Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk olyan 20 e ft re gondoltam ha neked megfelelne ?
Sziasztak Honda bontott blokkalkatrészek eladóak!
A képek az alkatrészek-donorok 1 részéről készült! Érdeklődj és megpróbálok csinálni! Átvétel személyesen Csongrádon illetve Székesfehérváron (kisebb alkatrészeknél) lehetséges!
Posta csak a postaköltség előre utalása esetén lehetséges!

Érdeklődni privátban: v.adam1992@citromail.hu
tel.: 06 20 351 23 16
Üdv lassan elkezdem hondák bontását, ha érdekel van hozzá gyujtás CDI.... minden! írj privátban hogy pontosan mi kéne!

számom: 06 20 351 23 16
NSR50-et veszek donornak, szóval töröttet, hajlott vázasat is! (Blokk, elektronika kb rendben van, akkor jöhet.) Elektronika, generátor, kábeles CDI (az a fajta, ahol van egy doboz, és abbol 5 kábel jön ki) is érdekel!
Jó rendben semmi akadálya mennyit gondolnál a kettőért? Beszéljünk meg egy árat
szia mindketö érdekelne !
sziasztok én ns1 50 eshez far idomot keresek üléssel együtt akár
Ebben honda blokk van,azért köszi
Üdv. olyan kérdésem lenne hogy van egy
Honda Mbx50 vizes blokkos Ns-1em és a
kipunál szeretnék és a karbinál tömitést
cserélni! Na már most ha nem lenne
muszály akkor nem vennék komplett
tömités készletet hanem ha lehetne
csinálnék hozzá tömitést! Megoldható-e
és ha igen akkor milyen anyagból
csináljam a kiput és a karbinál(úszóháznál)
? Előre is köszönöm!
szia ha ebben is am6 os blokk van akkor tudok robbantási rajzot hozzá : ) olajszivattyúhoz nemértek :W
Szia!

Túl sok magyar infó nincs a moccerhez, viszont ha jön valami hozzáértő, az majd esetleg tud segíteni. Ha visszakeresel olajszivattyúróül volt szó, hogy melyik pöcke melyik. Egyébként az MBX-nek valaki csinált egy oldalt, ott AC08-as blokkról van egy kétt leírás, de nem feltétlen egyezik meg a te vasaddal.... Hiába kreatívnak kell lenni:)
Sziasztok! Honda NS1 tulajdonos lettem.
Van a motoron egy pár utólagos megoldás ami nem tetszik számomra,ezeket szeretném visszaállítani (pl olajszivattyú kikötése) elméletileg működik,csak a volt tulaj nem bízott benne ezért kikötötte.
Valakinek esetleg szerelési könyve hozzá? szívesen végigfutnám,hátha találok benne ezen kívül még valami hasznosat. Sajnos csak a japánt találtam meg de az meg nekem kínai :)
CSáóó meglenne még az idom?ha igen légyszi küldj kéepet , és árat.
Komoly érdeklödö!
Szia. Egyenlőre úgy néz ki van egy vevő aki kompletten el vinné a motor. De ha bármi változás lenne akkor arról értesitelek
Hello!
Megvannak még az oldalidomok? Részemről aktuális...
Sziasztok !
Olyan problémám lenne, hogy van egy Honda NS1-em ( 80ccm ) és mostanában van egykis gyújtásproblémája, ami a következő:
Van hogy semmi baja megy ahogy kell, viszont egyik pillanatról a másikra elkezd "csörögni" ( ami valószinűleg amiatt van hogy nem gyújt rendesen és ráver a dugóra ) és felül megy rendesen, alul viszont megvan halva. Van olyan is hogy alul jó nyomatékos, felső fordulaton pedig semmi. A harmadik eset pedig hogy beindul egyenetlen az alapjárat és kihagy, gázra pedig egyáltalán nem veszi fel a fordulatot. Valakinek valami ötlet hogy miért lehet ez?
Mennyit kérsz a komplett motorért? irj emailt. zsombor.flas7er@gmail.com!
Sziasztok olyan problémám van az ns1 n-ek h mbx blokk van benne szikra van de nem indul miért lehet ?kélek segítsetek előre is köszönöm
Szia! A képek készítése ota semmi nem változott. amit a képen látsz az mind meg van le írom inkább azt ami nincs (Első villa.kijelzők, az idomok közül a két oldalsó van meg, egy elektronikus kis doboz aminek nem tudom a nevét.egy két bovden)Nagyon jó erőben lévő blokkja van a Nagyon jó gumikkal, 2000 körüli évjárat ,Dupla kerek lámpás tipus (Ritka)bár sajnos már nincs meg az első idom. a kérdésed van még csak írj, a szállitást bizonyos távon belül meg tudom oldani.
Mivel ugye eleve iylesmi való bele, és nem 7es, mert az kb babetta szint.
üdv. az erő azért megy el a mocidból mert a gyertya bemelegszik, ráadásul be izzik. ha leolvad az nem jó tripp. nekem is leolvadt a 7es hőértékü ngk, szerencsém hogy nem cseppent le. rakj bele NGK BR9ES-t vagy 10es-et. Nekem bevált!
Üdv. Látom árulsz valamit! Pénzel rendelkezem. Van nekem is egy ns1-em, elég hiányos. Letudnád irni nekem hogy milyen állapotban van a motorod? Vagy küld egy friss képet. nekem komoly a dolog! üdvözlet
Hy. mennyit kérsz az idomokért?
üdv 80as vizes blokk minden alkatrésze eladó!
Eladó 1 Honda ns-1 fejidom ,és faridom apróbb heggesztést el kell végezni rajtuk.