Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kuplungbowden honnan tudok szerezni? Esetleg a 125-ös bowdene nem kompatibilis az 50-es NSR-el? (Ahogy nézem hasonló...)
Honda nsr 75 a spanyol importos változat.
Mennyi pénzért vesztegeted ?
Üdv!
Érdekelne a henger hány köbcentis? Mennyibe kerül?
Mert neked milyen motorod van ?
sziasztok nekem kéne egy km spirál bontottan!
Olvass visszább, ajánlottam egy srácot pár hete itt a fórumon. Ez eddig hirtelen olyan 20K alsóhangon. Nekem 45-be most jön az új blokk... ugyan így jártam mint te, csak én nem hajtottam mint állat, hanem a figura akitől vettem fordítva rakta be a termosztátot. 57K-nál abbahagytam a számolást, inkább egy bontott blokk. Persze ez is reckír...
hát hajtottam szokás szerint és egyszer csak be ált minden szét szedtük és ez a látvány fogadott minket. Aki szerelte régebben az tette bele a dugót és használt tűgörgőt tett bele az meg szét szált és nem bírta a 11etres fordulatot
Ez hogy sikerült?
Az bizony más... Szerintem nem fog belemenni.
Bocsi, a link lemaradt!:D
Ez:
http://motorwebaruhaz.hu/catal...
Honda NS-1 hez keresek dugót gyűrűt henger az enyém egyszerűen szét robbant... íme pár kép
Melyik lámpa?:) Egyébként én innen vettem kuplungot, és fékkart: (NSR 50-hez)
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
http://motoroswebaruhaz.hu/
spd...


Nem tudom megegyezik-e az NS-1 kezelőszerveivel. Egyébként nekem a festés miatt nem fért be a helyekre, minimális reszeléssel, viszont jó! De ha túlzásba esel lötyögni fog!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ez a lámpa biztos jó egy 1996-os ns-1- be? És kuplung+fék karokat hol tudnék hozzá venne?
KÖSZI!:))
zolko2@gmail.com
Továbbra is keresek ns-1 alkatrészeket! Ha valakinek van, az írjon! Köszönöm!:) marciikurkii@gmail.com
Sziasztok,
Valaki meg tudná mondani, hogy az nsr50-re fel lehet tenni a 80-as hengert simán, vagy maratni kell?
Király, az enyém ilyen, akkor jöhet! Adsz egy emailt küldöm a címem!:)
Szia

Erről van szó
(+250 Ft lenne s posta sima mezei levélben.)
Ingyen vihető. Pákozdon található. Ha postáznom kell akkor posta plussz egy sör. DOTja 96os tehát nem fiatal.
Mekkora a belső átmérője? Az is jó, ha linkeled az oldalát nagyvason!:) (NSR-re nekem pont 14-es kell, mert úgy kaptam, hogy 18-43, ami eléggé... Erőlködős.)
Jah, nsr80-hoz...
Sziasztok,
Ki mit ajánlana hajtókar + dugó szett ügyben? Hol mit érdemes megvenni? Vagy menjek a hondához?
Összetört a felsőtűgörgőm, most annyira nem vagyok boldog.
Egy alapméretes henger is érdekelne (vagy alap közeli) ha dugód is van az szuper de "RAM" márka kizárt.
Nagyvas-on rendeltem meg egy szettet, ezt a 14-eset csak pluszban!
De bőven elég a 15-ös elsőre, így ez nekem nem kell.

890 Ft volt! Tehát teljesen új, be sem volt szerelve!
Sziasztok!

Nem tudom, hogy kompatibilisek-e az alkatrészek, de ha valakit érdekel, akkor maradt NS125F bontásból néhány alkatrész:
- komplett hűtő
- légszűrőház
- taposók (első + hátsó)
- ülés (kicsit szakadt)
- komplett kipufogó
- fordulatszámmérő blokk
- műszerfaltartó konzol
- km/h blokk spirállal (csúnya számlappal, törött mutatóval)
Árak megegyezés szerint! Természetesen minden alkatrészről küldök képet e-mailben. Érdeklődni a streetfighters@mailbox.hu címen lehet!
Néhány kép az alkatrészekről: