Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mi az, amit keresel, de szerintem az angol oldalon többen tudnak segíteni rajtad.

VFRDiscussion
Sziasztok.
2002-es vfr vtechemnek sérült a fordulatszámmérője. (Baleset.) Konkrétan a kijelző hátsó részén található kis tekercs kapta a pofont, s már nem tudom visszaállítani, hogy működjön. Gondoltam hátha magában ezt a tekercset is be lehet szerezni a mutatóval együtt, de nem tudok úgy rákeresni, hogy internet értékelhető választ adjon. Tudnátok nekem segíteni, mi lehet a kulcsszó, vagy szuper esetben valami forrás, ahol be lehet szereni? A tekercs kis henger alakú burkolatán a 2881A szám(betű) szerepel, ami nekem nem segített, de persze nem is fog ha ez csak egy sorozatszám...
Köszi, Attila
Köszönöm!
Szép paripa!
Egy rövid tegnapi gurulás..
VFR 800 gyári üj légszürő eladó, van még négy gyári gyertya is szintén új.
Előbb fogy el a benzin mint a fogaskerekeken a fogak
Nem baj gyártatunk ha kell :D Nem számít a pénz :D
Srácok, egyszer csak elkopik az a fogaskerék!
Pontosan így van! Azt mondta a szerelő, hogy a gatyám rá fog menni a szervizelésre, én meg mondtam neki, hogy a szerelem nem ismer határokat :D (Ja és kuplungcsapágyam szól mint állat, szóval valamikor el fog pusztulni xezer kilométer múlva elvileg kb 3kg körül mozog a javítás, legalábbis egy XX-nél ennyi lett, mire minden szart kicseréltek, ami a környékén van :D )
Lesz az még több is nyugi, hiszen a tökéletest minek lecserélni?
Én is közelítek már, de sajna én csak 7e körül járok az általam beletett km-ekkel :D
Annyiban változtatnék a hsz-omon, hogy nem 6. szezon volt meg hanem a 7. Bocsesz!
Mi is kihasználtuk ma meló után a jó időt. Dobogókőt vettük célba. Enyém még csak 58 ezernél jár.
17 évesen és 8 hónaposan ezt is megélte velem együtt az öreglány és ebből 49 000-et én tettem bele. Amióta nálam van (6 szezon) egy feszszabi csere és egy elégett test kábel....ennyi. Mert HONDA!
Nekem Pr4 van fenn, 10ezret már elment, nem tapasztaltam drasztikus kopást, még ennyit elmegy szerintem. Ha jól emlékszem elöl 4 mmert hátul 5-6 ot mértem
Elso gumi 6000+ km-nel ugy latom olyan 60%-os lehet. Ausztria-Magyarorszag-Romania kb azonos aranyban utviszonyok tekinteteben, es ket szemely dobozokkal turatempoban. Hatsoban csak 2500 van igy az meg nem iranyado.
11 ezer km felett van az enyém és mintamélység 4 mm körül van.
azaz a megtett km
A marketing szerint a pr4 tartosabb mint elodei, de a puding probaja az eves