Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, keresek FS 650-es blokkot :) Akinek esetleg lenne, vagy tudna valahonnan, és szólna azt megköszönném :) pacsi :D
Kép.
Én a 310-es kovácsoltvast kináltam. A kettő nem ugyanaz. Ezt csak megjegyzésként írom.
Ami a képen van ,csak gyári kék, beringer. Ez KTM-re van ,de ez is eladó.
Ja és amugy ez nem ebc, hanem kínai cucc, csak uk-ban van a raktára.
Érdemes lenne cikkszám alapján rákérdezni itthon, posta kiábrándítóan sok.. Vagy esetleg goldfren, árulnak ők is átalakítót. Nézz szét sztem, lehet találsz olcsobban.
Nem volt még hozzá szerencsém, néztem pár éve a kínálatukat, itthon is forgalmazzák, mennyiért kapnád meg ebayröl? Honnan jönne?
Szia, EBC-ét néztünk. Vélemény?
Jófajta kínai tárcsára gondoltál?
Csá. Köszi, megjegyeztelek magamnak. :D De szerintem uj lesz, azt csak tárcsa meg adapter. (ebay). De azért köszi.
Most nem jön automatice e-mail, ha válaszolnak?
Van gyári kék, berges beringer 310es tárcsám. Ehhez való alsó-felső munkahengerem is,csak az fos narancs színű.
Tárcsa 17, fék kompletten 50. Ez is gyári beringer husaberg kék volt valamikor,csak valaki lefestette.
Palcsinak lehet van még, mert vittem hozzá több mázsa berget
Sziasztok. Fe 550-re keresek supermoto céljából nagyobb tárcsát, áttalakittóval. Valakinek valami?
Mennyit szánsz rá? nekem van egy 2001.-es 400 as
hali valakinek van véleménye a 98 as fe400 rol eszt szeretnék venni?
Eladó egy frissen szervizelt önindító, KTM 200-250-300, és Husaberg 300 modellekre. - 55140001000 -

38.000,-
Hali, valaki nem tudna egy linket ahol szerelési, alkatrész katalógust le lehet szedni, a husaberg.com on fent voltak de megváltoztatták.
Nekem Bencsik Pali csináltatta, hónolást meg Helvécián készítették. Kb.18-20e volt komplett.
Hali
Érdeklődnék hol szoktatok berghez vashüvelyt hónoltatni vagy furatni mostanság aki ért is hozzá?
köszi
Halihó bergesek !!Megmaradt ez a pár hasznos darab ..15000.- pénzért vihető...30 4332306 telón hívhattok
a dob nyitott teljesen ,új gyapot van benne..ill 1 adag acerbis ruha kék színben,bukó,csizma,2részes bőr naci Berik ,képet küldök akit érdekel..
Szerinted még nem töltöttem le faszi? Két éve megvan a vas. Csak most teszem fel az indexeket és pár csati szabadon van. Volt már pár dörtbájkom de eddig egyikhez sem kellett kulcs az indításhoz. Ezért kérdeztem.
Itt vannak kapcsolási rajzok is ,ha az segít.

http://www.husaberg.com/de/dea...