Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, mtx 125 höz keresnék szìvòtorkot, berugòkart ,oldalsó idomokat
Hali! Egy kiegyenlítő tartály lezáróra lenne szükségem.. Honda MTX 125 japán 1983.
Sziasztok Japán MTX 125-höz valamint vízhűtéses Japán 80-hoz, 80R-hez, 80 R2-höz szinte minden van.Privátban tudok fotókat küldeni.Postai utánvétel-futár megoldható.Ezen a telefon számon tudtok elérni:06202104989
Sziasztok. Honda mtx 200 ccm hol lehet hozzá alkatrészt kapni ? Vagy lehet e még kapni hozzá?
udv telo számot kérhetek?
Sziasztok.! Honda nsr 50 vízes henger lökethosszt valaki tudja esetleg? MB levegős henger lökethosszt valaki? Össze lehetne cserélni a kettőt.? Nyilván a levegős helyére nem tennék vizes hengert...
Üdv 125 mtx tank idomot keresnek
Sziasztok! Látom jó régóta nem volt aktivitás itt, azért mégis megpróbálkoznék. Tc02-es 125ös olasz Mtx-hez keresném a két oldali tankidomot. Ha esetleg valakinek van elfekbőben, szívesen megvenném. Köszönöm előre is.
Sziasztok!
Honda MTX 125 japán működő motorblokkot, vagy olcsón felújító készletet (főtengely, csapágy, dugó, hüvely) keresek.
Sziasztok. Honda Mtx 80-as vizes blokkot keresek vagy ahhoz alkatrészt.
udv mtx 125 blokkot keresek laci6742@gmail,com
Sziasztok valakinek honda mtx 80 elsőlámpája kör?
Sziasztok van egy honda mtx 80 léghűtéses motorom 45mm dugattyú van benne az most akkor 80 ccm? Mert a vizesbe 49 mm dugatyut van tudnátok nekem ebben segíteni hogy is van ez kösszönöm
Sziasztok Hond mtx 80 ashoz ( léghűtéseshez ) tud valaki hengert ?
Most lettem a tulajdonosa egy 80 as levegős Mtx nek, ami Főtengely szimeringes, olyan kérdésem lenne hogy a szimering cseréjéhez szét kell e húzni a blokkot?
Sziasztok vettem egy honda mbx 80 léghűtéses gépet karbi kipucol gyertya kipucol pöcc röff üresben 9E forog sebbeségben 5-6 E nagyobb sebbeségben föleg (5-6) nem bír le lassul nem pörög ki nem mint ha a többi sebbeségben olyan jólenne kompresszió van volt egy honda mt 80 asom régebben az ehez képest úgy tépett mint állat ha tudtok valamit h hogy javítsam meg kérem írjátok kösszi Love you HONDA
Valakinek nincs esetleg levegős 80 as Mtx hez váza?
a.gergo2002@gmail.com
Megvan még?
Kedves Land Gábor! Megvan még a motor??
Sziasztok! Valakinek honda mt8 vagy mb8 eladó?
Sziasztok valaki meg tudná nekem mondani h az mbx 80 vizhűtéses gépnek a kuplung oldali főtengely szimeringnek mik a paraméterei kösszi előre is.
Japán Honda MTX 125 blokk eladó. 25000 ft. Heves megye.
Csak nem szerencsről vettél motort?
Vagy te árulod?