Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

06702557867 hivj gel es elmondok mindent..
Mindenképp érdekelne valamelyik megoldás! Akár japán, akár olasz henger...
125-ös japán mtx-hez keresek vízpumpa kereket vagy rossz esetben komplett vízpumpát
Tudnál elérhetőséget adni ? Nekem ez fontos lenne.
Ja meg egy hosszab vizcső mer a japanon masik oldalt van a vizpumpa.. De nalam ez nem befojasol semmit.. Minden nap kihajtok belölle 5-6litert terepen..ja meg a japan henger tömitése kell..
Igen van hengere.. Hibatlan.. Hàt àtalakitasook nem kelletek sok. Egy esztergalyos kel aki a japàn henger blok felöli részén megmarja 71.8 ra a kis kitüremkedést a henger aljàn.. Ez tamasztja a blokban a hengert.. És mivel az olasz henger egyik töcsavarja hosszab mint a többi 3 igy azt cserélni kell.. És maris van egy bivaj "öszvér"...
125-ös japán mtx-hez keresek vízpumpa kereket vagy rossz esetben komplett vízpumpát
Üdv!
Mérd meg a helyét, és menj be egy csapágyboltba. Én ezt csináltam, nekem bejött. Az enyém 125-ös, sajnos nem tudom a tiedbe milyen kell.
Sziasztok!

Honda MTX 80 R2-es mociba, milyen főtengelycsapágyak kellenek? Kaptam két rossz jelzést! (6204, 6303). Ezek kisebbek!

A választ előre is köszi, üdv Csongi
A sógorodnak van hengere olaszhoz?
El tudnád mondani milyen átalakítások kellettek?
Van a sogoromnak.. Nekem elfogytak az alkatrészeim.. Amugy hogy làssam a véleményeteket öszehàzasitottuk a japan hengeret olasz blokkal. Henger mindenestöl.. Bivaj lett nagyon.. Esztergalyos megoldja a kicsi hibàt és hibàtlan konstrukciót hoz létre.. Japan kuplungal.. Egyszerüen imàdom mikor nyit a power..
125-ös japán mtx-hez keresek vízpumpa kereket vagy rossz esetben komplett vízpumpát
Akkor már vágom! ;)
Nekem viszont olaszé kellene, és egyre esélytelenebbenk látom. Ebből hüvelyezés lesz :(
http://www.jofogas.hu/budapest/Elado_Honda_mtx_125__olasz__rendszamos_akcios_36802112.htm?first=1
Igen japan.. Mar nem gyari. És nicasilos.
Gabeen én úgy tudom, hogy a japán nem nicasilos. Biztos, hogy neked japánhoz van hengered ?
hali olasz vagy japán?
ezt nekem irtad?
Jó napot honda mtx 125 motor henger iránt érdeklődnék
Helló!
Hengered van?
Sziasztok!
Sajnos megadta magát a hengerem. Egy olasz 125-ösöm van.
Tudnátok segíteni?
szisztok változás történt.. alkatrészenként eladtam a blokjaim de szereztem egy vázat amibe kéne nekem egy blok.. henger nélkül csak a váltó meg a fötengely legyen meg.. benne..
Sziasztok.. Elado honda mrx em.. Foglalkozàst igényel.. De van hozzà 2 blokkom.. Es egy felujitott henger nindenestöl.. Ujj dugatyuval pluszba. Mindenestöl 130 ezer az irànyàr. Plusz egy hàtso gumi is van hozzzà.. Képeket emailban küldők.. Érdeklödno telon.. 06702557867 en.. Motor megy de nnem nyit a pover valamiért.
köszi, megoldódott.