Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az állítható gyújtástérkép nem az újabb modellek kiváltsága?
gyujtásrékép kapcsoló
Értem köszi. megszakító van azt benéztem. De mi az alacson-magas kapcsoló?
Lenni kell, kulcsnak is megszakítónak is, alacson-magas kapcsolónak is, önindító gombnak is.
Buék.Emberek! Az FE modelleken nincs zsukslusszkulcs meg gyújtásmegszakító sem igaz? Csak pjúr fakin hardkór mi? Van itt egy kis zavar kábelfronton csak azért kérdezem. Merszibukú.
HusaberG első sárvédőt keresek! Csak kék színű érdekel és ne legyen törve, lehet matrica nélküli is. 2004-2013ig bármelyik jó!
Ha van valakinek az dobjon egy képet róla és mellé egy telefonszámot! köszi.
Néhány alkatrész eladó! Husaberg FC/FE 400-hoz.
Komplett motorblokk van szétbontva. További részletekért írj üzenetet: motorbontas11@gmail.com
Tel: 06706574245
EGYESEKNEK több lesz abban a SZOPÓROLLEREZÉS mint a BERGELÉS...de hát még EL KELL adni a maradék ALKATRÉSZEKET is...és a TÁKISZ szerviz is tovább DOLGOZHAT...AS(Ahogy Sikerül) szabvány szerint...

És a TÖBBIEK sem aludhatnak NYUGODTAN...
Bergelésben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok Nektek Srácok!
Hát te HOVÁ is vinnéd ugyan...
Sajna nem arrafele vagyok, de köszönöm a segítséget.
Ha szükséged lenne egy jó szerelőre akkor őt tudom ajánlani, Bencsik Pali 70/3630423, Szolnok mellett él a srác, de én nem vinném senki máshoz a gépet.
ÁMBRIS...te KINEK írogacc?
Jól látod a helyzetet barátom.
Mit ajánlgatod azt a FOSTALIGÁT PROLI? Mivel te is az a FAJTA ember vagy aki ha FINGIK egyet a fürdőkádban akkor megfordul és BEKAPJA a buborékot,ezért tőled se vennék meg SEMMIT...
Cseréltem igazából, Békéscsaba mellől hozta a srác. Igazából eddig fasza, csak nem is akarom hogy nagy gond legyen
vedd meg a huskymat, az is üzemórás, de egy fulgenerál után se lesz még annyiba mint az a ktm amit kb azonos tudású
150-200 órát még elmegy generál nélkül, utána dugó csere jó eséllyel hajtókar stbstb max 300 pénz és ismét elmegy 400órát nagy költés nélkül
Honnan vetted a gépet?
Mindenfélleképpen...FELTÉVE ha LESZ is olyan aki MEGVESZI...
Kössz!!! :D Szóval ha lehet adjak túl rajta?
Nem vagyok szakértő ,de ha 2 éve volt átnézve akkor szerintem mindent cserélni kell. Főleg ha használva is volt. Használd a keresőt szinte minden ki lett már beszélve.
2003...FC550...felültél a SZOPÓROLLERRE ÁMBRIS...az ISTEN irgalmazzon neked...
Hali most vettem egy 2003-as FC 550-et érdeklődni szeretnék hogy mit nézessek át rajta (mármint a motorján). Elég korrekt srác hozta azt mondta ki lettek cserélve a dugó, szelepek vasra, ismerte előző gazdáját is. De ez már egy 2 éve volt kb szóval szerintem ideje lenne kicsit megszemlélni. Köszi előre is.
Vihető, ha kell mail címet írj.