Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Lenne két felesleges alkatrészem 2005-ös 125cm SM vagy WR-hez
egy CDI gyújtás elektronika és egy trafó,CDI 15e trafó 7e
Üdv Hölgyek és Urak!
Eladó tc 250
te 250
te 310 akrapovic ! új!
69990ft
ÉRD: 06 20 376 46 36
A segítségeteket szeretném kérni! Egy 98-as TC 610-esről lenne szó! Szelephézag állítás közben a szelephézag állító csavar eltörött! Nincs valakinek elfekvőben ilyesmi alkatrésze?!
köszönöm a választ
Hali nem tudtok Te 610 (1999) szelepeket honnan lehetne szerezni vagy esetleg milyen más típusé lehetne jó hozzá?
Elösször is kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
Olyan kérdésem lenne, hogy husqvarna tc 610, 1998 évjárat, mit lehet tudni erről a motorról? jövöhéten tulajdonomban lesz egy ilyen azért érdeklődnék:) alkatrészt lehet hozzá szerezni?:) megbízhatóság? pár szó a motorról?! nagyon hálás lennék, előre is köszönöm! :)
Végre egyben van a motorom, minden megvan hozzá ami kellett.
Az lenne a kérdésem hogy az olajpumpát hogyan kell légteleníteni?
Kevertem be 1:33-ba benzint, azzal ment + rá van kötve az olajpumpa hátha lelégteleníti magát, de ebben nem vagyok biztos.

Illetve olyan problémám lenne hogy túl gyorsan melegszik, ez a sok olajtól van?
sm futóművet kerekeket féket kroszra valaki?
lajos nevü kuplungja van ? :) ha igen cseréld le
Eladó egy összesen csak kipróbált,tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék,karcmentes állapotú!

Tel:06706657560
Sziasztok !
Egy segítséget szeretnék kérni , hogy az 1998-as évjáratú Husqvarna te 610-re rá lehet-e tenni a 2005-ös idomokat ?
nekem is esélytelen volt üresbe rakni állóhelyben kellet idő mire rá jöttem, hogyan is kell
Dekorördög, ha a bowden külső része nem sérült (gumiköpeny), akkor én inkább áthuzatnám mint újat vennék.
Lamellákat kellene kicserélni, esetleg megnézni nem szorul-e a bowden (mondjuk ez a ritkább).Lehet be is van verődve a kuplungkosár.
nekem anno az sm610-et is nehéz volt üresbe rakni de sokat kinlódtam vele míg megszoktam, meg kitapasztaltam hogy hogy lehet, bár lehet csak nekem volt ilyen jó szerencsém..
Sziasztok!

Motor vásárlás előtt vagyok, és az egyik kiszemeltem egy 1996-os Husqvarna TE350. Tudnátok pár infót mondani erről a típusról, mire figyeljek, mik a tapasztalatok?
Köszi.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy hol tudok Husqvarna TE 610-hez 96-os kuplung bowdent rendelni,esetleg ha valakinek van elfekvőben engem érdekelne előre is köszi!
sziasztok! 2002 es husqvarna sm 125 öst néztem ki magamnak. a tulaj azt mondja, hogy gyári rajt minden és megy, minden működik rajta. Tanácsot szeretnék kérni illetve akinek tapasztalata van erről a típusról az leírhatná.
Én annyit tudok tanácsolni, hogy a kuplungnak 2-3mm holtjáték kell üresben mikor jár a motor
Te610-en olyan problémám van, hogy megállásnál szinte nem lehet megtalálni az üreset, a kuplung pedig nem emel ki rendesen és alacsony alapjáratnál lefullasztja a mocit. Ki mit ajánl? Ráállítsak a kuplungra? Elég gáz mindig rugdalni vagy magas alapjárattal mászkálni. Help, please!
Akkor neked a WRE kell vagy talán egy SM.
köszi, hát szerintem akkor erről leteszek mert városba és tanulni a terepezést nem hiszem h üzemórás géppel kellene, ahhoz drága a fenntartása