Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van XR650L akksitartója eladó?
Nézz utána,hogy a Crm 250 vagy a Cr 250r berugója nem-e egyezik meg vele,mert van rá esély,hogy kompatibilis.
nincs eltörve csak meg van repedve, 2 helyen is. Egyszer maga a kar amit ki kell hajtani, ez meg lett már hegesztve ez jónak is tűnik. De a csonkja is amin ki kell hajtani a berugót ami rámegy a berugó tengelyre az is meg van repedve pont ott ahol a kis bordák vannak és meg kéne húzni, ez is meg lett hegesztve de maga a varrat is ugyanúgy berepedt ahogy alatta ott volt az eredeti repedés :D . És a vicc még az egészbe hogy az egész úgy szarrá van kopva hogy kotyog a kar mint állat meg magától néha kijön menet közbe meg hasonlók :D Szóval ez már eléggé a halálán van. Nem tudom egyébként hogy repedt el, már ilyen volt. Egyébként sok rúgást kibírt már így repedve is csórikám :D
hogy a pöcsbe tudtátok eltörni?
amikor beszopatott a fos ngk gyertya volt hogy negyed órákat rugdostam aztán nem tört el
afenébe :/ A végén meg kell vennem 40-ért a gyárit Azért köszi
Sajnos elakad egy része a blokkban ... borda és tengelyméret ugyan az..
De sajnos ez neked nem jó !
Ha egyszer kiborul a cucc biztosis rábukok mint tyúk a lószarra.
Sajnos a Honda mindig is drágább a többihez képest. De ki lehet fogni, akár itt,akár külföldön az olcsó xr650 t...Várni kell.
Így van!Egy fasza Xr 650R-t el tudnék viselni a garázsba Igazából azt akartam venni csak mivel a papírosak 800.000 ft felett mentek én azt az árat erősen irreálisnak tartottam egy olyan puritán motorra mint az XR.Viszont eddig nem bántam meg,hogy a Kawasaki mellett döntöttem csak egy valamit irigylek az xr 650r-től és az pedig a nyomatéka alacsony fordulaton.
Okés köszi, ez így korrekt
Azóta is vágysz egy HONDÁRA!
Töki a motorod szinte minden porcikájába benne van a munkásságom és prémium tuning alkatrészeim amitől élménnyé vált vele a motorozás a gyári silány cuccokhoz képest


amúgy még mindig azt mondom hogy az xr4 volt a legfaszább motorom
ha lett volna önindítós blokk még mindig meglenne....
ez a ktm is jó, de egy csomó minden van rajta ami le tud törni
Ini fejbe baszom én ha erre jár:D
Nem mondom biztosra hogy jó , de haverom megkérem hogy fel lehet e próbálni az övére akkor többet tudok mondani !
Holnap este biztosat tudok mondani!
berugó jó xr400ra?
Eladó..
Egész évben van bent fagyálló kb -20 fokra beállítva Tehetnél majd fel videót az xr-ről.
Max olajcsere,de indul a havas szezon van már fagyállód?Víz rendben?
Nincs nekik arra idejük,hogy összeálljanak mert minden idejüket szereléssel töltik
Kawada lesz az oldal vagy mi a picsa?
baszki......
összeáll ez a pár megmaradt hondás aztán seggbe raknak
Eladó hibátlan XL 600 R váltó !
Sziasztok!
Ha valakinek van xr 600 alkatrésze,szóljon!!!
Keresek: XR-domi hengerfejet üresen is jó, xr szívócsonk,légszűrőház gumicsonk,olajszivattyú,domi karbi.
Mielőtt még .......nem nekem lesz....:)