Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Van nekem egy Honda Mtx 200?-am de alkatrészt sehol nem találok hozzá.Igazából egy főtengely egy lendkerék és egy szívócsonk kellene nekem ha valaki tud segiteni rajtam azt megköszönném különben nem tudok mit kezdeni a motorral :/
szia karbi érdekelne ha meg van még és mi lenne az ára ??
honda mtx 125 olasz mocira kéne egy karbi ??
szia karbi érdekelne mi lenne az éra?
Levegős 6 sebességes Honda MTX 80 blokkot vásárolnék...
csk karesz vagyok
sziasztok. honda mtx 125 poweres van! tudna valaki segíteni probléma. be indul odahúzom a gázt kipörög csak félig, megtorpan dadog és egy kicsit mint ha valami pukadozna benne meg néha fel bőg meg megint nem tud ki pörögni!már cseréltem gyertyát szétszedtem a karbit, néztem a membránt, szimering jó gyújtás felől nem ereszt! jó volna ha valaki írna valami okosat tapasztalatot!
és bingó!!!
köszönöm szépen a gyors segítséget!!!
már kezdtem megörülni
:D
köszi még egyzser és boldo karácsonyt minden motorosnak!!!
dobd ki a visszejelző izzót, gondolom közös mindkét oldalhoz
Helló mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Vettem LED-es indexet a motoromhoz. (honda mtx 125) szépen bekötöttem őket és mind a négy világított folyamatosan! mondták vegyek l-Led-ekhez való relét és azt is bekötöttem. most szépen ütemes villog de még mindig mind a 4 egyszerre! Nem számít hogy balra vagy jobbra kapcsolok mind2 alkalomnál mind a 4 villog egyszerre!
Rosszul van bekötve? próbáltam felcserélni a vezetékeket meg stb. de nem sikerült sehogy sem!
Ha valakinek volt ilyen problémája avgy csak fejből tudja a megoldást kérem mondja el nekem.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
széles utat, gumi fákat!!!
:)
Köszönöm szépen
nekem mindkettő el van szakadva, ezért fogalmam sincs, de nem hiszem.....
Azt véletlenül nem tudod hogy a km óra és a fordulatszám mérő spirál megeggyezik e?
Üdv!
kérdésem az lenne mtx 125 nagy melegben a vizet forralja ha nem akkor is üzem meleg fölött van, hidegben nagyobb terheléskor megint forralja! termosztát nincs benne! cdi - ben van ezeknél is előgyujtás szabályzó? (mint yamaha dt nél?)
Köszönöm
gerecse motor.....szerintem ott próbálkozzál.
+km óra és fordulatszámérő spirál.
Az évjáratát sajnos nem tudom. így nehézkes de remélem nincs nagy eltérés évjáratilag.
Esetleg,valaki tudja mennyi és milyen sűrűségű olaj, ill. milyen szimering kell bele?
Hol tudok rendelni pl :kuplung bowden, kipufogó tömítést,telleszkóp szimeringet, és hasonlókat.
Ilyen oldalt nem találok seholsem.
mikori évjárat? tegyél fel több képet. a fényes kupak az atac szeleppel van összefüggésben. a kipufogógáz van belevezetve, semmi extra,csak egy sima kupak. az én Mtx-emben a fordulatszámmérő spirálos és az Atac szelep és az olajbetöltő nyílás környékén megy bele a blokkba.
Sziasztok.
Ma sikerült beújítani egy 125 mtx et.
Több kérdésem is lenne:
A fórumozók közül bont valaki ilyen motort?
A képen látható Fényes dolog mi lehet? Mert nem tűnik gyárinak.
Fejidomot milyet tudok még rárakni ami nem gányolás?
A fordulatszám mérő elektronikus vagy a km spirálhoz van köze?
Még valami? Ha tudok segítek......