Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Japán 125-ös MTX-hez keresek papíros vázat! Magyar ill. külföldi okmányos is érdekel! Vagy bármilyen megoldást meghallgatok!
Köszönöm!
Sziasztok léghűtéses 80as Mtx hengeremet kéne fúrni,és azt olvastam többek között itt is,hogy a gyárinál lehet nagyobb méretűre fúrni.Kérdés milyen dugattyú kell akkor hozzá mert azt nem találom sehol.Keresnék még hátsó kereket.
Sziasztok 80as MTX hez hol tudok gázbovdent venni mert sehol nem találok
Helló a fordulatszám mérő óra érdekelne nem baj ha rossz a számozott hátlap kellene belőle mert ezen még aránylag elég jól olvasható gondoltam átszerelném az enyémbe.... ha megvan mi volna az ára ? email címem : molekula77@freemail.hu
Valakit érdekel ilyen matrica?
Heló! Honda mtx 80 vízhűtéses kuplung oldali főtengely szimering a csapágyon belül van?
Sziasztok bozsasc telefonszámát nem tudja valaki?
Hali. Megoldódott a probléma? Mi volt a baja ugyan ez van nálam is.
Sziasztok!

Érdelklődnék, hogy a Honda MT5- ös kipufogó tőcsavarjain milyen menet van? M8x1.25 vagy M8x1.0
Sajnos ki vannak szakadva, s szeretném javítani, mivel egy jó állapotú polini hengerről van szó.

Ismeri valaki a BaerCoil menetjavítót? Elvileg Helicoil klón kicsit olcsóbban.
Sziasztok! Honda mtx 80as motoron használ valaki giannelli kipufogót?
*köszönöm
Sziasztok! Honda mtx 80-hoz keresek megvételre farokidomot !! :) köfzpnöüt előre is.
Bontódik
Hali.Van mindenem ami érdekel.
Sziasztok ! Segitséget szeretnék kérni honda mtx 125 ccm motorom kicsit szabadságon van az oka pedig hogy elvittem felfuratni a hengert gyári plusszosra amivel nem lett volna gond. A gond ott kezdődik hogy a tőcsavarok nagyon nehezen jöttek ki belőle azaz 2 db menetestül kijött 1 meg beletölt .. próbáltam törcsvavar kihajtóval kiszedni de reménytelennek tartom. A kérdésem a következö mit tudnék vele kezdeni?? Nagyon imadom azt a motort nagyon a szivemhez nött hiszen ő az első motorom amit sajat pénzből vettem és nem akarom már porosan látni ...
Ez a CDi jó lenne MTX 80-ra? http://www.jofogas.hu/fejer/Tuning_CDI_50_70_90_110__125ccm_quad__pitbike_39404549.htm
Én meg japánhoz keresek gyüjtás alaplapot.
Sziasztok. valaki tudna esetleg segíteni? 125r-em van olasz blokkos és gyújtáshoz keresek alaplapot. hol tudnék beszerezni?
Hívj fel, megbeszéljük. Telefonszámom az adatlapomon.
kettőt együtt mennyire tartod? kistrojak?
Bakornymotornál biztos van, 06308557633
Lendkerék, főtengely van nekem. Szívócsonkot én is úgy csináltam hozzá, de azt már nem találom.
Sziasztok
Szükségem lenne egy tárcsa fékes első kerékre 125-ös mtx-ből kompletten (tárcsa, km meghajtó, tengely) és hozzá tartozó fék szettel (féknyereg, főfékhenger, cső). Akinek van eladó kérem jelezze.
Üdv Gyuri
üdv mindenkinek.mtx 125 japán verziós motoromnak nincsen állandó szikrája. hol ad szikrát, hol nem. a kábel és a gyertya jó. mi lehet a következő,amit megnézzek?