Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ment a mail!
Erikk365@gmail.com
Facebook nincs.
Hogyne érdekelne! :) Elérhetőséget tudsz adni? Face,email.
Mennyi?
Tudok neked felnit szerintem.
Ha gondolod megkérdezem.
Sziasztok

Eladó egy JT 14-es első fogaskerék, honda ns1-hez!
Első képen, ha jól látom van gyújtáselektronika is? Vagy azmiaz ott alul?:) CDI+trafó érdekelne.
Sziasztok bontott blokkalkatrészek eladóak
A hengeren látható- hogy a szoknyájából pattant 1 darab - majd leköszörülték, 50.50es dugó gyűrűkkel van hozzá...
Gyujtás, váltó, kuplung hibátlan, érdeklődni 06 20 351 2316
Kerekek megvannak még? Nem kaptam rá választ...
Igen meg van! De gondolom ze hivtál telefonon.
Simson, Babetta gyújtás volt az eddigi legkomolyabb, amit állítottam...
Amúgy, indikátorórám van.
Ja, és ilyen dolog van benne: http://www.reocities.com/nsr80...
(A bal oldali.)

Ezt így itthon meg fogom tudni csinálni, vagy valami szerelőhöz vinni értelmesebb lenne? (Feltalálom magam, mert van itthon ETZ, Simson, tehát folyton van itthon dolog...)
Ha meg van még, megvenném!
Oké. Most van 2 motor is,attol függ melyiket bírom olcsobban elhozni.. ha az idomosat,akkor mindenképpen írok!
A hasidom van el törve
Hello!
Megvan még az óracsoportod, mert ha igen érdekelne!:))
Hello!
EZ biztos ugyan az a lámpa, jó bele?:)
Hello!
Nekem pont most lenne szükségem egy pár alkatrészre!
pl.: első idom, amibe van az index, és a lámpa, egy műszerfalra, egy merevítővasra ami a műszerfal alatt van, egy plexire, ha jól néz ki akkor a kipufogó végdobra is!szóval nekem kéne egy pár alkatrész!
és ha másnak ezek közül van valamilye, az NE TARTSA MAGÁBAN!Köszönöm!:)))
Neked melyik idomra van szükséged? Azthiszem csak a fejidom nincs meg,vagy törött.
Neked mire? Csak kb, ne mszeretném ha a nyakamon maradna a fele cuc,így is a drágáb utat kell választanom. :/ Amúgy ha jól tudom 70-vagy 80-as ns1. Bár ne mnagyon ismereme ezeket. :)
Szerintem biztos lenne rá igény mert nehezen lehet kapni alkatrészt nekem is kellen egy pár dolog .
Ez nem olyan mint a legó.. Mindenesetre egy stroboszkop,és egy ind.órára is szükséged lesz.
Lenne igény NS-1 alaktrészekre? Mivel szükségem lenne felnikre,lehet veszek egy komplett NS-1-et,és elbontom.
Már leszedte a srác a hirdetést.. :S
Hát megprobálom ,hátha össze jön a dolog .
Nem tudja véletlenül valaki, hogyan kell beállítani a gyújtást? Mert én nem jöttem rá..:(