Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Váratlanul elhagytam a bal hátsó indexburámat...
Tud valaki segíteni, hol tudom a leghamarabb beszerezni?
A csatlakozókat széthúztam kontakt sprayvel lefújtam s össze raktam és jó lett. Remélem meg is oldódott végleg a probléma .Vezetékeknek nem voltak meg olvadva.
Ugyenez volt a baj nálam is!
VTEC 2002, bal oldalidom alatt két csatlakozó, az egyikben a test érintkező összeolvadt, vagy kontakt hibás 98%. Érdemes külön testszálat odavezetni, mert érzékeny rá, túlterhelt.
Szia.

ha zárlatos akkor valamelyik biztosítékod már kiolvadt volna, ellenkező esetben más olvadna vagy füstölne el.

Szerintem indulj el a hang irányába, vedd ki a tompított relét, majd a fényszóróét is és próbáld ki úgy is tapasztalod-e a jelenséget.

Ha nem boldogulsz vele vagy nincs kedved hozzá, keres fel egy jármű elektromossággal foglalkozó szakit....
Én a helyedben megmérném, hogy tölt-e a generátor rendesen.
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni,vfr vtec 2002-es motoromnál járómotornál világítás felkapcsolva helyzetjelzőre ok.átkapcsolom tompított világításra .s a motor leáll. s a müszerfalból olyan zúgó-zizegő hang hallatszik / mintha relé lenne/ A távolsági fényszoró felvillantásakor is le áll a motor,vissza kapcsolom helyzetre indul a motor.Mi lehet a baj vezeték ki van csiszolódva,v. test zárlatos valami?
Nem voltunk messze egymástól, mi Visegrádnál ültünk és bambiztunk. :)
Erre csak ezt mutathatom:
van 1páros(elsö 120, hátsó 180) bridgestone bt021 battlax gumim,ha vkit érdekel.
dot 5014 mind2.
számlával,garival.

meg van egy ugyanilyen szett dot4813 is.
0kilométeres mind2 páros,soha nemvolt még felszerelve.

akit érdekel,dobjon emailt.
adatlapomon kintvan az emilcím.
Az utaskapaszkodók legyenek fent
Szerintem nem, más a lyuk elosztás. Nem csak a tárcsa vastagsága a lényeg, hanem üt-e a fékpadon!
köszi
a profil mélységet megmérem, a többi akkor szerintem jó lesz. még esetleg a féktárcsát ha elkezdi méregetni, bár az én mérésem szerint 3,7. remélem nem lesz gond. még lejebb kérdeztem, hogy szerintetek gsx750f első féktárcsákat fi-re fellehet tenni?
Tökéletesen mondtad. A 3 sarkaltos pont a féktárcsa, kipuff valamint a fényvisszaverő prizma hátul.
Megnézik rajta hogy szabályos E jelzésűek-e azok a dolgok amiknek annak kell lenniük: index és lámpabúrák, kipufogó. A nem megfelelő sebességgel villogó LED-es indexbe bele köthetnek ha akarnak, de ez hely függő. Gondolom VFR-en nem az van. Kipufogó legyen gyári vagy E szabványos. Gumik legyenek jók: ne legyen repedezett, kopott (min. 1.6 mm profilmélység). Fékek működjenek megfelelően mert padon kimérik. Ezen felül legyen biztosítás, és a világító berendezések és a visszajelző lámpák a műszerfalban működjenek. Azonosító számok legyenek olvashatók, és ha lehet a motor legyen viszonylag tiszta, hogy ne nézzenek rád ferde szemmel eleve. Nagyjából ennyi. Doboztartót nem kell levenni, de ha lehet ne feldobozolva menj.
sziasztok,
nemsokára műszakira kell vinnem a kicsikét. ez lesz nekünk az első.
mit fognak ott nézni? mit rakjak rendbe addig, mire figyeljek?
pl: most nem megy a dudám, de azt addig megcsinálom. van fent egy saját készitésű doboz tartó konzol, azt vegyem le? belekötnek? fényszóró? az világit , csak egy picit felfelé lő. az baj? okosítsatok ki légyszi
xerintem nyugodtan megcsináltathatod.

dobj rám egy emailt gumiügyben.
akibor000 kukac gmail pont com
Nyugodtannáltasd meg a hátsó gumid......ha eljuttatod hozzám én megcsinálom.....
Ha új mellett döntesz.....Én Michelin Pr 3 vagy Pr4-et ajánlanák...Vagy Dunlop RoaDsmart 1 vagy 2......Ezek nagyon jók esőben is...
Nekem Michelin Pr 3 van ..hátul javított......Nemrég volt szerencsém Mátrázni vele esőben......Hát...többet tud a gumi...mint én.....
De a 4-esről még jobbakat mundanak..
köszi szépen! Neked is és mindenki másnak , aki segített a válaszaival.
Michelin Pilot Road 2-3-4, Pirelli Angel nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódni.
most akkor melyik az ajánlott? a Metzeler (asszem a gyár is azt javasolja) vagy a Pirelli? Segítsetek, mert ha nem javítattom meg akkor szettet veszek rá, és akkor már a legjobbat keresném. Pl. a mostani Dunlop vízben - igaz, szakadó vízben - de csúszik nagyon....
Jó nagyot túrázott a srác, biztos unta már a sziget időjárását.
suzuki gsx-f 750 2000 évjáratról a két első féktárcsa jó 800 fi-hez?
Messzi földről (angol rendszám) járt valaki mifelénk. Kiskunhalason a TESCO-nál kaptam lencsevégre.