Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a helyzet?Nagyon el vagy tűnve.Meg van még a Sherco vagy már elvitték,mert láttam egy időbe hirdetted.
xr 600
Gonosz:)
Teflonszalag,de a kenderkóc jobb lenne.
Talán kókányolásnak hat,de ha két,három szálat rátekersz,beledagad s hajrá!
De egy benyaálló gumikarika is jó lehet!
Heló. Hány ccm-es motor alkatrészek ezek?
Van itt felénk egy fehér varjú tenyészet, esetleg ott próbáld meg
Írtam üzenetben!
üdv! ha valakinek esetleg kell valami .lehet válogatni vagy egyben vihető. köszi
Keresek Honda XR 400-ra karbit ! Akinek van jelezze nyugodtan :)
Sziasztok. Adott egy xr 600 r 1987 es asszem. Az arany szinu felnibol gondolom. 2 karbis es van bennuk 122 fofuvoka, az nem kicsi? Plussz meg egy olyan dolog hogy bele megy-e a vastagabb hatso villa tarcsafekes kerekkel?
srácok, kéne egy kis segítség :D A kehelycső meneténél nekem valamiért átengedi a benzint és ezáltal belefullad a benyába ahogy húzok egy kis gázt. Valakinek van valami ötlete hogy mit lehetne ezzel kezdeni?
De miért nem kézzel fogod?
Na ez már nekem is tetszik :)
Gyertyakép 160-as ff.-val, így már jobban néz ki:
Xr650 is jó?
Xr 600 szívócsonk,és xr600 légszűrőház csonk kell.
Helló

Van egy XL 600-om két karbisról egy karbisra szeretném alakítani, kapott egy NX 650 hengerfejet, karbit. Milyen szívó csonkal tudom felrakni hogy elférjem? A légszűrőházzal hogy lehet egyszerűen összekötni? Akinek van tapasztalata vagy alkatrésze az írjon. Köszönöm
Hello

Van egy xl 200 asom amire szeretnék kipufogó végdobot, milyet lehet rárakni,ha épp nem találok pont xl-t?(sajnos ami rajta van házilag hegesztett szar.)
Köszi,de az nem.Jó állapotú érdekelne.
olyan nem érdekel amin van egy kb fél centis repedés nem?
De van egy 2,15 x 17 -es ráfom is..
Csak ez,de ha kell,elviheted...
Nincs még egy ilyen 2,5 x 18 as ráfod?
Itt van! 18" D.I.D. dobfékes kerék eladó!
Értem igen ez megmagyaráz sok mindent.. ha melegen állítom le akkor berúgás előtt behúzott dekompresszorral nyomok csutkagázzal két rúgást és aztán visszaengedett gázzal :-) azonnal egy rúgásra indul. Köszönöm a válaszod!