Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gerecse motornál megrendelve a rugó, még ma postára kerül.... :) ;)
köszönöm.
Hali! Röhely! :-( Nekem is dettó ugyan itt törött el annak idején......
Gerecse motor segített nekem http://www.gerecsemotor.hu/
Három email váltás és 4800 ft. (gyári zsír új). Kb 1 éve volt.
sziasztok. 125-ös JAPÁN MTX-hez keresek berugótengely rugót.
(a képen törött állapotban látható.)
nagyon köszönöm. ilyen képre gondoltam.
Szeva! Mikor hézagolnom kellett............ :-)
én országosan nem találtam bontót. ha szerencséd van, akkor éppen bont valaki magán személy olyan alkatrészt, ami kell neked. nekem nem sok szerencsém volt...
Én arra tippeltem, hogy a kerékagyban elhasználódtak a gumibakok, és odaveri a csavart csillapítatlanul az agy falához.
Rossz a csavarok és a lánckerék lyuka közötti illesztési hézag (nagy).
Valaki tudna segíteni? Legaláb egy ontót mondjatok Pest megyében vagy akármilyen támpontot amin elindulhatok.
köszönöm. és azt megírná valaki,hogy 125-ös Japán mtx ben mi a hajtókar alsó tűgörgős csapágyának a száma?
sziasztok. 125 ös eredeti JAPÁN motoromhoz szeretnék fényképet, váltó fogaskerekeinek helyes összefűzéséről,ha lenne valakinek.(véletlenűl)
Sziasztok!
Egy régi 125ős MTX-em van. Amióta megvan már kétszer is eltört a hátsó lánckereket tartó 4 csavar. Hiába csinálja meg a szerelő 500km-t bír csak. Mitől lehet ez a jelenség?
Sziasztok!
Olaszhoz keresek fejidomot. Valaki? Ötlet?
honda mtx 125 japánhoz keresek lendkerék oldali deknit.
Sziasztok!eladó lett honda mtx-em.180cc polini henger,32-es dellorto karbi,gyorsgáz,gianelli dob,elől hátul tárcsafékes,könnyen indul,nagyon jól megy terepen és aszfalton is veszélyes ha valakinek felkeltette a figyelmét kérem telefonon érdeklődjön:) tel:06-30-313-63-04 i.ár 159000ft
Sziasztok !
Japán 125-ös hengerhez keresek hengerfedelet, szívócsonkot és powerszelepet.
Előre is köszi a segítséget !
Sziasztok!
Erdekelne egy mb 80-as hengerszett, membránnal, karbival
akinek van legyenszives ertesíteni!
Előre is köszönöm!
125 ccm es.. Hibatlan..
Elado honda mtx olasz henger komplett.. Adok hozzà egy dugatyut is.. Mintanak de az törött.. Csak mintanak jo.. Ár 10 ezer magyar forint..
Sziasztok!
80 -as MTX-hez nincs karbitok vagy úszótok?