Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért a hondának egész jó kis alkatrész-szerviz hálózata van, a ktm ami még hasonló színvonalú
egyébként egy honda xl,vagy domi blokk sokkal egyszerűbb,könnyebb javítani.De viszont ezekhez nem egyszerű alkatrészt kapni.A kawához könnyebben találok cuccot.
Van hozzá minden az oem-parts.hu oldalon és semmivel sem drágább alkatrész árakkal mint más típusokhoz.
Kösz
Pontosan Amerikába nagyon kedvelik vagy kedvelték ezt a típust csak itt nálunk kevesen ismerik.
USA-ban van minden hozzá, a posta lehet kicsit megdobja a vételárat...
Aha űrtechnika:D azzz bazdmeg legalább a Marsig kell majd menjél hogy találj alkatrésztD
Nem erre akartalak rábeszélni Inkább örülj neki,hogy találkozól a fórumon KLX el,mert a Hondához képest egy Űr technika Amúgy sajnos nincs Klx fórum mivel baszott kevés van belőle az országba.
Még rá akartál beszélni erre a betegágyra:D tévedés ne essék engem nem zavar a Kawa de itt azert szoktak túlzásokba esni exdominátor imádók :) egyébként meg nincs klx fórum ?:)
Valami szakembőőőr elintézte a sorsát akkor Nekem is ez a típus van csak az enyém 2001 es utolsó kiadás.Úgy tudom van külföldi papírja a tiednek is.Forgalomba is helyezed?
gondolom nem 30ft/ kiló áron adták.......
Igen az.Sok baja van,valami pancser csinálta,a dekompresszor rugója bent volt a motor aljában,szelephézag semmi,egyik kipu szelepet cserélni kell + egy csavar a főtengely csapágy mellé volt beesve,a vízpumpa tengely hegesztve van.És azt mondta a Siófoki kereskedő hogy akarták indítani,meg hogy nincs rá ideje.Még van több hiányosság a vázon is +festés tiszta rozsda volt.
Jajjj tesó,hát Isten hozott Jól látom ez az a Klx amit motorhibásan árultak Siófokon?Mi volt a gondja,lehet tudni?
Kawa projekt majd lehet hogy egy kis segítséget fogok kérni tőletek,tudom nem klx fórum de itt vannak akik értenek hozzá!
route66usa@citromail.hu
Én hívtalak !
Eladó Xl 600 blokk alkatrészek!Egyben 25000-ft.
Tel:06705126785
Szívó 0.10 mm
Kipufogó 0.12 mm
Egy sör ..
Helló Honda 2006os trx-xr 400 optimális szelephézag???? előre is kösz
Hali! Vettem bele E-bay ről után gyártottat, 6000 ért, csak kopót és 3000 km alatt semmit sem változott, eddig jó.
Köszi az infót. Így fogok eljárni :-)
Nekem Tourmax van benne.Eddig 50 ezer kilométert kibírt...;-)
A rugót érdemes megmérni és össze vetni a méretét a gyári megadott mérettel ami 44,7mm,de 43 mm alatt kukába való.A gyári kopó kuplung lamella kb 35.000 ftÉn a helyedbe tourmax-ot raknék be ami Japán és kb 18.000 ft.Viszont ellenőrizd le a fém lamelláidat is,hogy nincs e megégve vagy elvetemedve.
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy Honda xl600r mociban kuplung lamellákat szeretnék cserélni. Milyen típust ajánlotok és mennyire tartós? Jobb lenne inkább Hondánál eredetit rendelni? Rúgót is kell cserélni? Jelenleg kezdem érezni, hogy gázadásnál túlpörög. Köszi előre is.
Ott már lenne baj,ha szerelőhöz kéne vinned a motort
Nem számonkérés, csak kérdés volt a szerszám cipeltetés miatt! A többit értem én! Én sem járok szerelőhöz.