Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen évjárat? Mert nem mindegy. Ezzel kellett volna kezdened. Lehet hogy tudok.
Wr 125-re keresek berugókart ha esetleg vkinek van eladó!?
Úgy látom cimbi te is felraktad a gépet ....Tetszik
Ezt már meg rendelet a szerelő és nem jó.
Talán megtetszik valakinek
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Husqvarna 610 TE 610 91-98 219FTH100
Kb. 1 perc alatt ezt találtam a neten:
http://www.motostyling.hu/webs...
halihó!
van itt még smr 510 tulajdonos,egy két kérdést feltennék :)
Sziasztok!
Keresek vkit akinek WR 125-öse van és már van egy kis tapasztalata a géppel kapcsolatban.Én még csak 2 napja vagyok Husky tulaj.
Üdv Mindenkinek
JAJ el felejtetem le írni hogy vezérműlánc kellene
Heló van egy Husqvarna TE 610es mocim és nem rég lett fel újitva és azt mondta a szerelő hogy nem lehet kapni hozzá nem-e ti tudnátok szerezni vala honnan vagy nem tudnak valahol csinálni. :( :(
ugyanez van nekem is nem wr hanem wre (dual) ezek még nem a fojtott verziósak (ha jól vágom...) elektromos poweresek (sajnos)
Sziasztok!

Egyelőre még csak nézelődöm,de nagyon tetszenek a SM-k.
Ki milyen ruhát/kesztyűt/csizmát stb. használ,ajánl?

Illetve Husqvarna 610 sm -ről vélemény?
Igen! Sőt, ránézésre a motor is. 94-ben még más volt a blokk is, meg maga a motor is, azt hiszem az idomok, ülés stb is más. Kerekek ugyanazok, lengőkar nem, stb.
Szóval ne is keress hozzá főtengely felújítót, elhiheted, átmentem ezeken nemrég én is. Tábori!
Ugyan ilyen fajta blokk és henger van az enyémbe is bal kihajtással.
Akkor ezek szerint 95-96 os a blokk.
Köszi szépen akkor egy próbát megér a dolog ... :)
Heló válaszoljatok fontos lenne nagyon hogy milyen kell bele mert azt mondják hogy nem lehet kapni hozzá 1992 nem rég lett ész és már csak azt az egy szart kellene ki cserélni.
ez a rövid power házas wre blokk igaz? sztem a srácnak is wre-je van egyébként az enyém is ilyen lehetett csak a henger cserélve lett wr hengerre (95-ös a gép)
Végülis az is elég, ha megmondod, hogy jobb vagy bal oldalon van a kihajtás, mert 94-ig jobb oldalon volt, aztán fordítva. Egyébként épp nyúzom, eddig el nem tört, szerintem ilyen brutális hibák már nem fognak jelentkezni, kopásról nem tudok mit mondani, még nincs hangja, eddig jó. Nekem is teszt stádiumban van, még én sem csináltattam semmit a Tábori tuninggal, de csak jókat hallani róluk, meghát... 30 év tapasztalat, presztízs, hírnév, és egyébként nagyon jófej az öreg.
http://www.taborituning.hu/
Ilyen egy 95-96-os blokk:
Tegyél ki egy képet a motorodról, meg a blokkról is.
De azért hálás lennék küldenél pár infót :)
Meg utána bírta a strapát a gépezet ?
A forgalmiban 94 van ,meg ha jól tudom ez előtt más volt az idom is .
Az a baj hogy nem csak a hajtókar hossza nem egyezik a 97 esel de a a felső tűgörgőméret is más .
Heló egy kérdésem lenne van egy husqvarnám te 610 1992 és kellene egy vezérműlánc mert azt halottam hogy a világon nincs valami 17.5mm Kellene.
Fú, ez de szép! Meglátnálak vele útközben biztos csápolnék mint állat!