Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Valakinek van elfekvőben TE 610 láncvezető a hátsó villa elejére a gumi? Vagy esetleg honnan szerezhető be új?
Ennyim sajnos nincs rá
kb. 2000km
mennyi km került bele az egy év alatt ?
Itt a hirdetés linkje: http://www.kepesmotor.hu/husqv... :) :)
Kb. 1 éve vettem. Ami említést érdemel volt egy vezérműlánc csere időközben, na meg persze olaj. :) :) Megbízható gép, nekem bevált, csak sajnos elköltöztem és időhiány miatt vált eladóvá.
Arról, hogy full patika a gép
mit lehet róla tudni ?
Esetleg egy 2006-os kitűnő állapotban? :) :)
Gondolom 10000km-en túl van és nem cseréltek benne vezérműláncot... hozzá teszem nem értek hozzá ez csak tipp
Sziasztok

Most állok motor vásárlás előtt olyan kérdésem lenne 2008 Husky SM610 est lestem!
Pár dolog érdekelne hogy az szokványos e van némi csörgő hangja a blokknak ez normális melegen már nincsen!

Üdv Mindenkinek :)
helló esetleg tud nekem valaki segiteni egy husqvarna tc610-el kapcsolatban? kéne róla pár infó pl hogy mennyi a szelephézag,milyen olajat rakjak bele,mire figyeljek oda,milyen és mennyi gondozást igényel és hogy honnan tudok idomokat szerezni hozzá? bármi érdekel ha esetleg van valakinek valami idomja ami rávaló ha nem is törött az enyém tartaléknak megveszem sose tudni :) a motorról itt a kép is várom a segitségeket nagy szükségem van rájuk ezzel a motorral kapcsolatban
Sziasztok. Te 610 ről (98-as) szeretnék segítséget kérni. Fényképet szeretnék kérni az állitólagos fesszabról... A gondom hogy a kábelrengetegben nincs sehol világitásra használható +. Egy fehér piroson mérek, de a motor leáll izzó csatlakozásnál. Kokánynak tünik picit, de azthittem feltalálom magam. A vázra rögzített fesszabra hasonlító aluba 1 szál fehér vezeték megy. De hol a többi? Segitsetek... Köszönöm...
Husqvarna idomok eladók.

1.képen látható idomok használtak 5eFt a pár
2. képen látható idomok újak 10eFt a pár

70/6231473
Sajnos nem megy rá az új idom keskenyebb felfogatású vagy is át kell alakítani a s.vázat, és nem fog az idom sem passzolni a oldal idomhoz enyém is látszik. De így sokkal szebb.
szeva! a parillától tudsz rendelni! ha már nemkell a régi elbizniszelhetnénk!
Üdv hozzáértők!
Van egy 95-ös WRE-m. Annak olyan csúnya, púpos a hátsó sárvédője. Gondolkozom, ki kellene cserélni az újabbra, ami szép hegyes. Valamelyik évjárat rámegy? Mondjuk a képen látható:
http://www.procycledepot.com/u...
lenne még 1 kérdésem! husky 125 sm 2006 os! olyat csinál hogy ráteszem a gyújtást, rúgok rá 2-3 at van szikra aztán nincs, leveszem a gyújtást majd visszateszem megint 3-4 szikra és megint nincs, és ezt csinálja végig.. valakinek valami ötlet hogy hol kezdjem el a hiba keresést? gyújtás jeladóra gondoltam mert a gyertya zsír új és próbáltam másik gyertyákkal is.. köszi előre is!
Hali! elhagytam a motoromról ezt az ülésrögzítőt vagy hogy hívják.. valakinek lenne otthon elfekvőben? vagy valaki megtudja mondani a pontos nevét hogy tudjak rendelni valahol? vagy esetleg tudtok adni linket ahonnan tudnék rendelni? segítséget előre is köszi!
Hát nem tudom de szerintem jobb megbízhatóbb nem hallottam láttam panaszt rá, de majd akinek van vagy volt nagy Húsvágója :D majd le írja.
Igen ez az amit nem értek, olyan komoly elektronika van benne teljesen feleslegesen, és pontosan azzal van gond. A nagyobb huskykban ez jobban el van találva?
Én is úgy tudom a 2007-es nem bevált de a 2006-os annál jobban ami ugyan ilyen idomos csak még normál karburátoros jóval kevesebb elektronikával.