Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok eladók honda ns1 blokkalkatrészek, karbi és főtengely már nincs!
Mennyit gondolnál érte?
helló a két kereket menyiért adod ? :)
Szia,
A féktárcsa milyen állapotban van? Hány mm? Mennyit kérnél érte? Az elso nincs meg?
Hello! 1500ft
Helló a hátsó indexeket mennyiért adod?
Eladó aminden ami a képen látható, a blokk az elkelt.
Az nincs!
Első sárvédőt is keresek, az lenne?
Egy fotót ha készítesz, megnézném. Lehet még menthető...
Van csak sajnos eltört a beöntő nyilásnál.
Nincs sajna!
Kiegyenlítő tartályod van? Az enyém szétmálot sajnos.
Igazából ez egy kérdés volt csak egyelőre! Mielőtt szédszedtem volna ma, addig azt hittem 110-es van benne (már hozzám is igy került) és mikor legutóbb szétszedtem akkor úgy emlékeztem hogy 110 van benne, de ma szédszedtem és kiderült hogy csak 100-as van benne a gyári 90-es helyett és azért gondoltam hogy visszarakom bele a gyárit! De nem hiszem hogy piszkálom pláne hogy nem is 110-es ahogy gondoltam vagy ha igen akkor is min. 95-öst teszek bele vissza! Hát gyertyaképet nem néztem ezeknél sajna elég macerás dolog egy gyertya képet nézni
Mi az oka a kisebbre cserének? Gyertya kép mit mutat? Sokat kap? Ha most jól megy, és nem fullad akkor ne piszkáld, szegénykeverékkel megsütöd a mocit... kopogósan fog égni szétveri a tűgörgőt stb.
Üdv. nekem is karbival kapcsolatos kérdésem lenne hogy most 110-es főfuvi van benne (Ns-1 50) és kissebre szeretném cserélni de gyári fuvit nehéz találni hozzá hogy esetleg milyen másik karbi tipushoz való lenne jó bele? Meg ha valaki pontos méreteket tudna adni az jó volna!?
Sziasztok,
NS-1 hez keresek kiegyenlítő tartályt. Ha valaki bont szóljon légyszi!
ns1 hengere van valakinek dugóval olcsón?
Sziasztok blokkalkatrészek olcsón!(komplett váltó, hengerszett, gyujtás.....)
karbim főtengelyem már nincs!

v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
Szia,plexid megvan van még?Köszi...
szevasztok jó állapotú 75 vagy 80 as hengert keresek lehet ns1 mbx mtx dugóval együtt akinek van írjon
Sziaszto eladó a képen látható honda ns-1 75-ös a váznak minden porcikája ujrafestve porsfestékkel, előtte homokszórva a váz kerekekkel 40000Ft a blokkba ujj dugattyú és fúrva a blokk 30000Ft Vagy egyben vagy külön, még esetleg ha érdkel valami a motorról irjatok a blokkor egyben adom el.
szia nekem is problémám van a faridommal de ha tudnál kölcsönkérni valakitlö vagy tuzdna itt a sportmotoron mellözni 1-2 hétig egy hátultankos faridomot akkor én le tudnék venni egy sablont rolla és akkor csinálnék anyag árba neked is egyet sött valamenyit még az ösmintáért szóval arol amiröl le veszem a sablont azért még fizetnék is
Igen szeretnék idővel csak annyi apróságot kell megcsinálni még a motoron és sürget az idő szeretnék a jobb időkben már ráülni és csomó alkatrész kéne naphosszakat töltök azzal hogy alkatrészek után nezelodok.de semmi a lista meg piszok hosszú
valami a váltásal kapcsolatos dolog mert az üres jelzöböl jön ki