Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jegyeztelek...

Kösz!
Ezek a döntött blokkosak nagyon jók hidd el!
Xr650r?
RD02 esé van valahol elfekvőbe talán.
Sziasztok!
Vevő lennék egy olajcsőre ami a blokkból megy fel az ol.tartályhoz!
NX650 rd08
Valakinek lenne-é?
Xl600R 1983-86 Én is csak néztem ki a fejemből bambán bután mint orángután szopás után hogy ez bizony karcsú lessz.! Az eleje,szélessége passzol viszont hosszban egy kb5 centivel rövidebb mint ami nekem kéne. Utána olvastam háááá mivan? Jaa vannak ilyen verziók is. Valami amcsi fórumon találtam én is rá a válaszra, más is megnyalta ezt végső sorban úgy is egy ember (közlekedik) vele. Lényeg hogy rá kell mérni a hosszára hogy jó legyen!
Rövid verzio??? Az milyen ? Mire?
50 % át elvittem volna ha szólsz 5 nappal ezelőtt.....:(
Szinte minden van még, két két kerék is de a hátsókkal foglalkozni kell, tank fehér,stb
Szia! Sorold légyszíves,hátha kell valami....
Déni papíros vázad nincs?
Sziasztok!
Xr 600-hoz bontott és új alkatrészek vannak eladok
terepgép téren nem lesz sok választási lehetőség
Teljesen jo a gép de másikat szeretnék;) nem berg. Nem ktym
Sziasztok!
Nemrég jött az Ebay ről, de RÖVID VERZIÓ!
Ha valakinek jó keressen. 5E.-
azért ez így összeépítve már majdnem olyan jó mint egy lc4
nincs is annál jobb
mármint a mélytoroknál
Miiiii? Vegyél egy berget azt mondom :P
Sziasztok :) Eladó egy Honda xr 600 r amibe egy 665ccm-es Dominátor blokk lett beleépítve.Az első futómű egy WP 40 es fordított teleszkóp.Az első fék egy 6 dugattyús Nissin féknyereg 320 mm es féktárcsával, Hátsó kerék 240 es tárcsa. A motoron nyitott kipufogó rendszer található ami egy tuning rozsdamenetes leömlőből és akrapovic Titán sport dobból áll.A blokkban egy 101mm es 9,3 as sűrítésű emelt kompressziós Wössner dugattyú van amihez egy Hot cams Stage1 es tuning vezérműtengely van társítva.Dió héjban ennyit a motorról a többit komoly érdeklődőknek elmondom szóban vagy írásba,az ára 300.000 ft ami fix ár. Privát üzenet vagy 20 4936767 számon napközben este 19.00 ig bezárólag lehet érdeklödni
holnap délután dolgozom csütörtöktől-vasárnapig 14-22 óráig.12.30 ig vagyok elérhető.
Köszi!Holnap délután rád csörgök.
Helló! Tőlem kérded a telefonszámot a Klx -el kapcsolatban? 06705126785
Köszi!
Szia!
Nem olyan, ez dupla karbis!
Üdv, Még mindig problémám hogy melegen elkezd ciripelni a motorom, hidegen szép csendes. Kopott szelepszár vagy szelepvezető tudja ezt produkálni? Szelephézag, himbák jók.