható. Szívótorok és sebváltókar nincs már meg, egyébként komplett.
Az ára 28-e. Postázok is, Miskolci vagyok.
A Kp.-nek jobban örülnék, de az Ü.csekk is járható, abban az esetben, ha NEM NÉVRE SZÓLÓ! Tehát akárki felhasználhatja.
szia!
Érdekelne a blokk, meg van még?karbi nélkül kéne.
És még 3 kérdésem van ha meg van a blokk
1.:teljesen komplett csak berakom bekötöm a gyújtást(cdi-re) stb és megy?
2.:üdülési csekket elfogadsz 2012.09.13-ig érvényes?
3.:postázol? vagy merre laksz?

e-mail: devil091@citromail.hu
várom válaszod.
üdv!
Jani
sajnos igen! :(
Nincs valaki itt a közelbe aki értene hozzá? aki van az írjon pls...
Bocsi most néztem adatlapod
Elég messze vagyunk egymástól.
Merre laksz egyébként ?Nincs valaki aki ért hozzá?
Én segítenék szívesen,én Kesztölci vagyok.
üdv!
De kell mert kivágná az égőket.
am azt az egyszerűsített kapcs rajzot én készítettem ;) de attól még mindig nemtom bekötni :(
köszi a segítséget. am az ellenallás nem kelle bele nem,meg a feszabályzó sem ha nincs benne aksi?
bocsi a negyedik a fesszab.
Pár hozászólással lejjeb raktam fel kapcsolási rajzot és bekötést.
Am az első CDI a második 3-ik kép pedig ellenállás és fesszabályzó.
üdv!
Hello mindenki,azt szeretném megkérdezni hogy a képen látható berendezések mik? és hogy kell e a bekötéshez,mert én csak világítást és gyujtást szeretném bekötni. vmi egyszerű "gyerekrajz" félét kérhetek esetleg? mert tirisztoros téren kezdő vagyok :(
az már ki lett égetve
Amúgy fordulatszámmérőnél is talán kap pozitívot és negatívot +jel egyvezétről csak azt nem tudom,hogy simán jeladó vezetékről hozod vagy cdi-ről ami gyújtótrafóra megy azt hiszem sárga -fekete vezeték.
ha szerzek ilyen órát akkor én szétszedem és úgy nézem a dolgokat tehát a gyári csatlakozott szerintem hagyom...
megpróbálok nézni neked bekötési rajzot de sajnos nem találok talán Báthori Zoli tudja (honda022).Őt is kérdezd meg.
Szia!
Japán 125-ös MTX -re ami a fényképeim között van csak szar a fordulatszámmérőkihajtásom, meg az olasz amúgy is jobban tetszett.
ezt a műszerfalat(japán) pedig eladom vagy megtartom.
A bekötéseknél így látatlanba már nem tudok segíteni hőfokmérő talán úgy van,hogy kap + ot és az érzékelőről a test de nem akarok hülyeséget mondani ehez látnom kell úgy betudom kötni.Vagy szétszeded a műszerfalat és úgy megnézed mire hány vezeték megy.
Milyen motorra teszed? A bekötéseket tudod, mit hogyan? Főleg a fordulatszám mérő és hőfokmérő érdekel.
ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ nsr 125 felnik....jó állapotban de gumik nélkül.....akár supermotoépíttéshez is....a postát állom....vagy futárt mindegy....vagy akár személyes átvétellel is.... 30 605 6883 az ára alkuképes.... 39 000ft
helló
elfogyott minden :)
Szia!
A karburátor meg van még?
kipufogó még esetleg :D
Sziasztok!
érdeklődnék, hogy nincs e valakinek eladó mtx 80-as karburátorja?
Meg még olyan kérdésem lenne h van nekem egy mtx 80-am és az a baja neki h olyan 6000-es fordulattol elfogy az ereje, mert kipörög meg minden csak nem kezd el húzni, és már felfurattam és belevaló dugattyút is raktam bele de még mindig ugyan ez a baja. nekem már csak egy tippem van mégpedig az h szar a karburátorom, vagy ha van valami tippetek még azt mondjátok el légyszives.
Előre is köszi:)
Üdv: Tasi Balázs
nézd meg ezt a bekötést http://hondans1klub.network.hu...
Szia!
Azt néztem,hogy van még csak nekem jővő hónapba lesz annyi lóvém akkor valószínűleg szólok neked.Köszi szépen a gyors választ és kedvességed.
üdv!