Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Van valakinek eladó jobb hátsó lábtartó konzolja RC36-hoz?
90-93 közöttihez kéne, mint a képen van.
Amikor próbálom az asszonnyal megvitatni, hogy amit éppen az általa vásárolt dologra mennyiben is van szüksége a családunknak, akkor szinte mindig a motorommal "támad" vissza, hogy most mennyit költöttem éppen rá.....
Arra akartam utalni, hogy egy Ferrari sem, egy minden napi használati jármű, ahogy egy VFR sem. Nem gazdaságos, de ellenben rengeteg élményt add. Azt pedig a tulajdonos dönti el, hogy ezen élményekért áldoz annyi pénzt, amibe kerül.
Köszi!
Nem a legjobb példát hoztad fel nem igazán számít a gyorsulás ebben az esetben. Mai világban az alapmotoros autókat leszámítva nagyon sok tud meni 200km/h-val vagy felette, ráadásul nem is 250 kg a súlyuk hanem 1,2-2 tonna között mégis olcsóbb rá egy féktárcsa. Szerintem is lehúzás folyik mindennel, ami motorhoz kapcsolódik, legyen az alkatrész vagy bármilyen kiegészítő, például doboz, gps.
Sziasztok vifferesek!
Eladó egy RC36I-II-höz való üzemképes indító motor. Az ára 4000 Huf+ posta.
Üdv.
Üdv Scalare! Nézd meg ezt az oldalt, nem rosszak az árak - én is innen rendeltem. Ezek mind gyári alkatrészek.A szállítással nem szokott gond lenni.link
Szerintem meg a kisebb darab számban eladott alkatrész árában van kompenzálva a nagyobb db számban eladotthoz képest. A lényeg a haszon
Én erre mindig azt mondom, hogy milyen autóhoz hasonlítanád a motorod menet teljesítményét? 0-ról 100-ra 3min. nem sok autó tudja! talán egy Ferrari. Na ahhoz mennyibe kerül egy féktárcsa? Na azért nem érdemes teljesen különböző kategóriájú járművek fenntartását összehasonlítani. A Ford focust kb egy YBR125-tel. Úgy Kb egál lenne.
Itt azért a kisebb súly ellenére is nagyobb igénybevételek vannak :D Van kínai is 60-70e-ért 3db :D
Két db 250......még jó hogy lehet kapni.....A Focusomon most cseréltem két első tárcsát két pár betéttel....Bardi 50% kedvezménnyel volt a 4 db alkatrész 16 000......áááá nem húznak le minket egyáltalán
Elég húzós a gyári új. Én többet nem is fékezem.
Bontott 40 körül van, EBC db-ja 55, a gyári 125. Ha van lecsód akkor vegyél EBC-t ha nincs akkor bontottat, ha meg rád szakadt az OTP vegyél ujjat
Szerintem itt hamarabb megtalálod a válaszokat:
http://www.hondavfrclub.hu/
A fékre is komplett topic van.
Némi problémám akadt! Valószínűleg a kihajtás csapágy úgy döntött ennyi pörgés elég volt neki és inkább nyugdíjba menne. Még nem nézegettem, csak hallottam a zajt. A csere munkadíj igen combos mivel szar helyen van, ez mellé mennyi egy ilyen csapágy ára? Itthon inkább nem állnék neki, mert túl nagy meló és túl sok minden lehet elrontani azt pedig nem szeretném. Illetve közelítek a tárcsa cseréhez. Ki milyen első tárcsára esküszik? Jó á
állapotú bontott, után gyártott, vakami EBC vagy hasonló esetleg vállalható kínai?
Én csak a bőrnadrágot hagytam el tegnap is, farmert vettem fel helyette, d enm is volt száguldás, csak sima 90-100as tempó, de nem rövidgatya pólóban......
Én ilyenkor napközben inkább nem ülök motorra, mert bőrben elviselhetetlen szinte, anélkül meg nem motorozok, mert rosszul érzem magam a mocin.
Aksi mennyi lenne? :)
Nézd csak mit találtam Neked!
RC36 alkatrészek
Értem én hogy meleg van...de ennyi sügért pólóban és rövid gatyában nem láttam mint ma.....pl.: CBR 1000, ZX6R-on.......a Hungárián és ráadásul a sorok között lavírozva...... kibaxott nagy felelőtlenség!
ha vakit érdekelne eladóak az alábbi sj 4000 kiegészítők
Köszi!
Jelcsának vannak RC36-os alkatrészei, én őt hívnám fel elsőnek.
Ja a 95-ös VFR750 RC36- oshoz kell :)